از سردرد به ‘COVID, انگشتان پا,’ Coronavirus علائم ترکیبی عجیب و غریب

جدید کروناویروس که آلوده کرده است میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان ویران می تواند فراتر از ریه ها. برخی از علائم این بیماری این علل COVID-19, قابل پیش بینی هستند به اندازه کافی: سرفه و تب و لرز و سردرد است. اما پاتوژن اثر به هیچ وجه متوقف کردن وجود دارد. این ویروس می تواند باعث مشکلات در تقریبا در هر ارگان از جمله مغز و قلب و کلیه و دستگاه گوارش و پوست.

پزشکان بوده است ناگهان در آنچه که آنها در حال حاضر تماس با سکوت هیپوکسی یا خوشحال هیپوکسی یک پدیده که در آن مردم با خطرناکی پایین بودن سطح اکسیژن خون طرز حیرت انگیزی نه تلاش برای نفس کشیدن. و وجود دارد “COVID پا” ورم دردناک در پوست به نام chilblains. در موارد نادر کودکان—که قبلا تصور می شود نسبتا امان از بیماری شدید—پایین آمدن با علائم شبیه به کاوازاکی بیماری است که منجر به التهاب عروق خونی در سراسر بدن است. عوارض همراه با لخته شدن خون مانند سکته مغزی و ریوی embolisms (انسداد عروق خونی در ریه ها) نیز به نوبه خود تا. “جالب است که یک ویروس تنفسی باعث خواهد شد از جمله یک آرایه متنوع از عوارض بالینی می گوید:” پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

یکی از دلایل غیر معمول تظاهرات COVID-19 به سادگی ممکن است به بیش از چهار میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان از یک کاملا جدید بیماری است. برخی از این علائم به نظر می رسد در دیگر عفونت های ویروسی—برای مثال محققان دیده لخته شدن خون در بیماران مبتلا اصلی کوروناویروس سارس و آنفلوانزا H1N1 ویروس. “وجود دارد بسیاری از موارد در جهان در حال حاضر که ما ممکن است برداشتن در جزئی انواع می گوید:” استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا. “این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر در عفونت های دیگر شما نگاه دو میلیون به سه میلیون [موارد] چگونه بسیاری از این نوع حوادث رخ می دهد. یا [این وضعیت] واقعا خاص برای COVID-19?”

دانشمندان هنوز در تلاش برای پین کردن دقیق ساز و زمینه طیف گسترده ای از عوارض. وجود دارد به نظر می رسد دو کلید پیشرو مظنون ، این اولین بار است که سیستم ایمنی بدن را دفاعی پاسخ التهابی به مهاجمان خارجی مانند ویروس ها و باکتری ها. که در واکنش به نوبه خود ممکن است منجر به دوم مقصر: لخته شدن خون. این بیماری تاثیر در خون vasculature به نظر می رسد زمینه ساز برخی از بیشتر سردرگم اثرات COVID-19 بيمار روبرو می شوند.

گزارش از لخته شدن عوارض مربوط مانند آمبولی ریوی و سکته مغزی در میان COVID-19 بیماران در بخش های مراقبت ويژه آمده اند از چندین کشور از جمله چین و فرانسه و ایتالیا و آمریکا به طور کلی فرکانس از جمله مسائل هنوز مشخص نیست اما برخی ارزیابی ها نشان می دهد که آنها ظاهر می شود به عنوان بسیاری از 30 درصد از بیماران بدحال. در موارد نادر, سکته مغزی تبدیل شده اند تا مردم در 30s و 40s خود را هشدار دهنده پزشکان.

“ما شاهد تعداد زیادی از مختلف انعقاد ناهنجاری” در بیماران بستری در ICU می گوید: مارگارت Pisani استادیار و متخصص ريه و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. “ما دیده می شود, سکته مغزی, سکته قلبی انفارکتوس ریوی embolisms—لخته در مکان هایی که ما به طور معمول نمی بینم در غیر این صورت افراد سالم که با یک عفونت ویروسی است.”

لخته های مربوط به مسائل خاص به COVID-19 می گوید: ایوان مالدونادو یک استاد اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد. یک بیماری شناخته شده به عنوان منتشر داخل انعقاد است که در آن لخته شدن غیر طبیعی رخ می دهد در طول رگ های خونی است که قبلا گزارش شده در بیماران مبتلا به بیماری های عفونی که تجربه سپسيس (یک تهدید کننده زندگی پاسخ ایمنی بدن به یک سرایت). “چه غیر معمول در اینجا آن است که به نظر می رسد اتفاق می افتد با این بیماری اغلب با بیماری های دیگر,” او می گوید.

در علاوه بر این به لخته در عروق خونی بزرگ محققان گزارش کرده اند لخته شدن خون در داخل عروق خونی کوچکتر شناخته شده به عنوان مویرگ ها. COVID-19 “یک مشکل عروقی می گوید:” فرانک Ruschitzka یک متخصص قلب و عروق در بیمارستان دانشگاه زوریخ. “ریه اصلی میدان جنگ اما آن را یک بیماری خونی.”

دانشمندان هنوز به پین کردن علت لخته شدن خون. التهاب به نظر می رسد به احتمال زیاد مقصر ، محققان دریافته اند برای مثال حضور مکمل پروتئین—مولکول های درگیر در فعال شدن پاسخ ایمنی—درون لخته های خونی. در سراسر بسیاری از COVID-19 بی شمار علائم شایع ساز به نظر می رسد التهاب اندوتلیوم لایه ای از سلول ها را تشکیل می دهند که پوشش داخلی عروق خونی می گوید: Luciano Gattinoni یک استاد مدعو در بخش بیهوشی و مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی دانشگاه گوتینگن در آلمان است. “به عنوان اندوتلیوم حاضر است در همه جا شما می توانید توضیح دهید که چرا این علائم خیلی متفاوت است.”

برخی از علائم مرموز مربوط به COVID-19 شروع به احساس زمانی که آنها به عنوان مظاهر یک اختلال عروقی. را خاموش هیپوکسی یک بیماری Gattinoni کشیده شده است با توجه به در هفته های اخیر بود ربطی به ریه اکسیژن ظرفیت بلکه به اختلال در جریان خون از طریق ارگان.

بسیاری از عجیب و غریب دیگر مظاهر COVID-19 از جمله مشکلات کلیوی که نیاز به دیالیز (در برخی موارد لخته خون نیز مسدود شدن فیلتر در دستگاه دیالیز), chilblains در انگشتان پا و کاوازاکی-مانند علائم در کودکان همراه شده است با بروز عوارض عروقی به عنوان به خوبی. “این بسیار به سرعت در حال تحول زمینه اما عروقی جزء بیماری آشکار است” Ruschitzka می گوید: —اگر چه او اخطار می دهد که “وجود دارد هرگز یک ساز به تنهایی.”

آیا مشکلات عروقی در ارتباط با COVID-19 ناشی از اثرات مستقیم این ویروس و یا پاسخ ایمنی بدن است باقی می ماند یک سوال باز است. برخی از شواهد نشان می دهد که SARS-CoV-2 coronavirus پشت COVID-19 می تواند به طور مستقیم در حمله به سلول های اندوتلیال. در مارس Ruschitzka و همکارانش به چاپ مقاله وقایع سه کالبد شکافی در لانست که حضور ذرات ویروسی در endothelia از کلیه ها و تجمع سلولهای التهابی سلول های ایمنی در endothelia از ارگان های مختلف از جمله کلیه و قلب و ریه ها. Ruschitzka اما می گوید که پاسخ ایمنی بدن است نه ویروس خود را بیشتر احتمال دارد برای توضیح بیش از حد لخته شدن خون. “آنچه ما می بینیم همه جا تلفظ التهاب” او می افزاید.

هنوز خیلی زود است که به طور مستقیم اثرات ویروس. “وجود دارد بسیاری از شرایط است که باعث التهاب که در آن شما نمی بینید این نوع از اختلالات انعقادی,” hotez را بازتوییت کرد می گوید: بالا بردن چشم انداز است که این ویروس ممکن است به طور مستقیم درگیر در ترغیب اختلالات خون. تنوع علائم او نشان می دهد ممکن است برای انجام با ACE2 گیرنده که SARS-CoV-2 متصل به. این گیرنده ها در حال حاضر در سطح سلول های متعدد در اندام مبتلا COVID-19.

الکس ریشتر درمان در دانشگاه بیرمنگام در انگلستان اشاره می کند که زمان یک نشانه ممکن است اشاره در آن است که آیا ناشی از این ویروس خود به خود و یا پاسخ ایمنی بدن است به آن. مکرر در اوایل علامت—از دست دادن طعم و مزه و بوی—ممکن است بیشتر احتمال دارد که اثر مستقیم این ویروس از لخته شدن عوارض و یا کاوازاکی علائم مانند که به نظر می رسد بعد. “وجود دارد تقریبا در یک خط زمان از ما چگونه در حال گرفتن این علائم و چگونه به احتمال زیاد آنها به طور مستقیم اثر ویروس و یا به دلیل یک hyperimmune پاسخ,” او می گوید.

ریشتر اشاره می کند که آنچه که به خصوص عجیب و غریب در مورد کاوازاکی-مانند علائم دیده می شود در کودکان این است که آنها به نظر می رسد به نظر می رسد چند هفته پس از اولیه قرار گرفتن در معرض ویروس. او و تیم او در حال حاضر در حال بررسی نمونه های از کودکان مبتلا به دقت اشاره کردن که سیستم ایمنی بدن ممکن است در تولید این اثر است. تا کنون آنها را در بر داشت مدارک و شواهد این است که این افراد دارای آنتی بادی های مطرح به خوبی توسعه یافته پاسخ ایمنی نشان می دهد که عفونت به احتمال زیاد رخ داده است هفته قبل از شروع علائم. ریشتر می گوید این مشاهده است که متمایز از آنچه که دیده شده است در موارد که در آن سیستم ایمنی بدن به نظر می رسد واکنش بسیار بیشتر بلافاصله به سرایت.

با وجود طیف گسترده ای از COVID-19 علائم ظهور درک درستی از عفونت نکات در یک مجموعه مشترک عوامل زمینه ای که ممکن است در محل کار. “این می تواند باشد که آن را در واقع فقط چند چیز که می خواهید در و بسته به جایی که آنها آشکار شما ببینید همه این علائم مختلف” پرلمن می گوید. “پس از آن سوال این است: چرا آن را آشکار متفاوت در افراد مختلف؟” اکثر افرادی که مبتلا به SARS-CoV-2 را نمی خواهد نیاز به بستری در ICU اما کسانی که در بیمارستان بستری هستند و مقابله با یک بیماری است که در ادامه به برگزاری شگفتی برای جامعه پزشکی است. حذف عوامل خطر presage بیماری شدید از جمله سن و چاقی و بیماری قلبی. اما دانشمندان هنوز هم به دنبال بيومارکرهای التهابی و دیگر بیوشیمیایی بعنوان راهنمای برای کمک به پزشکان پیش بینی که بهتر خواهد شد و خود به خود تبدیل خواهد شد که به شدت بیمار مالدونادو می گوید و اضافه کرد: “همه تلاش برای شکل که.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de