سوخت فسیلی یارانه ها باید تا پایان

وقتی که می آید برای مقابله با بحران آب و پایان دادن به $400 میلیارد سالانه یارانه به سوخت فسیلی صنعت در سراسر جهان به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. در دهه گذشته رهبران جهان شده است حل و فصل و با تائید نیاز به فاز ، همه 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید متعهد به از بین بردن سوخت فسیلی یارانه ها و اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا با پشتیبانی از انجام این کار است. موسسات مالی بین المللی مانند بانک جهانی و صندوق بین المللی پول باید به عضویت گروه کر با اشاره به مزایای اصلاحات.

در سال 2018 با این حال یک گروه از محققان مورد سوال قدر از مزایای آب و هوا از یارانه اصلاحات گزارش که خود را شبیه سازی نشان داد اثر آن خواهد بود “محدود” و “کوچک است.” داستان در مطبوعات شروع به پرسیدن که آیا چنین یارانه ها مانند یک معامله بزرگ بعد از همه.

ما فکر می کنیم این اشتباه است. در یک مقاله جدید در مجله Natureما را در این مورد که آنها را مهم زیادی است. در سال 2018 مطالعه کاهش تولید گازهای گلخانه ای از یارانه حذف شد محاسبه شده توسط محققان به پنج صد میلیون دلار به دو میلیارد تن دی اکسید کربن در هر سال تا سال 2030. این رقم به هیچ وجه “کوچک است.” این مقدار به حدود یک چهارم از انرژی مربوط به کاهش انتشار آلاینده متعهد توسط همه کشورهای شرکت کننده در توافق پاریس (چهار تا هشت میلیارد تن). صدها میلیون تن از CO2 کاهش چیز به عطسه در, به ویژه هنگامی که آن را می توان با یک سیاست رویکرد است که همچنین به ارمغان می آورد قوی مالی و زیست محیطی و مزایای بهداشت و درمان.

علاوه بر کار قبلی به احتمال زیاد دست کم گرفت کاهش تولید گازهای گلخانه ای است که رخ می دهد چرا که معمولا استفاده می شود تکنیک نیست با دقت جذب سرمایه گذاری دینامیک از سوخت های فسیلی است. اما این پویایی می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار چه شرکت های نفت و گاز انجام دهد.

در تجزیه و تحلیل ما از این موضوع ما را به یکی از خاص یارانه: فدرال فرار مالیاتی است که اجازه می دهد تا ایالات متحده تولید کنندگان نفت بلافاصله پس از کسر از مالیات خود را بیشتر از هزینه های احداث و حفاری چاه جدید. مدل های معمولی فرض کنیم که یارانه های مانند این به طور یکنواخت توزیع شده در تمام زمینه های نفت در حالی که در واقعیت دولتها اغلب ترجیحا هدف جدید—به جای موجود—سرمایه گذاری است. در نتیجه کاهش تولید کنندگان’ up-front جریان نقدی مورد نیاز آنها را که منجر به تمرین بیشتر چاه جدید از آنها در غیر این صورت خواهد بود. این فرایند قفل در و تسریع سوخت فسیلی تولید و به نوبه خود گازهای گلخانه ای است. ما تخمین می زنند که درست کاهش تولید گازهای گلخانه ای از بین بردن این مالیات-فرار یارانه می تواند بیش از یک منظور از قدر بیشتر از پیش بینی بود با استفاده معمولی رويکرد مدل سازی.

و این فرار مالیاتی است که فقط یک یارانه. جداگانه کارشناسی تجزیه و تحلیل برخی از ما در سال 2017 نشان داد که بدون یک دوجین کلید یارانه ها نزدیک به نیمی از آمریکا را در آینده تولید نفت می تواند سود در 50 دلار در هر بشکه قیمت نفت—که در آن سطح قیمت ها ممکن است شناور در کم کربن آینده.

در کشورهای دیگر این فرم یارانه ها می, البته متفاوت است. اما در سراسر جهان سوخت فسیلی تولید و مصرف در حال پشتیبانی در صدها راه. در واقع بیشتر نگران تاثیر و میراث سوخت فسیلی یارانه ها ممکن است موانع سیاسی—به جای آنهایی که مالی—که سوخت فسیلی تولید کنندگان بنا در برابر decarbonization تلاش های بیش از یک دوره از چند دهه. درآمد حاصل از افزایش یارانه ها پشتیبانی می کند نه تنها بیشتر حفاری بلکه محصول ارتقاء فعالیت های سیاسی و تلاش دیگر که تقویت این صنعت وضعیت فعلی. یارانه ها نیز نمادین اثر که نشان می دهد این صنعت و فعالیت های خود را مفید برای جامعه به عنوان یک کل است و بنابراین آنها باید تشویق شوند.

در یکی دیگر از مقاله منتشر شده در ماه گذشته کارشناسان مطالعه اجتماعی نقاط اوج برای آب و هوا ثبات به این نتیجه رسیدند که “هدایت ملی یارانه برنامه ها به انرژیهای تجدید پذیر … و یا از بین بردن یارانه برای سوخت فسیلی فن آوری های در حال اوج مداخلات مورد نیاز برای برخاست و انتشار سوخت فسیلی و انرژی سیستم است.”

مدل های اقتصادی مفید راهنمایی برای سیاست گذاران. اما به ما نشان می دهد در مقاله ما بیشتر باید یک نقطه کور عدم ضبط کلید راه است که در آن یارانه های ارسال سیگنال به بازار و مردم است. Overreliance در این مدل می توانید ایجاد یک حس کاذب از یقین است که نتواند تصویر بزرگ: البته یارانه توجه به صنعت سوخت فسیلی و کمک به سرپا نگه داشتن آن تا. است که چرا آنها معرفی شدند در وهله اول و به همین دلیل صنعت و متحدان آن همچنان به دفاع از آنها. به عنوان وزارت انرژی خود به این نتیجه رسیدند 40 سال پیش فدرال یارانه ها تا به حال یک “اثر بزرگ” در تشکیل سرمایه و تولید نفت در آمریکا و نفت بیشتر زیرساخت ها و بیشتر تولید بیشتر گازهای گلخانه ای است.

عمومی و سیاست گذاران باید تحت هیچ توهمی در مورد پایه واقعیت های در خطر: برگزاری فاجعه بار گرمایش جهانی نیاز به به طور چشمگیری کاهش سوخت فسیلی تولید می باشد. و یارانه به سوخت فسیلی شرکت های تضعیف این هدف است. یک بار پس از یک زمان از آن ساخته شده حس کشورها حمایت خود را از سوخت های فسیلی در صنایع. اما آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de