رایگان تست DNA ادعا می کند هشدار می دهند که آیا COVID است به احتمال زیاد به شما را بکشند

شما می دانید که فایل شما رو از اصل و نسب یا 23andMe است که شامل یک کپی دیجیتال از کل کد ژنتیکی? تصور کنید که شما آن را آپلود به سایت و پنج دقیقه بعد آن را تف گزارش. خبر بد — آن را می گوید خطر خود را از coronavirus یک خودنمایی قرمز “بالاتر” به این معنی که با توجه به عطر گل از نشانگرهای ژنتیکی, شما بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید و بالقوه کشنده مورد COVID-19.

که ایده پشت یک رایگان تجزیه و تحلیل ژنتیکی ارائه شده توسط Sequencing.com یک آزمایش ژنتیکی شرکت است که ارائه شخصی DNA مبتنی بر coronavirus هشدار.

“کسی که به نظر می رسد کم خطر در غیر ژنتیکی در سطح و یا به نظر می رسد مانند آنها می تواند بسیار خوب اگر آنها COVID-19 ما می دانیم که ژن های آنها را با قرار دادن در مسیر به یک بیماری شدید و” توالی مدیر عامل و بالینی ژنتیک براندون Colby گفت فوتوریسم.

یکی از چالش های عمده ای از coronavirus همه گیر شده است شناسایی افرادی که در معرض خطر بیشتری برای بیماری که باقی مانده است دشوار است به درمان است. در آغاز به نظر می رسید خطرناک ترین برای افراد مسن یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی. اما با گذشت زمان بیشتر گزارش ظهور جوانتر و سالمتر مردم پایین آمدن شدید و گاهی کشنده — موارد است.

Colby هدف این است که به فرد coronavirus تست با ارائه گزارش catered به طور خاص به یک فرد کد ژنتیکی. با آن نمایش می تواند نور را به نشانه هشدار است که ممکن است قبلا در پرواز تحت رادار برای بیمارانی که در غیر این صورت به نظر می رسد سالم است.

Colby گفت فوتوریسم که او امیدوار است این گزارش را متقاعد کردن افراد با ريسک فاکتورهای ژنتيکی به ورزش احتیاط بیشتر است. و اگر آنها شروع به احساس بیمار, او می گوید, این گزارش می تواند تحریک آنها به دنبال درمان بلافاصله.

“است که فرد ممکن است ژن که قرار دادن آنها در معرض خطر بالا که واقعا قدرت این گزارش” Colby گفت فوتوریسم. “بدون این گزارش است که می شده اند یک سوال عمده.”

در حالی که آزمایش های بالینی در مورد چگونه به بهترین درمان COVID-19 تنها شروع به ظهور ژنتیک در حال حاضر آموخته زیادی در مورد ساختار کد ژنتیکی و بیولوژیکی مکانیسم این ویروس است که باعث می شود آن را SARS-CoV-2. Colby و تیم خود را استفاده می شود که تحقیقات خود را برای توسعه پیش بینی گزارش.

چون SARS-CoV-2 است بنابراین از نظر ژنتیکی شبیه به SARS-CoV-1 کروناویروس که باعث سارس این ترتیب تیم نیز کشیده از مراتب گسترده تر بدن از تحقیقات بر روی این ویروس نیز از همان ژن به نظر می رسد مرتبط با خطر بیشتر ابتلا به عفونت و علائم شدیدتر از هر دو بیماری است.

“این تحقیقات هنوز در اولیه و این تحلیل بر اساس مقدماتی ژنتیکی انجمن” Colby گفت. “اگر همه گیر نمی شد چنین بحران پس از آن این خواهد بود چیزی است که ما می خواهیم تحقیقات بیشتر به آمده بر. احتمالا ما قرار داده این وجود دارد تا در یک بتا فرمت و که خواهد بود بسیار روشن است.”

“اما با توجه به بحران ضرورت ما در حال استفاده از این مطالعات اولیه و مطمئن شوید که مردم درک کنند که این اولیه,” او اضافه شده است. “ما در حال استفاده از چه اطلاعات ما در حال حاضر در دسترس به آن را مفید در یک زمان هنگامی که آن را مورد نیاز است.”

مکمل تحقیقات خود را با مطالعات موجود در ویروس سارس ممکن است برای یک ابزار قوی اما ژنتیکی کارشناسان نبودند به طور کامل متقاعد شده توسط ایده آنلاین تست ژنتیکی برای COVID خطر است.

“من فکر می کنم نکته کلیدی در اینجا این است که وجود دارد هر دو ژنتیکی و عوامل محیطی است که کمک به یک فرد حساسيت” دانشگاه بوستون ژنتیک Shoumita Dasgupta که کارش با توالی گفت فوتوریسم. “ما می دانیم که این از دیگر عوامل بیماری زا نیز هست. نه یکی به تنهایی کافی خواهد بود به طور کامل حفاظتی اما ترکیبی از بهداشت عمومی اقدامات و تحقیقات پزشکی ژنتیکی عوامل خطر هم می تواند به ما کمک کند حرکت ما راه خروج از این وضعیت است.”

“ژنتیک به ندرت به شما می دهد 100 درصد ادم اخباری توانایی” Dasgupta اضافه شده است.

“قطعا تطبیقی ژنتیک می تواند به بینش از چگونه ژن در سیستم های دیگر, اما پس از تکامل ویروس ها به سرعت این امکان وجود دارد که این قطعات ممکن است با هم کار کنند کمی متفاوت در رمان coronavirus” Dasgupta اضافه شده است.

از آنجا که ژن احتمالا نمی تواند به تمامی توالی گزارش همچنین وزن غیر ژنتیکی و عوامل خطر مانند سن و عادات سیگار کشیدن و موجود شرایط پزشکی که Dasgupta به عنوان “یک شروع خوب است.” Colby گفت فوتوریسم که حتی بیشتر عوامل محیطی مانند استرس خواهد شد در به روز رسانی عمده به این گزارش انتظار می رود زندگی می کنند در روز جمعه.

Colby گفت که تیم او اضافه خواهد شد یافته های جدید را به عنوان آنها روبرو می شوند, آنها, ساخت گزارش های دقیق تر و قوی تر است. هر کسی که یک مشخصات ژنتیکی از توالی ممکن است دریافت یک اعلان در آینده که در گزارش خود تغییر کرده است که تحقیقات جدید می آید به خصوص پس از آن به روز رسانی جدید.

حتی با علم به این که این گزارش بر اساس یافته های اولیه و تغییر می تواند فقط به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به تغییر و تعجب ما Colby امیدوار است که شخصی گزارش ها و هشدارها را الهام بخش مردم را به بهتر از خود محافظت کنند.

“اگر شما نمی دانید که شما در معرض خطر شما فکر می کنم ‘سلام من 30 سال من نمی باید هر گونه مشکلات من سیگار نمی کشم من میخوام خرید امروز. من میخوام خارج و به طور بالقوه در معرض خودم که تصمیم ممکن است تغییر یابد هنگامی که شما بروید و ببینید این گزارش” Colby گفت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>