تخم مرغ تازه برای IVF ارائه کمی بهتر تولد نتایج

با استفاده از تازه فرد اهدا کننده تخمک در لقاح آزمایشگاهی (IVF) را فراهم می کند اما از نظر آماری قابل استفاده در تولد نتایج در مقایسه با منجمد اهدا تخم مرغ, تحقیق در می یابد.

ملی مطالعه در مجله زنان و مامايي بزرگترین سر به سر مقایسه این دو روش IVF روش اندازه گیری احتمال خوب پری ناتال نتیجه تعریف شده به عنوان یک کودک بدون نوزادان نارس و با سالم وزن هنگام تولد.

“مطالعه ما نشان داد که شانس خوب تولد نتیجه کمتر با منجمد از با تازه بود اما یک تفاوت کوچک می گوید:” منجر نویسنده Jennifer L. ایتون مدیر پزشکی از روشهای کمک به باروری و مدیر روش درمانی اهدای تخمک برنامه در دوک مرکز باروری.

“از نظر بالینی با توجه به این که یخ زده تخم مرغ دارای مزایای زیادی مانند سهولت هزینه و با سرعت تصمیم به استفاده از تازه یا منجمد دهنده تخم مرغ باید ساخته شود به صورت فردی پس از مشورت با یک پزشک” ایتون می گوید.

ایتون و همکاران از جمله ارشد نویسنده Alex Polotsky از دانشگاه کلرادو پیشرفته باروری مورد مطالعه در سه سال داده ها از جامعه برای کمک به باروری است. تقریبا 37,000 IVF تلاش تجزيه و تحليل شدند از جمله 8,381 (22.7%) استفاده می شود که یخ زده تخم مرغ و 28,544 (77.3%) با استفاده از تازه است.

کنترل عواملی مانند کیفیت بارور شده تخم مرغ و سن مادر و اهدا کننده این محققان دریافتند که تخم مرغ تازه منجر به خوب پری ناتال نتیجه در 24 درصد از باروری تلاش در مقایسه با 22 درصد از تلاش با منجمد تخم مرغ است. لانه گزینی و بارداری بالینی و نرخ تولد تمام شد به طور قابل توجهی بالاتر در میان زنان با استفاده از تخم مرغ تازه در مقابل یخ زده.

“به عنوان IVF با اهدا کننده تخمک تبدیل به استاندارد برای درمان زنان با کاهش عرضه تخم مرغ یا پیشرفته سن باروری شده است وجود دارد افزایش تقاضا برای اهدا کننده تخمک, ساخت منجمد تخم مرغ یک گزینه جذاب” ایتون می گوید. “به طور کلی IVF با منجمد دهنده تخم مرغ ارزان تر است و سریع تر از تازه اهدا کننده تخم مرغ است.

“این مهم برای پزشکان و بیماران خود را به درک خطرات و مزایای استفاده از هر دو تازه یا منجمد, تخم مرغ” ایتون می گوید. “این مطالعه فراهم می کند بهترین اطلاعات را به تاریخ نشان اندکی استفاده از تخم مرغ تازه است. پزشکان باید وزن این یافته جدید در برابر شناخته شده مزایای استفاده از یخ زده تخم مرغ هنگام مشاوره با بیماران خود را.”

برای حمایت از این مطالعه آمده از تحقیقات بالینی/باروری دانشمند برنامه های آموزشی (تاج) از موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی از موسسه ملی سلامت و تحقیقات بالینی برنامه های آموزشی در دانشگاه دوک آمریکا جامعه برای باروری و جامعه برای کمک به باروری است.

نویسندگان این مطالعه گزارش هیچ درگیری.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de