رایگان پروژه های فضایی برای بچه ها (و بزرگسالان) در خانه گیر کرده در طول شیوع کروناویروس

با بسیاری از ما در خانه گیر کرده برای طولانی تر از حد معمول به عنوان بسیاری از نقاط جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر زمان خوبی برای گرفتار در اکتشافات فضایی — بدون توجه به سن خود و یا تمرکز.

ناسا سایت مجموعهای از فرصت ها برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نجوم و spaceflight. آیا شما می خواهید به یک فضانورد کشتن برخی از زمان برای یادگیری در مورد جهان و یا کمک به آژانس کار در آینده اکتشافات فضایی, فعالیت, وجود دارد هیچ کمبود از همه چیز برای انجام.

بنابراین اگر شما به دنبال یک کمی خارج از این جهان فرار در حالی که شما گیر کرده در صفحه اصلی در اینجا این است که یک لیست از فضای رایگان با مضمون فعالیت از ناسا برای نگه داشتن شما را اشغال کردند.

مربوط به: ‘روروک مخصوص بچه ها فضایی’ می رود full STEAM ahead با فعالیت های رایگان برای کودکان و نوجوانان

دریافت درگیر در ناسا

ناسا فضانورد برنامه های کاربردی باز باقی می ماند برای شهروندان ایالات متحده علاقه مند به فرصتی برای رفتن به فضا. ناسا است, استخدام, فضانوردان که ممکن است شانس به زمین بر روی ماه به عنوان بخشی از آینده آرتمیس برنامه. شما باید تا 31 ماه مارس به برنامه های کاربردی خود را آماده است. ناسا با هدف قرار دادن چکمه بر روی ماه دوباره در سال 2024 به عنوان طولانی به عنوان تجهیزات آماده است کمک های مالی وجود دارد و زمان پرواز برنامه نگه می دارد.

کشف فرصت اجازه می دهد تا شما به عنوان یک شهروند دانشمند یا مهندس برای ارسال ایده های نوآورانه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده اکتشافات فضایی, ماموریت و یا برای شرکت در زمان ماموریت. به عنوان مثال پروژه های در صفحه شامل ساخت درخواست برای فضاپیمای Juno را JunoCam در مشتری ایجاد یک سنسور برای امکان زهره مریخ نورد ماموریت و (اگر شما یک دانش آموز هستید) شرکت در چالش های مربوط به ناسا آرتمیس ماه برنامه.

مشاهده آسمان شب

ایستگاه فضایی بین المللی رگه های سراسر نیوجرسی آسمان است. (اعتبار تصویر: Gowrishankar L. )

نقطه ایستگاه یک ابزار ردیابی که اجازه می دهد تا شما را به نگاه کردن به محل سکونت خود را از هر نقطه بر روی زمین و پیدا کردن که از کجا و چگونه شما می توانید ببینید, ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) منتقل سربار. ثبت نام برای ایمیل و یا متن هشدار به می دانم که زمانی که به چوب بینی خود را از درب. ISS خواهد شد به نظر می رسد مانند یک ستاره درخشان یا سیاره به آرامی عبور در سراسر آسمان است. وجود دارد در حال حاضر سه نفر از اعضای خدمه در هیئت مدیره ایستگاه علم انجام فعالیت های اعزامی 62 از جمله ناسا جسیکا Meir و اندرو مورگان و روسیه فضانورد اولگ Skripochka.

Stargaze (با خیال راحت). در حالی که بسیاری از شهرستانها در حال درخواست از ساکنان برای باقی می ماند در داخل خانه اگر شما قادر به مرحله خارج (در حالی که تمرین امن اجتماعی فاصله) شما می توانید مقدار زیادی از سیارات و صور فلکی. زهره خواهد بود در این شب در حالی که مشتری و زحل و مریخ قابل مشاهده هستند در سپیده دم. برای آسمان نقشه ها و اطلاعات در مورد skywatching حوادث اتمام ناسا, راهنمای “چه خبر: Skywatching راهنمایی از ناسا.”

Slooh خواهد livestream ستاره شناسی درس و زندگی تلسکوپ انداز از سراسر جهان در روز پنج شنبه, مارس 19. پخش است که در راستای K-12 دانش آموزان آغاز خواهد شد در 4:30 p. m. EDT (2030 به وقت تهران). “Slooh زنده درس خواهد بود, آموزش های الهام بخش و تسکین دهنده” Slooh مقامات در بیانیه ای گفت. “در طی این برنامه دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به اکتشاف فضا توسط زیر را در صدای پای معروف ستاره شناسان را به خود شخصی اکتشافات با استفاده از Slooh تلاش درسی است.”

گوش دادن به پادکست

ناسا پادکست به شما اجازه گرفتن در آخرین اخبار, حتی اگر دست خود را کامل انجام کارهای روزمره یا فعالیت های دیگر در اطراف خانه. برخی از پادکست ذکر شده در صفحه عبارتند از:

خواندن کتاب های الکترونیکی

ناسا کتاب الکترونیکی به شما اجازه می دهد به شیرجه رفتن در عمق به یک مقدار زیادی از فضا و هوافضا موضوعات همه به صورت رایگان. برخی از محبوب ترین محبوبیت (همه در صفحه اول لینک) شامل یک کتاب در مورد هابل کهکشان اکتشافات یادگیری در مورد چگونه انسان ها و حیوانات نور تا شب در یک عکس-مقاله از ناسا Earth science division, a chronicle of فضاپیمای کاسینی اکتشاف زحل و بحث رباتیک فضاپیما است که پرواز در سراسر منظومه شمسی و به فضای بین ستاره ای. برخی از ناسا محبوب ترین رایگان کتاب الکترونیکی عبارتند از:

  • “زمین در شب” (Dec. 2019): این کتاب عکس زرق و برق دار ویژگی های پر زرق و تصاویر ماهواره ای از زمین, شهرستان, چراغ, شب. در این کتاب های الکترونیکی, ناسا, دانشمندان کشف “چگونه انسان و پدیده های طبیعی نور تا تاریکی و چگونه و چرا دانشمندان مشاهده کرده اند زمین nightlights برای بیش از چهار دهه با استفاده از هر دو چشم خود و spaceborne ابزار” ناسا گفت: در این کتاب شرح است.
  • “هابل تمرکز: کهکشان ها را از طریق فضا و زمان” (Aug. 2019): دوم در یک سری از کتاب های الکترونیکی, این کتاب جزئیات هابل کشفیات اخیر در مورد کهکشان ها و آخرین تحقیقات در کهکشان تکامل است.
  • “زحل سیستم از طریق چشم از کاسینی” (Sept. 2017): بیش از یک دوره از 13 سال ناسا ماموریت کاسینی گرفته شده در مورد 450,000 تصاویری از زحل و اقمارش. دیدن برخی از کاسینی ترین تصاویر شگفت انگیز و پیدا کردن آنچه که ماموریت آموخته است دانشمندان در این عکس پر از کتاب است.

بنیادی فعالیت های

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت را “تعلیم لحظات” برای دانش آموزان اعم از Pi بعد بحث برخی از اطلاعات در مورد عطارد حمل و نقل در سراسر خورشید, گذشته نگر در مورد برنامه آپولو در سالگرد 50 از ماه فرود و با استناد به این همیشه محبوب “جنگ ستارگان” لینک به زندگی واقعی علم است.

کشف ناسا بنیادی به خانه فعالیت هایی برای دانش آموزان اعم از کودکستان تا کلاس 12 درجه است. وجود صفحات طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهم به کار بر روی خود و دیگر صفحات برای مربیان (و پدر و مادر) که به دنبال فعالیت هایی برای کودکان و نوجوانان preteens و نوجوانان است. K – 4 صفحه برای دانش آموزان, برای مثال فعالیت هایی در هواپیما, آب و هوا و آب و هوا, ستاره, زمین و ایستگاه فضایی بین المللی.

فضا پایه و اساس همکاری با “بادام زمینی” برای ایجاد 10 طرح درس که همه آنها در دسترس به عنوان دانلود رایگان فایل های پی دی اف در اینجا. (اعتبار تصویر: فضای بنیاد/بادام زمینی)

یادگیری بنیادی با پویان در فضا! فضا پایه و اساس همکاری با سازندگان “بادام زمینی” برای ایجاد 10 دانلود پویان با مضمون طرح درس برای K-8 دانش آموزان است. “حاوی پروژه هایی که معمولا استفاده از مواد در دسترس دانش آموزان پیوستن به پویان به یادگیری در مورد صور فلکی فضایی مناسب پرتاب موشک ایستگاه فضایی و ماموریت های مختلف از آپولو برنامه” فضا مقامات بنیاد در بیانیه ای گفت. “کار از طریق برنامه های درسی است که ادغام موضوعات مانند زمین و فضا علوم و ریاضیات و بیشتر دانش آموزان تمرین مهارت های حل مسئله و انجام تحقیقات و ساخت توضیحات و اطلاعات سواد.”

روروک مخصوص بچه ها فضایی” یک انیمیشن کودکان و نوجوانان’ مجموعه تلویزیونی تولید شده در همکاری با ناسا کارشناسان منتشر کرده است رایگان مطالب آموزشی برای دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی میان شیوع کروناویروس. رایگان قسمت از مجموعه و همچنین آموزشی, علم و تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضیات (بخار) فعالیت و مربی-تصویب طرح درس برای دانلود در دسترس هستند در اینجا.

برنامه های تلفن همراه

این “ماه و سیاره ای” برنامه از Lunar and Planetary Institute (LPI) اجازه می دهد تا کاربران گوشی های هوشمند کاوش سیارات و اقمار و دیگر اجرام منظومه از طریق واقعیت تقویت. با اشاره گوشی های هوشمند خود را در یکی از شش دانلود گرافیک شما ببینید 3D نقشه های جهانی از ماه مریخ و پلوتون ماه اروپا مشتری و زحل و هفت از قمر. دریافت برنامه به صورت رایگان از App Store و Google Play; تعاملی پوستر رایگان برای دانلود از LPI. (شما در واقع نیازی به چاپ پوستر; با اشاره دوربین خود را در تصاویر دیجیتال بر روی صفحه نمایش کامپیوتر کار می کند بیش از حد.)

ناسا مریخ کاوشگر کنجکاوی می پردازد بازدید مجازی به کسی اتاق نشیمن از طریق آژانس رایگان فضاپیما در تاریخ موبایل برنامه. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

ناسا “فضاپیما آر” برنامه به ارمغان می آورد این سازمان بسیاری از سفینه فضایی مناسب برای اتاق نشیمن خود را بنابراین شما می توانید آنها را با واقعیت تقویت. این برنامه آموزشی که توسعه یافته توسط ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت را محل تعاملی 3D models درست در مقابل شما. دانلود آن را به صورت رایگان از App Store و Google Play.

اسمیتسونین “آپولو به ماه به ضرب گلوله آر” برنامه است همهجانبه واقعیت افزوده (AR) تجربه است که بازسازی کامل جدول زمانی از ماموریت آپولو, اجازه می دهد تا کاربران را به بطور منظم احساس تاریخچه برای خود. آن است که بر اساس کانال شش قسمت مجموعه تلویزیونی “آپولو را به ماه شات” است که شرح سفر از ماه فرود برنامه. این برنامه رایگان است برای دانلود در دسترس در فروشگاه App و Google Play.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de