ژن نوع باعث می شود سر و گردن سرطان تهاجمی تر

ژنتیکی گونه های مختلف در یک ژن به نام ملاقات مسئول بیشتر رشد تهاجمی از سرطان سر و گردن و سرطان ریه بر اساس یک مطالعه جدید.

بیشتر پروب به پیدا کردن نشان می دهد استراتژی های درمانی است که می تواند به طور بالقوه هدف این ژنتیکی تغییر و هموار کردن راه برای بهتر و موثر تر درمان است.

ملاقات ژن کد برای سرطان ترویج پروتئین است که رله رشد و بقا و انتقال سیگنال در سلول های سرطان, محققان می گویند.

همانطور که در طبیعت ارتباطاتمحققان همچنین شناسایی یک شکل از ملاقات پروتئین نشان داد که قومی اولویت با شیوع بالاتری در میان آسیایی ها و ارتباط با فقیرتر پیش آگهی در بیماران مبتلا به سر و گردن کارسینوم سلول سنگفرشی یا ریه سرطان سلول سنگفرشی.

حتی اگر این ملاقات نوع به نظر نمی رسد به خون کسی که به سر و گردن, سرطان یا سرطان ریه منجر به تهاجمی تر رشد سرطان که در حال حاضر توسعه یافته است.

بر خلاف دیگر ملاقات جهش موجود MET-مسدود کردن مواد مخدر به نظر نمی رسد به مهار این واريانت باعث محققان برای انجام تحقیقات بیشتر بر روی مکانیسم پشت ژنتیکی تغییر.

این تیم نشان داد که تنها آمینو اسید تغییر در این ملاقات گیرنده از ژنتیکی تغییر منجر به ترجیحی قوی اتصال به دیگر سرطان ترویج پروتئین HER2. هر دو پروتئین سپس با هم کار کنند برای درایو سرطان پرخاشگری و اجازه می دهد که سلول های سرطانی برای زنده ماندن درمان است که شامل ملاقات-مسدود کردن مواد مخدر.

“مکانیسم این ملاقات نوع رمان و گزارش نشده. این یافته منجر به رشد شواهد از نقش مولفه های ژنتیکی در مؤثر بر نتایج بالینی و تأکید بر اهمیت غواصی عمیق به ما ارث ژنتیکی در تحقیقات سرطان می گوید:” کنگ لی رن از سرطان موسسه علوم (CSI) سنگاپور در کشوري که در آغاز مطالعه بود.

دانش منحصر به فرد این ساز و همچنین اجازه محققان به شناسایی چندین HER2 بازدارنده قادر به مسدود کردن پیشرفت سرطان ژنتیکی تغییر ایجاد می شود.

“مطالعه ما نشان دهنده یک مفهومی به پیشرفت تحقیقات سرطان به ما نشان داده اند که ممکن است برای جلوگیری از فعالیت یک سرطان-رانندگی ژن توسط اداره یک درمان هدفمند به کارگردانی برابر جهش پروتئین در سوال بلکه مربوط به پروتئین است که با آن متصل می شود و به می گوید:” Goh مزیت Cher, معاون ارشد و محقق اصلی در CSI سنگاپور.

“قابل توجه ضد تومور و پاسخ مشاهده شده در مدل های تجربی همراه با در دسترس بودن مورد تایید FDA HER2 بازدارنده و همچنین ارائه یک فرصت بزرگ برای پزشکان برای بهبود بیماری نتیجه این ژنتیکی تغییر از طریق دقت پزشکی است.”

تیم تحقیقاتی در حال حاضر ترجمه این یافته ها به یک کارآزمایی بالینی که در آن بیماران آزمایش مثبت برای این ملاقات نوع ژن هستند و با درمان مناسب داروها که نشان داده اند اثربخشی در آزمایشگاه.

اضافی نویسندگان از دانشگاه ملی سرطان موسسه ملی سرطان مرکز سنگاپور و موسسه بیوانفورماتیک در آژانس برای علم و فن آوری و تحقیق و سنگاپور.

منبع: دانشگاه ملی سنگاپور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>