کشف ژن تنها می افزاید: به بارداری رمز و راز

نتایج جدید از تحقیقات بر روی یک ژن است که کمک می کند تا زنان باردار, گیرنده پروژسترون ژن تنها اضافه کردن به رمز و راز از بارداری, محققان گزارش.

از دیدگاه تکاملی بشر بارداری کاملا عجیب و غریب می گوید: Vincent لینچ استادیار علوم زیستی در دانشگاه بوفالو.

“برای مثال ما نمی دانم که چرا بشر زنان به کار” لینچ می گوید. “بارداری انسان تمایل به آخرین طولانی تر از بارداری در پستانداران دیگر اگر شما تنظیم برای عوامل مانند اندازه بدن است. روند واقعی کارگری تمایل به آخرین طولانی تر از دیگر حیوانات است. و بارداری انسان و نیروی کار نیز بسیار خطرناک تر است.”

“ما انتظار چیزی بسیار متفاوت است. باز کردن این رمز و راز است که ما پیش بینی نیست.”

گذشته تحقیقات نشان داده است که پروژسترون ژن تحت سریع تکامل در انسان و برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند که این تغییرات سریع رخ داده است چرا که آنها در بهبود عملکرد ژن است. این است که به نام مثبت انتخاب شده است.

اما لینچ و همکار میرنا Marinic مطالعه در مجله PLOS Genetics تساوی نتیجه گیری های مختلف.

تحقیقات خود را می یابد در حالی که پروژسترون ژن به سرعت در حال تکامل در انسان وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ایده است که این اتفاق به دلیل این تغییرات سودمند بودند.

در واقع تکاملی نیروی انتخاب شد آنقدر ضعیف است که ژن انباشته بسیاری از جهش های مضر آن را به عنوان تکامل در انسان لینچ می گوید.

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل DNA از 115 پستانداران گونه است. این شامل انواع پستانداران اعم از انسان مدرن و نئاندرتال ها منقرض شده به میمون لمور و lorises همراه با غیر پستانداران پستانداران از گونه ها مانند فیل ها, pandas, پلنگ, اسب آبی aardvarks, گوسفند آبی و walruses.

یافته بودند تعجب لینچ می گوید.

“ما انتظار چیزی بسیار متفاوت است. باز کردن این رمز و راز است که ما پیش بینی نیست,” او می گوید. “من فکر کردم که پروژسترون ژنی را یافته اند برای پاسخ بهتر به پروژسترون می شود بهتر است در سرکوب التهاب یا انقباضات ما را برای طولانی تر است.

“به نظر می رسد مانند آن را معکوس: در بارداری انسان وجود دارد فقط یک مقدار باور نکردنی از پروژسترون در اطراف و در عین حال ژن است که کمتر در انجام آن کار است. من تعجب می کنم اگر این ممکن است مستعد ما به چیزهایی مانند تولد زودرس است که مشترک در سایر حیوانات است.”

“بارداری مانند یک رویداد روزمره—هیچ یک از ما در اینجا خواهد بود و بدون آن—و هنوز بسیاری از جنبه های این فرایند گیج کننده باقی می ماند می گوید:” Marinic یک پژوهشگر فوق دکترا در organismal زیست شناسی و گروه آناتومی در دانشگاه شیکاگو است.

“این مطالعه بر روی یک عنصر ضروری و پروژسترون سیگنالینگ از طریق گیرنده های پروژسترون و نتایج ما اضافه کردن یکی دیگر از گام به سوی درک عمیق تر از توضيح از بارداری انسان.”

گیرنده پروژسترون ژن بسیار مهم برای بارداری به دلیل آن را فراهم می کند و سلول های با راهنمای چگونه برای ایجاد ریز ساختار به نام گيرنده پروژسترون.

در طول بارداری انسان, این گیرنده های تشخیص حضور پروژسترون ضد التهابی هورمونی است که زنان باردار و جفت تولید و در نقاط مختلف در زمان. زمانی که پروژسترون است که در حال حاضر گیرنده پرش به اقدام تحریک فرآیندهای است که کمک به نگه داشتن زنان باردار در بخش های جلوگیری از انقباض رحم و کاهش رحم التهاب و سرکوب مادری پاسخ ایمنی به جنین لینچ می گوید.

در علاوه بر این به بررسی تاریخچه تکاملی پروژسترون ژن لینچ و Marinic انجام آزمایش برای تست اینکه آیا جهش در انسان نسخه از این ژن تغییر عملکرد آن است. پاسخ این است که بله.

“ما زنده اجدادی اشکال از گیرنده پروژسترون و آزمایش توانایی خود را برای تنظیم یک هدف ژن” محققان نوشتن. “ما دریافتیم که انسان پروژسترون اشکال تغییر در عملکرد نشان می دهد اقدامات تنظیم شده توسط پروژسترون نیز ممکن است متفاوت در انسان است. نتایج ما نشان می دهد احتیاط در تلاش برای اعمال یافته از مدل های حیوانی به پروژسترون زیست شناسی انسان است.”

ماه مارس Dimes و Burroughs خوش آمدید صندوق تولد زودرس ابتکار بودجه پژوهش.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>