از پشت Coronavirus ماسک غیب لبخند می تواند هنوز هم شنیده می شود

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان یک ماسک تبدیل شده اجباری به کم کردن سرعت گسترش SARS-CoV-2. مردم پوشیدن یک در اتوبوس و یا قطار در طول سفرهای خرید و یا در قرار ملاقات. چگونه است که عمل تغییر اساسی در برقراری ارتباط? آیا در صورت پوشش اختلال در تعامل اجتماعی? بیان صورت و احساسات محقق اورسولا هس معاون امور بین المللی در دانشکده علوم زیستی در دانشگاه هومبولت برلین فراهم می کند برخی از پاسخ ها در این مصاحبه با علمی آمریکا‘s, آلمانی-زبان خواهر انتشار Spektrum der Wissenschaft.

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر.]

اگر شما به پوشیدن یک ماسک به درستی شما را پوشش بینی و دهان خود را—نیمی از صورت خود را غیر قابل تشخیص می شود. چگونه است که تاثیر ادراک از کسی که به دنبال شما ؟
آیا این فرد با یک ماسک باعث می شود مثبت یا منفی برداشت بستگی دارد آنچه شما در مورد فکر می کنم پوشیدن ماسک. اگر شما کسی که فکر می کند که زمان اقدامات حفاظتی بیش از حد یک فرد با یک ماسک ممکن است در ظاهر ساده لوح اگر نه کاملا احمقانه است. از سوی دیگر اگر شما در حال اختصاص داده شده ماسک پوشنده شما احتمالا بیشتر دلسوز به شخص دیگر.

آن اغلب کمک می کند تا به لبخند دیگران به سهولت تنش های اجتماعی است. شناخت یک لبخند بسیار دشوار است زمانی که دهان پوشانده شده است.
شما می خواهم فکر می کنم. اما من و همکارانم می دانم که از یکی از مطالعات ما که به زودی منتشر خواهد شد که این مورد است: مردم توانایی تشخیص عبارات عاطفی نیست بدتر اگر خود را به دهان و بینی را پوشش داده است. یک لبخند واقعی نه تنها حرکت دهان. عضلات صورت—این zygomaticus عمده و orbicularis oculi—همچنین قرارداد. گوشه های دهان به نوبه خود و خط خنده به نظر می رسد در اطراف چشم است. در این مطالعه مشاهده اطراف چشم معمولا به اندازه کافی برای تشخیص به احساسات شخص دیگری. ما به بررسی این سوال با روسری niqabs و ماسک. سردرگمی رخ داده است تنها برای احساسات خاص.

آنهایی که ؟
ترس و تعجب. برای هر دو احساسات ما معمولا باز کردن چشمان ما گسترده است. ما نیز با تکیه بر دهان منطقه در یک راه بزرگ است. ما بیان ترس گسترش است. و اگر ما را شگفت زده کرد و ما آن را باز کنید. اگر دهان و بینی هستند که پوشش ما نمی توانیم دیدن این تفاوت ها.

این واقعیت است که ما می دانیم حتی ظریف حالات ذهنی مانند کردار با تغییر در بیان اطراف چشم به توضیح است در خواندن ذهن در چشم” آزمون طراحی و توسعه توسط روانشناس انگلیسی سیمون بارون کوهن و همکاران خود را.

که تست استفاده شده است برای تشخیص اختلال طیف اوتیسم درست است ؟
دقیقا. از آنجا که افراد مبتلا به اوتیسم ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای همدردی با افراد دیگر است و ممکن است اجتناب از تماس با چشم افراد مورد آزمایش خواسته می شود به نگاهی به تصاویر از مناطق مختلف اطراف چشم و به آنها اختصاص صحیح عاطفی متحده است. مردم بدون اوتیسم را به خوبی در این آزمون است.

سوپر مارکت پرداخت نشده است یک آزمایشگاه است. می تواند چنین آزمایش توان به زندگی روزمره ؟
مطالعات ما نشان می دهد که ما نه تکیه بر دیدن دهان فرد ما در حال برقراری ارتباط با به رسمیت شناختن احساسات است. حتی وجود دارد یک مزیت در برخورد در سوپر مارکت پرداخت در نانوایی یا در خیابان: دیدار با مردم با تمام بدن خود را. پس از همه, که آیا یک فرد غمگین و عصبانی یا خوشحال بیان شده است نه تنها از طریق حالات چهره بلکه از طریق راه آنها حرکت و صحبت کنید. و شما می توانید بشنوید که آیا کسی لبخند می زند و یا به نظر می رسد جدی است.

چه لبخند صدا مانند ؟
آن را برای تلفن های موبایل روشن است. دلیل این است که تغییرات در شکل دهان تغییر مدولاسیون صدای ما. جدی به دنبال چهره از سوی دیگر برای تلفن های موبایل تیره تر است.

شناخت احساسات یک چیز است. در واقع احساس چیزی دیگری است. اگر ما می بینیم یک فرد خندان, نورون های آینه اطمینان حاصل شود که ما لبخند بیش از حد—حداقل داخلی. اگر ما در یک خلق و خوی بد است که واکنش اغلب باعث می شود ما احساس بهتر است. آن را نیز با یک ماسک?
در تحقیقات ما به این رفتار اجتماعی تقلید. آنچه در آن به معنی این است که مردم تمایل به تقلید از رفتار دیگران: اگر کسی ما را می بیند و متقابل ما و یا قرار دادن ما چانه ملاحظه در دست ما شخص دیگر اغلب یکسان است. از طریق این آینه از یک دیگر ما به عنوان یک کل بررسی تعامل مثبت تر و نزدیک تر احساس به شخص دیگر. فردی که نمی تقلید شخص دیگری احساس را می دهد که چیزی اشتباه است در ارتباط است. در مطالعه من در حال حاضر ذکر شده, شرکت کنندگان در مطالعه تقلید لبخند شخص دیگری حتی وقتی که فرد دهان و بینی را پوشش داده شد.

ماسک, اما به نظر نمی رسد به ترک احساس خوب: در هنگ کنگ تیم مطالعه اثرات پوشیدن ماسک در رابطه پزشک و بيمار. بیماران با پوشیدن ماسک صورت امتیاز دکتر خود را به عنوان کمتر همدلانه.
در اینجا ما دوباره به این نگرش است که ما را به ملاقات با یک فرد با چهره ای پوشش. در مطالعات ما شرکت کنندگان ارزیابی مردم با ماسک به عنوان “سرد.” اما اگر کسی با پوشیدن روسری آنها به عنوان اینکه نسبتا “گرمتر است.” نتیجه این است که احتمالا مربوط به این واقعیت است که بسیاری از مردم هنوز تصور پزشکان به خصوص جراحان به عنوان دور و داشتن تمایل به سوی درک. خود دوخته ماسک است که بسیاری از مردم در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به درک مثل روسری.

چه اثر کند با پوشیدن ماسک در کودکان ؟ پس از همه آنها هنوز درک احساسات و همچنین بزرگسالان است.
کودکان در سن مدرسه ابتدایی به سختی کمتر از بزرگسالان قادر به تشخیص احساسات. برای کودکان نو پا, دید از بدن و چهره است که به نوعی نگاه متفاوت ناآشنا است و بنابراین می تواند استرس زا باشد. بسیاری از نوزادان گریه زمانی که آنها را ببینید یک فرد ریشو برای اولین بار. اگر بینی و دهان و چانه از کسی که آنها به دنبال این است که به طور ناگهانی از بین رفته آنها ممکن است ناراحت شود.

چه پدر و مادر می تواند انجام دهد ؟
آنها می تواند در آشنا کردن فرزندان خود با ماسک در راه اهل تفریح و بازی— برای مثال با نگه داشتن ماسک در مقابل چهره خود را برای یک زمان کوتاه و سپس مصرف آن را دوباره. کودکان نوپا به سرعت در یادگیری و رسیدن به وضعیت جدید است. آن متفاوت است برای افرادی که مشکل شنوایی. آنها اغلب وابسته به خواندن ، بنابراین وضعیت فعلی یک چالش است. برخی از طرح های در حال انجام به تولید ماسک که در حال شفاف در اطراف دهان. آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها تبدیل خواهد شد به طور کلی پذیرفته شده اما.

می تواند ما را در بهبود تعاملات اجتماعی با ماسک?
بله با استفاده از آنها به عنوان نشانه ای از همبستگی. اگر ما در یک چهره و پوشش به عنوان یک بیان از متقابل در نظر گرفتن برای دیگران می تواند ما را همه با هم. این واکنش باعث ایجاد یک حس اجتماعی و شاید به ما می دهد یک بیت از این حس خوبی است که ممکن است تا حدودی از دست داد چرا که از این وضعیت فوق العاده ای.

این مقاله در ابتدا در ظاهر Spektrum der Wissenschaft و تکثیر با کسب اجازه.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>