شرکت گاز می خواهید برای بازیافت خود را کود

شرکت در ایالات متحده صنعت گاز طبیعی را آغاز کرده اند به مقیاس یک برنامه به فروش متان که بازیافت از منابع مانند گراز-تغذیه مزارع و فاضلاب به عنوان جایگزینی برای گاز طبیعی کشیده شده از چاه.

این ارائه می دهد یک فرصت برای کاهش یک گاز گلخانه ای قوی در حالی که ایجاد یک منبع درآمد برای تعداد فزاینده ای از شرکت های شهرستانها و کشاورزان تبدیل شدن به درگیر در فرآیند جوانه زدن.

یک “گاز متان ردیاب” گزارش منتشر شده در ماه ژانویه توسط آژانس بین المللی انرژی محاسبه شده است که گرم شدن قدرت نامرئی و سخت به تشخیص گاز می تواند به عنوان بالا به عنوان 87 برابر قوی تر از دی اکسید کربن طی 20 سال اول زندگی است. مقدار گاز متان در گردش در جو است که 2.5 برابر بزرگتر از آن بود که در preindustrial سن این گزارش گفت:.

از آنجا که گاز طبیعی که از نظر شیمیایی می تواند مقدار به حدود 98 درصد متان است به احتمال زیاد باقی می ماند عمده منبع انرژی در سطح بین المللی کاهش انتشار گاز متان است که یک “عنصر محوری” در این که آیا جهان می تواند برای جلوگیری از جدی تر گرم شدن کره زمین, آژانس بین المللی انرژی اشاره کرد.

در این گزارش با برخی از شوم ریاضی: انسان ناشی از انتشار گاز متان حساب برای 60 درصد از گاز در گردش در جو است. بزرگترین منبع و کشاورزی است که “از نزدیک دنبال” توسط انرژی در بخش تولید گاز طبیعی و چکه کن لوله بزرگ همکاران.

پس چه منبع اصلی بازیافت متان است که شرکت گاز شروع به پول نقد در در ؟ آن را جوش پایین به کود از انسان و حیوانات.

“مدفوع طلا امروز” سفت اردن صاحب یک ماساچوست مزرعه های لبنی اخیرا توضیح داد که به بوستون تلویزیون خبرنگار.

مدفوع ساخته شده توسط خود را 800 گاو هلشتاين بود مخلوط با زباله های مواد غذایی است که جمع آوری شده از سوپر مارکت و لبنیات توسط پیشتاز انرژی های تجدید پذیر یک Wellesley, Mass., شرکت. آن را لود ظروف سرباز یا مسافر به چربی لاستیک گنبدی شکل سوله به نام بی هوازی digester که آن را ساخته شده در اردن ، زباله شد و سپس مخلوط کردن و حرارت به مدت یک ماه.

“عملکرد آنها را مانند یک غول گاو معده” گفت: جان Hanselman رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پیشتاز بود که با آغاز زنجیره ای از تولید متان مزارع جدید در انگلستان است.

آنزیم ها و متان از کود کمک به شکستن مواد غذایی است. که منتشر شد بیشتر متان. در نتیجه پس از گاز پاك بود و متمرکز به خط لوله استانداردهای بود به اندازه کافی گاز به برق و حرارت 1600 در خانه. آن را مطرح اردن درآمد بین 15% و 25% برای هر گاو پیشتاز تخمین می زند.

“برای من این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” گفت: Michael Bakas, جمعبندی نوع دیگری از رشد متان بازیافت کسب و کار.

او معاون اجرایی رئیس جمهور از Ameresco یک انرژی های تجدید پذیر و بهره وری شرکت در کارشناسی جرم است. یکی از تخصص آن در حال ساخت گیاهان برای جمع آوری و تصفیه گاز متان از فاضلاب شهری تصفيه که در برخورد با انسان کود.

بشر کود

سالها است که تصفيه خانه فاضلاب در شهر فینیکس به حال جمع آوری گاز متان در یک لوله و سپس هایش آن را به هوا.

شعله شکسته متان اما ارسال یک پر از CO2 به آسمان. در سال گذشته Ameresco ساخته شده مجاور تاسیسات که خالص متان فشرده آن و سپس پمپ را به یک گاز خط لوله است.

این سیستم می تواند تولید 600,000 فوت مکعب گاز در هر سال. آن را بدست آورده 1.2 میلیون دلار درآمد سالانه به تقسیم توسط ققنوس و حومه که خود گیاه است و در حال حاضر بزرگترین و فاضلاب و بازیافت در ایالات متحده است.

کیت Gallego شهردار ققنوس اشاره کرد که در نتیجه کمک به اقتصاد منطقه. آن را نیز درآورده شهر بسیار سریعتر به سمت آن هدف کاهش گازهای گلخانه ای.

که نقطه فروش است که باعث می شود این رویکرد متفاوت توضیح داد Bakas در مصاحبه.

ققنوس ساخته شده از کود اما کیمیاگری غنی تر از آن است. آن فرایند بازیافت هنگامی که اندازه گیری در کاهش تولید گازهای گلخانه ای به مقدار مصرف 70,452 اتومبیل خاموش جاده ها است.

برای تعداد فزاینده ای از کشورها, شهرها, کشورهای, شرکت ها و دانشگاه ها که در حال تنظیم گاز گلخانه ای اهداف کاهش انتشار گاز متان می تواند بسیار سریع تر و پر سود راه برای به دست آوردن وجود دارد Bakas گفت.

متان leakers مقدار به یک “منبع بزرگ” اما او نگران است که بیشتر سازگار با محیط زیست آگاه غربی ایالات مانند کالیفرنیا و اورگان را بیشتر می پردازد.

“نیو انگلند خواهد شد در سمت چپ سرد در این مسائل” Bakas گفت.

حق با او بود در مورد تمایل اما اشتباه در مورد خریداران.

قلمرو دامنه

در این زمان قهرمان ساخت معاملات در اطراف کود بازیافت Dominion انرژی, Inc. از Richmond, Va., یک ابزار است که مبادرت به فروش برق و یا گاز طبیعی به 7.5 میلیون مشتری در 18 متحده است. آن را در ماه فوریه اعلام کرد که در آن هدف این است که برای رسیدن به “شبکه صفر” انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

سلطنت و چهارمین گاز تامین کننده در ایالات متحده شروع به پشتوانه دور از حفاری برای گاز طبیعی از 10 سال پیش با خرید بیشتر از آن از تولید کنندگان دیگر. آن را متمرکز بر رفع مسن لوله ها و جایگزینی تجهیزات از قبیل شیرآلات اتصالات و مفاصل و تغییر شیوه های تعمیر و نگهداری است که تخلیه گاز متان.

“این بخشی از راه کارهای طراحی شده بودند” به یاد می آورد هارون یاقوت مدیر روابط رسانه ای برای ملک, که گفت که این نتیجه تا کنون از این همه رفع شد کاهش انتشار گاز متان 25٪. او گفت که این شرکت قصد دارد برای کاهش 65 درصد از آن در سال 2010 تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

“هنگامی که شما اضافه کردن آن را در سراسر 100000 مایل از خط لوله این گازهای اضافه کردن به ارزش ها در سراسر سیستم” روبی گفت.

به حداقل رساندن ضرر و زیان فقط یک شروع است. گام بعدی بود شروع به قرار دادن یک محصول جدید در تعمیر خطوط لوله یکی که تا به حال بحث شده است در ایالات متحده در صنعت برای سال.

برخی از شرکت ها آن را به نام biomethane به دلیل آن بود جمع آوری شده از منابع خارج از متان مانند کود. صنعت داد و آن را جذاب تر نام: گاز طبیعی تجدیدپذیر و یا RNG.

Dominion بعدی هدف گرفتن کود. اولین گام بزرگ آمد و در نوامبر سال 2018 است. آن را تشکیل چین سرمایه گذاری مشترک با Smithfield Foods, Inc., بزرگترین گراز تولید کننده واقع در Smithfield, Va., به کشف شبيه سازي امکانات در hog کود. هر شرکت قرار داده تا $250 میلیون دلار است.

در ماه اوت سال 2019 Dominion و Smithfield زمین شکست بر یک مشترک کود-به-گاز پروژه پردازش در کارولینای شمالی. دو ماه بعد آنها توافق کردند که به دنبال پروژه های مشابه در سراسر ایالات متحده امیدوار به تولید به اندازه کافی RNG به قدرت 70,000 خانه و کسب و کار. آنها به افزایش سرمایه گذاری های خود را به 500 میلیون دلار در هر.

در ماه دسامبر Dominion سقوط عمیق تر به کود با امضای یک قرارداد با پیشتاز که تا به حال توسعه یافته چه آن را به نام “همکاری استراتژیک” با دامداران of America, Inc.

جاه طلبی بود که به ترویج هاضم بی هوازی برای کود گاوی در میان خوشه های لبنی مزارع در سراسر ایالات متحده است. معامله شده در یک بیانیه مطبوعاتی به عنوان “همان است که در نظر گرفتن نزدیک به 100,000 اتومبیل خاموش جاده ها و یا کاشت 7.5 میلیون درختان جدید در هر سال.”

دیوید Darr معاون ارشد رئیس جمهور از دامداران گفت: در آزادی مطبوعات است که خوشه های متعدد مزارع خواهد هر یک از جمع آوری کود از 20,000 تا 30,000 گاو است. “این یک پیروزی برای دامداران و برای محیط زیست است.”

فقط آنچه که خواهد آمد از این پروژه های تشکیل دهنده در یک دوره زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل پشت خود را در تغییر آب و هوا راه حل باقی مانده است دیده می شود. با توجه به گزارش منتشر شده توسط American Gas Association وجود دارد “کمتر از نیم دوجین” پروژه های تزریق RNG به خطوط لوله در سال 2010. در حال حاضر 85.

که بوی چیست ؟

این تحقیقات پیش بینی می کند که دو روش تبدیل کود و سایر مواد زائد به RNG به علاوه یک سوم فرایند تبدیل هیدروژن ساخته شده از انرژی های تجدید پذیر به متان تولید خواهد شد به اندازه کافی کم و یا هیچ تولید گازهای گلخانه ای گاز به پوشش بیشترین مصرف گاز طبیعی توسط خانه های ایالات متحده به عنوان اوایل به عنوان 2040.

حرکت به کود توسط الهام گرفته شده بود جنگ سرد گفت: Hanselman پیشتاز. یک تاجر با توجه به مسائل زیست محیطی او آموخته است که دولت آلمان بود بررسی ایده ساخت RNG از کود 25 سال پیش که دانستن آن مجموع اتکا به روسیه برای گاز طبیعی در معرض تهدید آن استقلال انرژی است.

Hanselman که بازدید کود-به-عملیات گاز در اروپا گفت: آلمان توسعه یافته روند بزرگ با استفاده از یارانه های دولت فدرال. که نمی خواهد کار در ایالات متحده او می دانست که پس از او به پرداخت اجاره به کشاورزان برای قرار دادن خود را در هاضم بی هوازی در زمین های خود را در ازای کود خود را. آنها به دست آورده مزایای جنبی دیگر از جمله یک کود مایع باقی مانده از فرایند است که بو ندارد.

هیچ بوی یک نقطه فروش بزرگ. دامداران سنتی خلاص شدن از کود خود را با گسترش آن در زمین های کشاورزی خود. این کمک می کند تا محصولات رشد می کنند اما در بسیاری از مناطق حومه بوی تولید “فشار زیادی روی آنها را به ترک” گفت: Hanselman.

او می گوید: سرمایه گذاری مشترک با سلطنت را به تمرکز بر روی هاضم است که حذف و سپس شکستن کود به دست آمده از متوسط کشاورز.

Hanselman شرکت در حال همکاری با دیگر کسب و کار بخش: کالج ها و شرکت هایی که ارزش اعتبار از “سبز است.” لیست شروع می شود با Middlebury College در ورمونت است که در 6 مایل دور از یکی از پیشتاز است هاضم. پیشتاز ساخته شده است یک خط لوله به کالج.

با استفاده معمولی انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد, Middlebury تنها می تواند جبران آن را تولید گازهای گلخانه ای. با شبيه سازي, خط لوله, Middlebury به زودی “کربن منفی” و شروع به دور تراشه در آب و اثرات دیگر قطره چکان.

“آنها رهبران در آموزش عالی, و آنها می خواهند به عنوان سبز به عنوان آنها احتمالا می تواند” Hanselman گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im