تعصب های جنسیتی تاثیر نمی گذارد چگونه ما مشاهده روبات

تعصب های جنسیتی ممکن است بر درک ما از اینکه روبات صالح در مشاغل مختلف محققان گزارش.

این مطالعات همچنین نشان می دهد که مردم در قضاوت آنچه روبات می تواند به خوبی انجام دهد بدون در نظر گرفتن چگونه ما اختصاص آنها از یک جنس است.

محققان در اصل در نظر گرفته شده برای آزمون تعصب های جنسیتی است که اگر مردم فکر می کردند یک ربات اعتقاد بر این زن ممکن است کمتر صالح در برخی از مشاغل از یک ربات اعتقاد به مرد و بالعکس. اما محققان کشف داری جنسیتی در برابر ماشین آلات.

“این بود تعجب ما. تنها وجود دارد بسیار اندک تفاوت در زن و شوهر از شغل اما قابل توجه است. وجود دارد برای مثال یک اولویت برای یک نر ربات بیش از یک ربات به عنوان یک بسته ارائه می گوید:” Ayanna Howard استاد و رئیس دانشکده تعاملی محاسبات در موسسه فناوری جورجیا و محقق اصلی در هر دو مطالعه.

اگر چه ربات ها هستند حساس که مردم به طور فزاینده ای رابط با آنها را ما شروع به انسانیت ماشین آلات. هوارد مطالعات چه راست می رود به ما با ادغام روبات به جامعه و چه چیزی را اشتباه می رود و خیلی از هر دو است که با چه انسان احساس در اطراف روبات.

In the first image, a robot says either "Hi, my name is James," "Hi, my name is Mary," or simply "Hi." In the second, it says "I am a humanoid robot." In the third it says, "I am programmed to perform a variety of different occupations." In the final image, it says, "I can also assist people with lots of daily tasks."
این معرفی روبات ساخته شده در مطالعه است. (اعتبار: Georgia Tech)

نحوه برخورد ما با روبات

“نظارت روبات هستند نه اجتماعی جذاب, اما زمانی که ما آنها را ببینید ما هنوز هم ممکن است مانند عمل ما خواهد زمانی که ما می بینیم یک افسر پلیس شاید نه jaywalking و بسیار با وجدان از رفتار ما می گوید:” هوارد که همچنین صندلی و استاد مهندسی زیستی در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر.

“پس از آن وجود دارد از لحاظ احساسی درگیر شدن روبات طراحی شده برای ضربه به احساسات ما و رفتار ما است. اگر شما نگاهی به این نمونه می تواند ما را به درمان این روبات به عنوان اگر آنها همکار موجودات هوشمند.”

این یک چیز خوب روبات ندارد و احساسات به دلیل آنچه که شرکت کنندگان در مطالعه فاقد در تعصب های جنسیتی آنها بیش از ساخته شده است در قضاوت در برابر ربات صلاحیت. که استعداد بسیار قوی بود که هوارد تعجب اگر آن را ممکن است باطل شود هر بالقوه تعصبات جنسیتی در برابر روبات—بعد از همه علوم اجتماعی مطالعات نشان می دهد که تعصبات جنسیتی هنوز هم شایع با احترام به انسان مشاغل حتی اگر ضمنی.

در پرسشنامه روبات انسان نما خود را معرفی از طریق ویدئو به صورت تصادفی استخدام آنلاین پاسخ دهندگان به نظرسنجی که در بازه زمانی از دهه بیست سالگی خود به خود هفتاد و اکثرا در کالج تحصیل کرده. انسان ها رتبه روبات’ صلاحیتهای حرفه ای تنها اعتماد ماشین آلات به شایستگی انجام یک تعداد انگشت شماری از مشاغل ساده.

سوء تفاهم چه رباتها انجام بهترین

“نتایج گیج ما به خاطر چیزهایی که مردم فکر روبات ها کمتر قادر به انجام چیزهایی بودند که آنها را به خوبی. یکی از حرفه جراح. وجود دارد داوینچی روبات که به صورت فراگیر در فولاد سوئیت اما پاسخ دهندگان فکر نمی کنم روبات شد صالح به اندازه کافی” هوارد می گوید. “گارد امنیتی—مردم فکر نمی ربات های صالح در آن وجود دارد شرکت هایی که تخصص در ربات بزرگ امنیتی است.”

در مجموع 200 شرکت کنندگان در دو مطالعات فکر روبات نیز موفق به عنوان دایه درمانگران پرستاران و آتش نشانان و کاملا بمب به عنوان کمدین. اما آنها احساس اعتماد به نفس رباتها را فوق العاده بسته deliverers و receptionists خیلی خوب سرور و جامد راهنمای تور.

محققان می گویند که در آن صلاحیت تعصبات سرچشمه. هوارد تنها می تواند حدس و گمان است که برخی از رپ بد ممکن است از داستانها از رسانههای روبات ها انجام کارهایی مانند سقوط به استخر و یا مجروح شدن مردم است.

Gendering روبات

با وجود عدم تعصب های جنسیتی شرکت کنندگان اختصاص داده شده به آسانی جنس به روبات انسان نما. برای مثال مردم در پذیرش جنسیتی دهید توسط ربات معرفی خود در فیلم ها.

اگر یک ربات می گوید: “سلام نام من جیمز” در یک نر صدایی صدای مردم بیشتر شناسایی ربات به عنوان مرد. اگر آن را می گوید “سلام نام من مریم است” در یک صدای زن مردم بیشتر می گوید: آن زن.

برخی از روبات استقبال, مردم با گفتن “سلام” در خنثی صدای صدایی و هنوز هم بسیاری از شرکت کنندگان را به خود اختصاص ربات از یک جنس است. رایج ترین انتخاب شد, مرد, به دنبال خنثی و سپس توسط زن. برای Howard این مهم دور از مطالعه برای ربات توسعه دهندگان.

“توسعه دهندگان نباید نیروی جنسیتی با روبات. مردم در حال رفتن به جنسيت با توجه به تجارب خود را. به کاربر است که درست است. آیا تقویت کلیشه های جنسیتی,” هوارد می گوید.

Gendering است که تنها یکی از جنبه های ربات انسانی چیزی است که ما در مجموع بیش از حد هوارد می گوید. برخی در زمینه حمایت برای ساخت روبات های انسان نما در فرم در تمام در جهت تضعیف آن, اما هوارد نیست آن را که به دور.

“روبات می تواند خوب برای تعامل اجتماعی است. آنها می تواند بسیار مفید در مراقبت از سالمند امکانات برای نگه داشتن مردم شرکت می باشد. آنها همچنین ممکن است را دایه بهتر از اجازه دادن به تلویزیون نگاهداری بچه ها می گوید:” هوارد که او نیز در دفاع از روبات’ کمدی استعداد و ارائه آنها در حال برنامه ریزی برای آن است.

“اگر شما تا به حال رفتن به یک پارک تفریحی وجود دارد animatronics که بگویم واقعا خوب جوک.”

محققان مشاهده دو مطالعات همایش که لغو شد با توجه به COVID-19. اول به نظر می رسد در مجموعه مقالات 2020 ACM Conference on Human-Robot Interaction. دوم به نظر می رسد در چی 2020 تمدید خلاصه.

بودجه برای تحقیقات در آمد از بنیاد ملی علوم و Alfred P. Sloan پایه و اساس است. هر یافته ها نتیجه گیری و توصیه هایی هستند که از نویسندگان و نه لزوما از حامیان مالی.

منبع: Georgia Tech

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>