Fortnite flashback: چقدر دقیق بود و سیاه چاله است که راه اندازی شده فصل 2?

زمانی که Fortnite راه اندازی آخرین تجسم — فصل 2 — پاییز گذشته آن را با کیهانی استعداد: یک رویداد کیهانی که نابود بازی آنلاین جزیره میدان نبرد و چپ بی سر و صدا , سیاه, سوراخ در پی آن است.

همانطور که در فصل 1 از Fortnite را در فصل 2 به پایان می رسد و دوره جدید آغاز می شود امروز (Feb. 20) ما تعجب شد: چقدر خوب شد این بازی نسخه ای از یک سیاه چاله با توجه به این که دانشمندان به تازگی اولین عکس واقعی سیاه چاله سال گذشته ؟

معلوم Fortnite را سیاه چاله بسیار دقیق می گوید: یکی از اعضای این پروژه که در زمان که اولین تصویر از یک سیاه چاله. اما آیا تا به حال انتظار برای دریافت به عنوان نزدیک به یک سیاه چاله به عنوان Fortnite را از نقطه نظر ارائه شده و زنده ماندن.

Fortnite آنلاین نبرد رویال بازی های ویدئویی تبدیل شده است که بسیار محبوب در سراسر جهان از زمان انتشار آن در سال 2017. بازیکنان یک شگفتی بزرگ در اکتبر 2019 هنگامی که یک سوراخ سیاه و سفید به نظر می رسد برای پایان دادن به بازی تبدیل آن جزیره میدان نبرد به نیستی برای چند روز تا فصل 2 فصل 1 آغاز شد.

تصویر سیاه چاله خوب بود به تماشای اگر نه خسته کننده برای Fortnite fanaticse. یک محقق فکر می کند بازی حماسی تیم پشت Fortnite یک شغل مناسب و معقول در گرفتن ماهیت یک سیاه چاله است.

مرتبط با: عجیب ترین سیاه چاله ها در جهان

اول: یک سیاه چاله پرایمر

جوزف فرح محقق در اسمیتسونیان رصدخانه اختر فیزیک در کمبریج ماساچوست است. او بخشی از تیم است که تولید اولین تصویر از یک سیاه چاله در سال 2019 و او همچنان به همکاری با این پروژه شناخته شده به عنوان تلسکوپ افق رویداد. بنابراین او می داند که یک چیز یا دو مورد چه سیاه چاله ها شبیه است.

دو مناطق تمرکز برای فرح در حال تصویربرداری و مدل سازی. زمانی که محققان سعی کنید برای ایجاد یک تصویر آنها فرض کنیم هیچ چیز و کار برای ایجاد یک تصویر واقعی از داده ها. و زمانی که آنها توسعه مدل آنها فرضیات در مورد فیزیک از یک سیاه چاله و سپس به یادگیری جزئیات بیشتر در مورد شی. برای مثال با فرض انیشتین نظریه نسبیت عام درست باشد محققان می تواند معلوم اطلاعات در مورد سیاه چاله مانند آن جرم و تمایل فرح گفت.

یاد اولین تصویر از یک سیاه چاله ویژگی های کرگدن M87 یک گرانشی-ساختار متراکم که بنادر حدود 6.5 میلیارد بار بیشتر از جرم تر از زمین به خورشید. یک سال بعد M87 همچنان بسیار مهم برای EHT تیم. با مقایسه آینده داده به تصویر اصلی آنها می توانید تست عملکرد تلسکوپ.

این تلسکوپ افق رویداد یک سیاره در مقیاس وسیعی از هشت زمینی رادیو تلسکوپ جعلی از طریق همکاری بین المللی و اسیر این تصویر از سیاهچاله ابر پرجرم و سایه آن است که در مرکز کهکشان M87. (اعتبار تصویر: EHT همکاری)

و با کمک برخی از ابزارهای اضافی تصویر از یک سیاه چاله می تواند با وضوح بالاتر. یک راه برای ایجاد تصویر کمتر فازی با استفاده از ماهواره به فضا برای جمع آوری مشاهدات از طریق VLBI یا بسیار بلند پایه تداخلی.

در حال حاضر EHT با این نسخهها کار به عنوان در سراسر جهان همکاری رادیو تلسکوپ. جمعی تلسکوپی شبکه یک “لنز” اندازه سیاره زمین است. با ارسال VLBI فضاپیما به مدار محققان به طور بالقوه می تواند سه یا چهار پایه و یا فاصله بین دو تلسکوپ در آرایه. به طور قابل توجهی افزایش طولانی ترین پایه را یک تاثیر بزرگ بر روی تصویر خود را با وضوح چرا که شما می توانید لنز EHT بسیار گسترده تر از آنچه در تلسکوپ شبکه در حال حاضر است.

این Fortnite سیاه چاله

پس, چگونه دقیق است Fortnite سیاه چاله?

“این جای تعجب دقیق” فرح گفت.

برای مثال حلقه های اطراف Fortnite سوراخ سیاه و سفید به نظر می رسد واقعی EHT شبیه سازی. به عنوان مواد می شود و نزدیک به سیاه چاله آن را به سرعت و سپس گرم کردن باعث درخشان منطقه در اطراف سیاه چاله است.

“به حلقه های خود را نتیجه مستقیم از میدان مغناطیسی, مغناطیسی تلاطم در اطراف سیاه چاله” فرح گفت.

“چگونه این حلقه شکل و معنی آنها در مورد میدان مغناطیسی از یک سیاه چاله است که در واقع یک نقطه قوت بحث” فرح اضافه شده است. “ما مرتب کردن بر اساس یک ایده است اما ما آن را درک نمی کنند به طور کامل. این چیزی است که ما می خواهیم برای تست بیشتر.”

ظاهر سوراخ سیاه و سفید به نظر می رسد دقیق اما این در مورد آن.

به یاد داشته باشید کسانی که تلسکوپهای رادیویی در سراسر این سیاره است که برای تولید تصویر از یک سیاه چاله می شود ؟ خوب است کار خود را برای شناسایی موج که چشم انسان نمی توانید ببینید. بنابراین اگر شما ساکن خود را Fortnite آواتار شما نمی خواهد ببینید این سایه. شما نمی خواهد هر چیزی را ببینید اما شسته کردن رنگ همه در اطراف شما.

مرتبط: سیاه چاله امتحان: چقدر خوب می دانید که طبیعت عجیب ترین تولیدات?

“حتی اگر شما به اندازه کافی نزدیک به سایه بود در یک فرماید مقیاس آن را فقط نگاه شسته نوری و مادون قرمز [موج]. آن را فقط می شود درخشان از تمام گاز حتی دورتر از سیاه چاله است. که دلیل مشاهده می کنیم در این دیگر [رادیو] طول موج; چرا که کسانی هستند که طول موج است که می تواند فرار از مناطق نزدیک به سیاه چاله” فرح گفت.

تعجب: شما نمی توانید زنده ماندن در نزدیکی یک سیاه چاله

و آن را ممکن است بدون گفتن اما یک انسان می تواند زنده بماند که نزدیک به یک سیاه چاله است.

“اگر شما به اندازه کافی نزدیک به سیاه چاله به نوع ببینید که Fortnite تصویر, من فکر می کنم شما احتمالا نمی خواهد برای زنده ماندن. آره من فکر نمی کنم شما می خواهم که خیلی شانس” فرح گفت.

“گرانش حتی در آن محدوده می خواهد مانند مسخره قوی است. شما می دانید که ما واقعا ساخته شده است برای فشار. اگر ما پایین رفتن بیش از حد دور در اقیانوس شما شروع به داشتن مشکلات سلامتی بسیار به سرعت. اگر شما, شما احتمالا می تواند به یک مدار شاید به اندازه کافی نزدیک که در آن شما می توانید مقابله با برخی از نیروی گرانشی اگر شما در حال حرکت به اندازه کافی سریع. من نمی دانم آنچه که فراموش پزشکی به شما. من یک احساس است که نزدیک شدن به یک سیاه چاله خواهد بود و نه سالم است.”

و در حالی که قسط بعدی از Fortnite نیست شروع با یک سفر از طریق یک کرم چاله (فصل 2 فصل 2 همه چیز در مورد ماموران مخفی, طلا و Midas touch) که همچنین می خواهم به یک دوز سنگین از داستان های علمی تخیلی.

بستند در حال حاضر بسیاری از مشکلات فرح گفت.

رمان خود را مشخصه این است که آنها ارائه می کنند یک راه برای سفر به نقاط مختلف در فضا-زمان سریع تر از شما می تواند به طور معمول بیش از فضا, او گفت:. اما صفر شواهد تجربی برای آنها. اگر دانشمندان یک روز را رعایت یک کرمچاله آن خواهد بود “ذاتا ناپایدار است” فرح گفت و نیاز به توجه است که وجود ندارد (یعنی ماده با جرم منفی) برای ایجاد ثبات در آن است.

و حتی اگر شما را مدیریت برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد ثبات در کرم چاله هل دادن چیزی از طریق یک کرمچاله می تواند کرمچاله برای بی ثبات کردن و سقوط.

بنابراین وجود شما آن را دارند. Fortnite سیاه سوراخ میخ نگاه واقعی سیاه چاله ها. و در حالی که فصل 2 فصل 2 ممکن است فضای زیادی در آن وقتی که می آید به سیاه چاله ها, حماسه بازی ها, بازی نقطه بود.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im