کارمند سابق: “Facebook است صدمه زدن به مردم در مقیاس”

رفتگان

با انتخابات ریاست جمهوری بلندی زمان و به تازگی ترک Facebook کارکنان حساب با راه های بسیاری است که آنها می گویند که رسانه های اجتماعی پلت فرم است که آسیب رساندن به جامعه است.

مهندس نرم افزار Max وانگ چپ این شرکت پس از هفت سال در این ماه BuzzFeed اخبار گزارش. به عنوان او را ترک او نوشته شده و 24 دقیقه و همراه با توجه ترغیب کارکنان خود شخص به نگاهی نزدیک تر به آنچه در Facebook انجام شد به جهان است.

“من فکر می کنم Facebook است صدمه زدن به مردم در مقیاس” او نوشت:, BuzzFeed اخبار گزارش. “اگر شما فکر می کنم تا بیش از حد شاید این را تماشا کنید.”

پخش لباس های شسته شده

کارگران مطرح کرده اند یک لیست طولانی از شکایت علیه Facebook. مثلا BuzzFeed گزارش می دهد که Facebook گزارش حاضر به مسابقه کارمند کمک های مالی به عدالت سازمان به عنوان دیگر شرکت های فن آوری بود.

مارک زوکربرگ که مانند دیگر دره سیلیکون میلیاردرهای ساخته شده است که میلیاردها دلار بیشتر از مستند آغاز شد شخصا گفت که کارکنان Facebook نخواهد مطابقت با کمک های مالی با توجه به رکود جهانی.

قدرت های بزرگ و غیره.

در بالا از آن کارگران و شکایت در مورد چگونه رهبری حاضر به مقابله با گسترش دروغ در آن پلت فرم است که می تواند تهدیدی برای مشروعیت 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و دیگران در سراسر جهان.

“رسانه های اجتماعی دارای قدرت کافی برای صدمه زدن به تار و پود جامعه ما” مهندس دن Abramov نوشت داخلی, ضبط خبرنگاری. BuzzFeed اخبار گزارش. “اگر شما فکر می کنم که اغراق شما توجه نمی کند.”

بیشتر بخوانید: “صدمه زدن به مردم در مقیاس” [BuzzFeed]

بیشتر در Facebook: کارشناس: آنلاین Disinfo در حال حاضر هدف قرار دادن COVID-19 Black Lives Matter

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de