فورد به روز رسانی نرم افزار اجازه می دهد تا ماشین پلیس پخت دور Coronavirus

گرما خیس

فورد در تلاش است چیزی متفاوت برای نگه داشتن صف خود را از Police Interceptor Utility vehicles بهداشتی در جهانی همه گیر.

جدید به روز رسانی نرم افزار به نام “فضای داخلی کابین گرما خیس,” اجازه می دهد تا وسایل نقلیه به حرارت خود را از داخل کابین به خنثی کردن هر گونه آلوده سطوح درایو گزارش.

پخت آسان

سیستم گرمایش فورد وسایل نقلیه نیست به اندازه کافی قدرتمند به طوری که سیستم تغییرمسیر داغ خنک کننده از یک دور موتور اجازه می دهد داخل کابین برای رسیدن به یک ترد 133 درجه فارنهایت به مدت 15 دقیقه.

فورد ادعا می کند سیستم است که قادر به خنثی سازی 99 درصد از آلاینده های ویروسی. فورد نشان می دهد افسران پلیس می تواند با استفاده از این ویژگی در شروع و پایان شیفت زمانی که خودرو تغییرات دست به دست.

“چراغ خطر و چراغ دم را در یک الگوی از پیش تعیین شده و سپس تغییر خواهد کرد در پایان به سیگنال اتمام” فورد در بیانیه ای گفت: همانطور که توسط مطبوعات آزاد دیترویت.

داغ Uber

نرم افزار به روز رسانی می دهد مدل از سال 2016 و جدیدتر این ویروس قتل قابلیت با توجه به درایو. مدل قدمت آن به سال 2013 می توانید آن را بیش از حد, اما آنها نیاز به برخی از تجهیزات اضافی.

فورد سیستم را افزایش می دهد احتمال این که rideshare صنعت که به تلاطم کشیده شده توسط همه گیر می تواند با استفاده از تکنولوژی مشابه — هر چند که مشخص نیست که ماشین را به توانایی های فنی برای انجام این کار و اینکه آیا رانندگان خواهد بود مایل به زیاده از حد گرم و فضای داخلی اتومبیل خود را به مطمئن شوید که مسافران خود را امن هستند از آلودگی.

ادامه مطلب: چگونه فورد تبدیل آن ماشین پلیس به غول کوره به کشتن Coronavirus [رانندگی]

بیشتر در مورد این ویروس: بیماری مورخ: ما COVID پاسخ “INCOMPREHENSIBLY نامنسجم”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>