Sky Movies پاپ! نسخه جدید کودک سیاه Yoda و دیگر Mandalorian’ ارقام

نیویورک — بلافاصله پس از راه رفتن به sky movies غرفه در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک آن را برای من روشن بود که کودک Yoda (به طور رسمی شناخته شده به عنوان فرزند) بود و ستاره این سال را نشان می دهد. Sky movies تا به حال روشن نمایش جدول در مرکز این شرکت بزرگ غرفه با ده ها تن از جدید “جنگ ستارگان” پاپ! آمار و ارقام و سایر محصولات از یک کهکشان دور ،

دو کودک سیاه Yoda پاپ! آمار و ارقام نشسته جلو و مرکز در قفسه های صفحه نمایش یکی تقریبا به اندازه sky movies دیگر محبوب مجسمه و یک بلندی بیش از دیگر پاپ! اسباب بازی در 10 اینچ (25 سانتی متر) بلند است. نشستن در کنار آنها بودند و دیگر شخصیت های دیزنی به علاوه’ جدید و فورا محبوب نشان می دهد “Mandalorian.”

در ماه مارس طرفداران نشان می دهد یک فرصت برای خرید sky movies مجسمه:

  • مشتری (که قرار می دهد از فضل کودک).
  • Greef کرگ (که استخدام Mandalorian برای پیگیری کردن کودک).
  • Q9-0 (مزدور خوانده و شناخته شده به عنوان صفر که اقدام به کشتن فرزند).
  • IG-11 (یکی دیگر خوانده که اقدام به کشتن فرزند).
  • این Armorer (یک زن Mandalorian که جعلی Mandalorian را pauldron).
  • خارج از جهان Jawa (مانند کسانی که غارت Mandalorian کشتی).
  • یک زباله سوز Stormtrooper (با نام مستعار یک Stormtrooper, punished, آتش).

مرتبط: ببین عزیزم Yoda! Hasbro نشان می دهد animatronic ‘کودک’ و بیشتر از “Mandalorian’

تصویر 1 از 5

star wars baby yoda funko pop toy fair

(اعتبار تصویر: Kasandra Brabaw/فضا.com)

کودک Yoda عاشقان می توانید بین سنتی sky movies پاپ! اندازه و یا بزرگتر از 10 اینچ نسخه.

تصویر 2 از 5

star wars baby yoda funko pop toy fair

(اعتبار تصویر: Kasandra Brabaw/فضا.com)

Sky movies را بسیار پیش بینی کودک (با نام مستعار کودک Yoda) Pop! شرکت محبوب ترین مجسمه سفالین رنگی با پیش فروش در حال حاضر از فروش.

تصویر 3 از 5

star wars baby yoda funko pop toy fair

(اعتبار تصویر: Kasandra Brabaw/فضا.com)

همه مورد علاقه خود را از قهرمانان و خائنانی از Mandalorian در حال آمدن به sky movies پاپ!

تصویر 4 از 5

star wars baby yoda funko pop toy fair

(اعتبار تصویر: Kasandra Brabaw/فضا.com)

این Mandalorian طرفداران قادر خواهد بود را به خانه بسیاری از ستارگان نشان می دهد شخصیت های جدید از جمله نابکار مشتری جدید droids مانند Q9-0 و شخصیت های جزئی مانند خاموش-جهان Jawas و سوز stormtroopers.

تصویر 5 از 5

star wars baby yoda funko pop toy fair

(اعتبار تصویر: Kasandra Brabaw/فضا.com)

به تصویر می کشد در حال حاضر یاد صحنه ای از Mandalorian اولین قسمت sky movies ایجاد یک Pop! از Mandalorian سوار بر یک blurg به گاه که در آن او می خواهم ملاقات کودک Yoda.

The sky movies shelf نیز نمایش داده Pop! مجسمه سفالین رنگی از Mandalorian خود را به عنوان به خوبی به عنوان یکی از شخصیت سوار blurrg. اگر شما به یاد ما شاهد Mandalorian سوار یکی از این عجیب و غریب به دنبال جانوران در اولین قسمت از “Mandalorian” به عنوان شکارچی فضل ساخته شده راه خود را به این اردوگاه برای پیدا کردن هدف خود را بعدها نشان داد به نوزاد از همان گونه به عنوان Yoda (در نتیجه محبت شناخته شده به عنوان کودک Yoda در میان طرفداران). نسخه های دیگر از Mandalorian نیز در فروش مانند یک پیاده نظام سنگین Mandalorian covert Mandalorian و تماشای مرگ Mandalorian.

Sky movies قصد دارد به انتشار آن خط از “Mandalorian”الهام گرفته از پاپ! آمار و ارقام در طول ماه مارس و اوایل ماه آوریل هر چند بسیاری از آنها در حال حاضر در دسترس برای پیش فروشی. قیمت این اسباب بازی متفاوت است با برخی از (مشتری Q9-0) به عنوان کم به عنوان $8 یا 9 دلار و برخی از (Mandalorian سوار blurrg کودک) به عنوان بالا به عنوان $36 تا 40 دلار. اما اگر شما می خواهید یک کودک سیاه Yoda پاپ! خود به خود سریع عمل می کنند; هر دو کوچک و بزرگ نسخه از این “جنگ ستارگان” عیار در حال فروش سریع. شما می توانید خرید جدید “جنگ ستارگان” sky movies پاپ! چهره های آنلاین در اینجا.

دنبال Kasandra Brabaw در توییتر @KassieBrabaw. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>