دولت فرانسه: هیچ کوکائین نیست درمان Coronavirus

در قریب به نوبه خود از وقایع فرانسه وزارت بهداشت تا به حال به اعلام روز یکشنبه که “هیچ کوکائین محافظت در برابر COVID-19” در یک پست در توییتر. “این است مواد مخدر اعتیاد آور است که باعث عوارض جانبی جدی است و مضر به سلامت مردم” وزارت نوشت.

این خبر پس از الگوهای رفتاری نشان می دهد که کوکائین است که قادر به “کشتن” coronavirus شروع به رفتن ویروسی آنلاین به عنوان کسب و کار خودی ، این doctored تصاویر ساخته شده بودند به مانند شکستن اخبار در کابل خبر داد.

آن را بخشی از یک روند بزرگتر از اطلاعات غلط است که اغلب طعمه بر ترس مردم در مورد گسترش ویروس مرگبار است. مقامات بهداشتی از جمله یک کل تیم از سازمان بهداشت جهانی (WHO) شده است یک بازی ضربت سخت زدن یک مول را با متعدد گمراه کننده و ساخته شده است تا تئوری های توطئه و اسطوره رویه در سراسر وب.

“مانند یک بیماری شیوع [گسترش گمراه کننده و نادرست اطلاعات] تغییرات و نوسان در طول هفته” که اندی Pattison گفته سی ان ان.

اگر این وحشی نظریه بودند به باور غلط درمان از جمله یک حمام گرم و سرد محیط زیست, دست خشک کن, خوردن سیر و یا حتی خرید کالا که در چین ساخته شده می تواند به جلوگیری از ویروس کشنده با توجه به که منابع در این موضوع.

برخی از آنها حتی اتمام حجت نظریه که 5G اتصال است که در پشت این ویروس شیوع و یا در یک مقدار تیره تر سطح — که آن را یک طرح عظیم برای نابودی گروه های خاصی از مردم است.

جای تعجب نیست, Facebook اتحاد به مقابله با خود را در سیل از اخبار جعلی در مورد شیوع.

در یک به روز رسانی در هفته گذشته مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اشاره کرد شرکت خود را “متمرکز بر توقف مضر و مضر اطلاعات غلط” با “از بین بردن ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه شده اند که پرچم پیشرو بهداشت جهانی سازمان” و مسدود کردن تبلیغات که در حال تلاش برای استفاده از این وضعیت با فروش درمان معجزه و دیگر کلاهبرداری است.

هفته گذشته Facebook همچنین تصمیم گرفت تا به که رایگان و تبلیغات برای کمک به آنها در پاسخ به خبر جعلی.

به عبارت دیگر دست و پنجه نرم کردن — دلیل آنلاین اطلاعات غلط می تواند در گسترش و حتی سریع تر از یک شیوع ویروسی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>