مقامات امنیتی فرانسه می گویند کشور را حذف کرده است COVID-19 شیوع

فرانسه مقامات بهداشت اعلام کرد برای پایان دادن به این کشور COVID-19 شیوع در روز دوشنبه.

فرانسه تایید کرده بود 12 نفر از coronavirus پس از آن اولین رسیده این کشور در ژانویه 24. متاسفانه یکی از این بیماران جان خود را از عفونت است. اما فرانسه-زبان خروجی اخبار Le Parisien گزارش می دهد که باقی مانده 11 تمام شده بهبود کامل — معنی وجود دارد و دیگر هیچ COVID-19 مورد در هر فرانسوی بیمارستان.

وجود دارد “و دیگر هیچ بيماران بستری در فرانسه” وزیر بهداشت گفت: Olivier Véran در فرانسه. “یکی از آخرین درمان است و دیگر مسری است.”

آن را قطعا ممکن است که مقامات امنیتی فرانسه به زودی گزارش عفونت های بیشتری با این حال. مردم می تواند آلوده شده اند اما هنوز نمایش داده می شود علائم و یا به دنبال کمک های پزشکی و مسافرت های بین المللی می تواند در معرفی این ویروس به فرانسه پایین جاده.

Véran پیشنهاد کرد که کودکان هنوز هم باید نگه داشته از مدرسه به خانه اگر آنها از طریق مناطق تحت تاثیر شیوع — پس از آن خیلی زود به می گویند که فرانسه کاملا از جنگل.

اما حتی اگر آن را به پایان می رسد تا کوتاه مدت پیروزی انداختن COVID-19 شمارش پایین به صفر در داخل کشور است که عمده تسکین.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>