فضا در آینده تلسکوپ کاوشگر مارس Titan-مانند سیارات فراخورشیدی

زحل ماه بزرگ تیتان یکی از جذاب ترین جهان در منظومه شمسی است.

تیتان دارای هیدروکربن رودخانه ها و دریاها که به طور بالقوه می تواند هاربر “عجیب و غریب زندگی” را به عنوان به خوبی به عنوان یک زیر سطحی اقیانوسی از آب مایع که در زمین-مانند موجودات زنده ممکن است قادر به ایجاد یک زندگی.

تیتان و همچنین دارای ضخامت نیتروژن تحت سلطه جو که در آن مجموعه شیمی — شاید حتی مرتب کردن بر اساس است که منجر به زندگی شناخته شده است رخ می دهد. و در حال حاضر محققان مشخص شد که smoggy رقیق از Titan-مانند سیارات فراخورشیدی می تواند قابل رویت با نسل بعدی از فضا تلسکوپ.

مرتبط با: عکس های شگفت انگیز: تیتان زحل بزرگترین ماه

در حالی که اکثر exoplanet شکار تمرکز بر روی پیدا کردن جهان شبیه به زمین, یک تیم می خواستم به دانم اگر آینده ابزار شناسایی می تواند به طور بالقوه قابل سکونت جهان به طور چشمگیری متفاوت از خود ما است. با استفاده از شبیه سازی آنها مدل Titan-مانند جهان اطراف انواع star انواع. آنها در نظر گرفته جهان “تیتان-مانند” اگر آنها به اندازه کافی دور از ستاره خود را به صورت متان به متراکم و تا به حال به اندازه کافی بالا آب-به-سنگ نسبت به فوران ترکیبات فرار به اتمسفر است که می تواند ایجاد یک ابهام است.

یکی از اولین ستاره های این تیم مدل شد بارنارد ستاره نزدیک به خورشید است که میزبان یک سیاره نامزد حدود سه بار به عنوان گسترده ای به عنوان زمین. که بالقوه جهان بارنارد ستاره b نهفته در نزدیکی سیستم خط برف در این منطقه که در آن آب و دیگر گازها می تواند یخ جامد که در آن مواد مانند متان می تواند به تحکیم.

“ما می خواستیم برای دیدن اگر شما می تواند تشخیص این سیاره از طریق مستقیم و تصویربرداری با LUVOIR [بزرگ UV/نوری/مادون قرمز نقشه بردار],” عضو تیم رایان Felton گفت: Space.com.

LUVOIR یک پیشنهاد چند طول موج تلسکوپ فضایی زیر نظر توسط ناسا به عنوان یک آینده رصدخانه. Felton, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن دی سی ارائه نتایج حاصل از این پروژه در ماه ژانویه در شش ماهه زمستان نشست انجمن نجوم آمریکا در هونولولو.

این تیم متوجه شد که یک Titan-مانند رقیق می تواند قابل رویت از زمین با LUVOIR-شبیه ساز.

“برای Titan-مانند سیارات فراخورشیدی به اتمسفر هستند characterizable با فضایی تلسکوپ” Felton گفت.

مرتبط: 10 سیارات فراخورشیدی است که می تواند میزبان حیات بیگانه

پف جهان

تیتان هوایی است که توسط نیتروژن همراه با برخی از متان و مقدار کمی هیدروژن و آثار مختلف گازهای دیگر است.

به عنوان نیتروژن و گازهای متان افزایش به تیتان فوقانی جو نور خورشید و گرما شکستن آنها را از هم جدا منجر به ایجاد مولکول های بزرگتر که ایجاد ابهام در فضای مشابه که در بالا شهرهای بزرگ در اینجا بر روی زمین است. از آنجا که اندازه ذرات مه تغییرات بر اساس حرارت Titan-مانند کرات در اطراف ستاره های مختلف باید دارای ویژگی های متفاوت, محققان استدلال.

اول Felton و همکارانش مدل جهان اطراف sunlike ستاره مانند خورشید است. جای تعجب نیست که جهان در اطراف این ستاره ها شبیه Titan از نظر جوي اندازه و مخلوط های گازی — با یک تفاوت مهم است. در حالی که تیتان یک ماه محققان به بررسی سیارات.

تفاوت بین این دو بودند نسبتا جزئی ، تیتان در حدود 40% به عنوان گسترده ای به عنوان زمین و 2% به عنوان عظیم اما Felton گفت: نبود یک مسئله جدی است. با ترکیب مناسبی از سنگ و آب زمین-اندازه دنیا باید قادر به جذب گاز در فواصل دورتر از ستاره های خود را که در آن درجه حرارت سردتر هستند.

“من فکر می کنم آن را فقط در مورد منظومه شمسی ما” که Titan زخم تا یک ماه به جای یک سیاره, Felton گفت. سیستم هایی که فاقد گاز غول در همان منطقه خواهد بود مناسب تر به میزبان Titan-مانند جهان او اضافه شده است.

زمان نیز مهم است. در گذشته زمین یک بار افتخار ضخیم رقیق هر چند این احتمال وجود دارد نه به عنوان ضخامت به عنوان تیتان امروز است. “که بیشتر شواهد واقعی سیاره زمینی با داشتن یک ابهام” Felton گفت.

Felton و همکارانش همچنین مدل رقیق و سرشار از جهان اطراف کولر ستاره. کولر درجه حرارت کاهش, چگونه بالا در جو رقیق رسیده اگر چه Felton گفت: تفاوت نباید قابل توجهی به اندازه کافی برای تاثیر تلاش برای به تصویر جهان. “[آنها] هنوز هم باید خیلی پف,” او گفت:.

دماهای پایین تر را نیز تحت تاثیر قرار چقدر بزرگ ذرات مه رشد قبل از آنها به زمین سقوط کرد. در مدل مولکول های گاز محدود با هم در بالای جو به مونومر (مولکول هایی که پس از آن می توانید لینک را با هم به شکل پلیمرها). به عنوان آنها را از طریق هوا گاز مولکول شروع به انبوه با هم برای ایجاد نامتقارن مونومر در اشکال فراکتال.

“فرکتال خواهد بود مانند یک دسته از انگور هم چسبیده” Felton گفت. (واقعی انگور بسیار بزرگتر از این ابهام مولکول البته.)

کسانی که فرکتال ناشی از محققان بیش از چند سردرد. Felton گفت که او تا به حال مشغول به کار در مدل سازی وابسته به فراکتال شکل به جای حوزه پس از سال 2016. آن را تا روز شکرگزاری 2019 که او در نهایت موفق به شبیه سازی قادر به قرار دادن Titan-مانند انجمن در سراسر انواع مختلف ستاره.

این dimmest ستاره دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفته بودند کوتوله قرمز, سرد, ستاره شناخته شده برای عظیم و خیره کننده به خصوص در جوانان خود را. چرا که کوتوله های قرمز بسیار کم نور سیارات باید در مدار نزدیک به رسیدن به همان درجه حرارت آنها خواهد رسید در اطراف یک sunlike ستاره ساخت آنها را بیشتر به احتمال زیاد به ضربه توسط شراره. و کولر درجه حرارت می تواند وابسته به نازک شدن و کاهش توانایی خود را برای محافظت از این سیاره را از ورودی تابش احتمالا تاثیر خود را habitability, Felton گفت.

بارنارد ستاره یک کوتوله سرخ است که در حدود 6 سال نوری از خورشید است. در سال 2018 محققان شناسایی پتانسیل خنک فوق العاده زمین در اطراف در نزدیکی ستاره کم نور. این محیط سرد از این نامزد سیاره است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است می تواند آن را اجازه برای جمع آوری گازهای شبیه به تیتان هنگامی که آن را تشکیل آن را قادر می سازد برای حفظ آن رقیق امروز Felton گفت.

بین کوتوله های قرمز و sunlike ستاره K-stars. Titan-مانند جهان اطراف K-ستاره می تواند از ویژگی های وابسته که در شکل پایین با ذرات کوچکتر از کسانی که در اطراف sunlike ستاره, با توجه به مطالعه جدید.

“این فقط یک نوع میدوی نقطه” Felton گفت.

با نسل بعدی از فضا تلسکوپ اخترشناسان می تواند پروب رقیق و سرشار از جهان اطراف سه نوع ستاره است. بینش آنها اینسو انسو جمع کردن می تواند نشان دهد یک معامله بزرگ در مورد این سیارات اتمسفر کمک به محققان در درک بهتر یک نوع متفاوت از برنامه به طور بالقوه قابل سکونت محیط زیست از سنتی زمین-مانند جهان است.

“اگر ما LUVOIR ما قادر به توصیف این سیارات” Felton گفت.

دنبال نلا در Facebook و Twitter at @NolaTRedd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de