فیوژن راه اندازی ادعای دستیابی به موفقیت را فراهم خواهد کرد “نامحدود” انرژی

استرالیا fusion راه اندازی به نام HB11 یک spin-off از دانشگاه نیو ساوت ولز ادعا می کند که در بر داشت یک راه برای متحول کنونی همجوشی هسته ای, فن آوری به طور بالقوه تخمگذار زمینه را برای یک عصر جدید تولید برق بدون خطر یک بحران هسته ای.

راه اندازی را رهبری نمی کند کلمات گوشت چرخ کرده.

“ما در حال sidestepping همه از چالش های علمی است که باید برگزار فیوژن انرژی را برای بیش از نیم قرن” مدیر وارن مکنزی گفت جدید اطلس.

استفاده از انرژی همجوشی به عنوان نام آن نشان می دهد مهار انرژی آزاد شده از زمانی که هسته اتمی فیوز با هم, به عنوان مخالف به شکافت که انشعابات هسته جدا برای تولید برق است. فیوژن شده است جام مقدس تولید انرژی برای دهه اما دانشمندان هنوز برای رسیدن به یک واکنش است که تف کردن انرژی بیش از آن نیاز به رفتن — اگر آنها شروع به دریافت نزدیک است.

در صورتی که برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد شایان ذکر است که وجود دارد به نظر می رسد به درام در اطراف این ادعا است. در یک مصاحبه مطبوعاتی در مورد فن آوری در ولز جنوبی جدید دانشگاه سایت ناپدید شد — هر چند یک کپی پشتیبان به نظر می رسد هنوز هم آنلاین. فوتوریسم رسیده است به دانشگاه به سوال در مورد از دست رفته انتشار.

پشتیبان انتشار باعث می شود فوق العاده ای ادعا می کند. آن را می گوید HB11 پیدا کرده است یک راه جدید است که با زمان فیوژن انرژی رویکرد است که نیاز به بی اندازه درجه حرارت بالا و فشار سطح به کار می کنند.

در تئوری — در حال حاضر آن را بسیار بیشتر از یک تئوری — HB11 روش بسیار ساده و به طور قابل توجهی ارزان تر است. این روش متکی بر هیدروژن و یک boron B-11 ایزوتوپ — به جای بسیار نادر و گران قیمت ایزوتوپ های رادیواکتیو مانند تریتیوم — و استخدام های تخصصی مجموعه ای از لیزر برای دریافت واکنش رفتن.

در داخل “تا حد زیادی خالی فلزی حوزه” قرص های سوخت از HB-11 ایزوتوپ در حال شلیک با دو لیزر به ماشه “‘avalancee’ همجوشی واکنش زنجیره ای” را به عنوان شرکت توصیف آن در یک بیانیه است.

“شما می توانید می گویند ما با استفاده از هیدروژن به عنوان یک دارت و امید به آمار بور , و اگر ما به یکی از ما می توانید شروع به همجوشی واکنش” مکنزی گفت جدید اطلس. “که ماهیت آن است.”

“ایجاد همجوشی با استفاده از حرارت است و اساسا به طور تصادفی در حال حرکت اتم ها در اطراف و امید آنها را ضربه یکی دیگر رویکرد ما این است که بسیار دقیق تر,” او اضافه شده است.

این روند حتی پرش “نیاز به یک مبدل حرارتی یا توربین بخار ژنراتور” و می تواند تغذیه الکتریکی جریان “تقریبا به طور مستقیم به شبکه برق موجود” با توجه به این شرکت در بیانیه ای.

هیچ زباله های هسته ای, هیچ, بخار صفر شانس یک بحران هسته ای. آن را تقریبا برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد — اما راه اندازی هنوز هم تا حد زیادی به اثبات برسانند. مکنزی اعتراف خود او نمی داند که چه زمانی راه اندازی ایده می تواند تبدیل به یک واقعیت تجاری.

“من نمی خواهم به یک خنده سهام امیدوار کننده ما می تواند ارائه چیزی است که در 10 سال و سپس گرفتن وجود دارد,” او گفت جدید اطلس.

ادامه مطلب: رادیکال هیدروژن-boron راکتور leapfrogs زمان همجوشی هسته ای tech [جدید اطلس]

بیشتر در fusion: این فیزیکدان با استفاده از سس مایونز برای مطالعه همجوشی هسته ای

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>