مجبور انزوای اجتماعی باعث عصبی ولع مصرف شبیه به گرسنگی

نیاز به اتصال– برای تشکیل و حفظ حداقل حداقل تعداد مثبت پایدار, روابط صمیمی– یک نیاز اساسی است که بر کل ما در حال نفوذ در کل ما مجموعه ای از احساسات و افکار و رفتارهای. در حالی که داوطلبانه تنهایی می تواند علوفه برای خلاقیت و تنهایی لزوما نشان می دهد تنهایی چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم مجبور به انزوا و به شدت محروم از این اساسی انسان نیاز دارد ؟

با کمال تعجب در حالی که سلامت جسمی و روانی اثرات تنهایی و به خوبی مستند وجود دارد فقدان پژوهش در عواقب شدید مجبور انزوا. اگر نیاز به اتصال واقعا یک نیاز اساسی و سپس آن محرومیت باید نشان می دهد اثرات مشابه بر روی مغز و رفتار به عنوان محرومیت از دیگر نیازهای اولیه مانند غذا و خواب.

احساس “خواستن” چیزی است که بارها و بارها نشان داده شده است برای افزایش دوپامین انتقال در مدار پاداش مغز (نگاه کنید به اینجا و اینجا). این مدار متشکل از dopamingeric مغز میانی و striatum. این مناطق به خصوص در پاسخ به تصاویری از غذایی که گرسنه مرتبط با مواد مخدر تصاویر برای کسانی که معتاد هستند و مردم با اینترنت بازی اختلال که محروم از بازی (نگاه کنید به اینجا و اینجا).

آنچه در مورد تعاملات اجتماعی? اجتماعی حیوانات این حس که تعاملات اجتماعی خواهد بود یک اصلی را نمیگیرد. اما تا کنون چنین پژوهشی است در درجه اول انجام شده بر روی موش. در سال 2016 جیلیان متیوز و همکاران چاپ مقاله نشان می دهد که پس از 24 ساعت از انزوای اجتماعی دوپامین سلول های عصبی در مغز میانی بودند فعال زمانی که موش به دنبال تعامل اجتماعی است. این سلول های عصبی دوپامین مشابه نشان داد فعال سازی الگوهای دیگر هوس. به نظر می رسد که حاد انزوای اجتماعی در این موش ها منجر به aversive “تنهایی مانند” دولت است که افزایش انگیزه برای تعامل اجتماعی. با این وجود محققان مورد سوال که آیا این یافته ها را اعمال می شود به انسان به ویژه پس از آن امکان پذیر نمی باشد برای ارزیابی اینکه آیا یک ماوس ذهنی احساس تنهایی.

Livia Tomova یک همکار فوق دکترا در Saxelab در MIT بود با الهام از این زودتر تحقیقات بر روی موش و تن به تن به ربکا Saxe ایده تلاش برای تکرار این یافته ها در انسان است. محققان تا به حال تعدادی از چالش های روش شناختی برای غلبه بر, با این حال.

برای یک, یک روز از انزوای اجتماعی است که به مدت طولانی برای یک انسان و تنهایی لزوما ترجمه برای احساس اجتماعی جدا شده است. تنهایی می تواند ترمیمی. برای پرداختن به این چالش محققان تا به حال 40 اجتماعی-ارتباط انسان سالم بزرگسالان صرف 10 ساعت (ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر) به تنهایی و بدون تعامل اجتماعی و دیگر هیچ تحریک های اجتماعی (به عنوان مثال توییتر, ایمیل, خواندن داستان).

یکی دیگر از روش محدودیت اندازه گیری عصبی پاسخهای مربوطه دوپامینرژیک مغز میانی مناطق. این یک چالش فنی است. مربوط به مناطق واقعا کوچک در سمت راست در کنار سینوس اسفنوئید و مستعد ابتلا به انحرافات و از دست دادن سیگنال. برای پرداختن به این چالش محققان با استفاده از بهینه سازی تصویربرداری پروتکل و به تازگی در دسترس مغز میانی اطلس به شناسایی مناطق مربوطه در مغز هر فرد شرکت کننده.

در نهایت محققان مطمئن نیستید که آیا آنها در واقع می تواند اندازه گیری سیگنال های مرتبط با ولع مصرف به خصوص با توجه به این که در substania nigra بخشی از پاداش مدار حدود 70 درصد از سلول های عصبی هستند dopamingergic! برای پرداختن به این چالش محققان تا به حال شرکت کنندگان در نمایش تصاویر مورد علاقه خود را به فعالیت های اجتماعی و غذاهای مورد علاقه و لذت بخش پایه وضعیت (گل) به کسی را دست انداختن از هم جدا مغز در پاسخ به این متفاوت محرک. کارشناسی محققان ساعت را صرف تمیز کاری کامل پایگاه داده منبع باز تصاویر از pexels به سفارشی خیاط تصاویر از غذاهای مورد علاقه و فعالیت برای هر فرد شرکت کننده.

پس از گذراندن یک روز کامل یا روزه یا اجتماعی جدا کنندگان به آزمایشگاه و تا به حال مغز آنها اسکن شده در شب (در 7 بعد از ظهر) در سه نوبت جداگانه. محققان با اندازه گیری فعالیت مغز به طور خاص در ماده سياه به مغز میانی دوپامینرژیک منطقه است که به طور خاص در ارتباط با تجارب ذهنی از ولع مصرف مواد غذایی زمانی که گرسنه یا ولع مصرف مواد مخدر زمانی که معتاد است.

چه محققان پیدا کنید ؟ *

انزوای اجتماعی بر مغز

تنها پس از ده ساعت از انزوای اجتماعی-و حتی با وجود مردم دانستن دقیقا همان زمانی که محرومیت خود را خواهد end– مردم گزارش قابل ملاحظه ای بیشتر اجتماعی ولع مصرف و تنهایی و ناراحتی و تنفر از انزوا و کاهش شادی از آنها در ابتدا. به طور مشابه (و به طور غیر منتظره) همان یافته ها دیده می شد و پس از ده ساعت از غذا روزه.

انتقادی محققان دریافتند مشابه مغز میانی فعالیت در پاسخ به مواد غذایی نشانه های پس از روزه و نشانه های اجتماعی پس از انزوا. این پاسخ بود متغیر در سراسر شرکت کنندگان و کسانی که گزارش های اجتماعی بیشتر ولع مصرف پس از انزوای اجتماعی دوره نشان داد که مغز بزرگتر پاسخ به اجتماعی محرک.

جالب است که این تنوع در سراسر شرکت کنندگان نیز تا حدی توضیح داده شده توسط این تنوع از قبل موجود مزمن سطح از تنهایی. شرکت کنندگان با سطوح بالاتر از تنهایی مزمن در ابتدا گزارش شده کمتر ولع مصرف برای تماس های اجتماعی پس از 10 ساعت از انزوا در پاسخ به اجتماعی محرک و نشان داد خاموش پاسخ در مغز میانی در پاسخ به نشانه های اجتماعی پس از انزوای اجتماعی (آنها همچنین نشان داد کاهش می یابد, مغز میانی, پاسخ به مواد غذایی نشانه های بعد از ناشتا). این یافته است که مطابق با تحقیقات قبلی نشان می دهد که تنهایی مزمن است که همراه با کاهش انگیزه برای تعامل اجتماعی با دیگران است.

مفاهیم

این نتایج هیجان انگیز هستند زیرا آنها مطابق با نتایج حاصل از تحقیقات قبلی بر روی موش و “اجتماعی هموستاز” فرضیه بر اساس مدل های حیوانی. با توجه به این فرضیه پس از ارتباط اجتماعی است و نیاز ذاتی حیوانات تکامل سیستم عصبی برای تنظیم “اجتماعی هموستاز”.

جریان یافته ها نشان می دهد که وجود دارد این است که یک شبیه ساز زمینه ای اجتماعی ولع مصرف در انسان است و افرادی که مجبور به جدا طلب تعاملات اجتماعی در یک روش مشابه به عنوان یک فرد گرسنه ولع غذا. به عنوان محققان توجه داشته باشید این یافته ها همچنین تشویق برای ترجمه ماوس مدل از اختلالات روانی است که تاثیر انگیزه اجتماعی مانند اختلال طیف اوتیسم, اجتماعی, اختلال اضطراب و یا افسردگی است. به عنوان ربکا Saxe در توئیتر نوشت:

“این می تواند مفید باشد بدانید که چگونه شبیه موش هستند به مردان (و زنان, البته). چرا که بسیاری از آزمایشگاه مطالعه انگیزه اجتماعی در موش با یک چشم به سمت در نهایت بهبود سلامت روان انسان.”

یک سوال مهم برای تحقیقات آینده است که چقدر و چه نوع مثبت تعاملات اجتماعی کافی برای تحقق اساسی نیاز به اتصال و به طور قابل توجهی کاهش و یا حتی به طور کامل از بین بردن عصبی ولع پاسخ. محققان امتیاز به وعده ها و خطرات از پیشرفت های فن آوری طراحی شده برای افزایش ارتباط مجازی با وجود جدایی فیزیکی (به عنوان مثال رسانه های اجتماعی آنلاین).

مطالعات آینده می تواند مقایسه dopamingeric پاسخ در مغز میانی به نشانه های اجتماعی زیر انزوا و بدون دسترسی به رسانه های اجتماعی. Saxe عجایب “آیا اثرات انزوا به طور کامل حذف شود اگر شرکت کنندگان می تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی است ؟ اگر چه شرکت کنندگان می تواند از نظر رسانه های اجتماعی (passive استفاده) اما نه پست و یا ارتباط برقرار کردن (فعال) استفاده می?” یکی دیگر از مهم آینده جهت بررسی اثرات سن. آیا مجبور انزوا اثر گروه های سنی مختلف (به عنوان مثال نوجوانان بزرگسالان مسن تر) متفاوت است ؟ چگونه ممکن است استفاده از رسانههای اجتماعی نقش مهمی در تعدیل این سن اثر ؟

نتيجه گيری

همه در همه این یافته ها واقعا و نه قابل توجه است. لازم به ذکر است که تصاویر محققان انتخاب شده بودند از غریبه درگیر در هر یک از شرکت کنندگان مورد علاقه فعالیت های اجتماعی. محققان تصمیم به استفاده از غریبه ها به طوری که آنها می تواند کنترل به تازگی (از مغز میانی است که واقعا حساس به تازگی). اما آن را کاملا ممکن است که تصاویر به تصویر می کشد آشنا و دوستان و خانواده و دیگر عزیزان خواهد بیرون کشیدن حتی قوی تر عصبی اجتماعی ولع پاسخ از آنچه محققان دریافتند.

همچنین مجبور جداسازی مطالعه تنها ده ساعت. چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را بسیار طولانی تر است ؟ خوب این نیست که فرضی. به عنوان محققان توجه داشته باشید,

“در اوایل سال 2020 میلیون ها انسان با تجربه و ناگهانی خارجی موظف دوره نسبی یا کامل فیزیکی انزوا از دیگران به مقامات بهداشت عمومی به دنبال به سرعت گسترش عفونی رمان کرونا ویروس. این تحول بی سابقه ای در اجتماعی مردم روال تاکید بر نیاز به یک درک بهتر از انسان نیازهای اجتماعی و عصبی مکانیسم های زیر بنایی, اجتماعی, انگیزه. مطالعه حاضر فراهم می کند و اولین گام در این جهت است.”

به عنوان Rebecce Saxe بیشتر اشاره کرد در توییتر در حالی که او مشغول به کار بود با تیم او در این پروژه برای بیش از سه سال موضوع مجبور انزوای اجتماعی است “ناگهان مربوط و به موقع”:

“در ژانویه هنگامی که ما شروع به نوشتن این مقاله من با نتایج هیجان زده اما نگران است که ممکن است آن را در یک تو رفتگی در دیوار موضوع است. چرا سالم اجتماعی متصل adult بود خارجی موظف به جداسازی? و پس از آن… آن شد و ناگهان با کمال تعجب مربوطه. به زندگی من و هر کس دیگری است. نوشتن این مقاله بیش از این در هفته گذشته در حالی که خانه با کودکان و نوجوانان واقع شده است یک منبع از سلامت عقل. یک راه برای کانال انرژی است. من بسیار سپاسگزار به حال این کار را به انجام, این هفته است.”

از من خواسته منجر نویسنده Livia Tomova برای نظر بیشتر و به او گفت:

من فکر می کنم یکی به طور کلی غذای آماده از مطالعه ما این است که آن را برجسته چقدر مهم است که در ارتباط با دیگران است برای انسان. اگر در حال حاضر یک روز که به تنهایی باعث می شود بخش هایی از مغز ما پاسخ دهند که اگر ما تا به حال بوده است, روزه برای تمام روز آن را نشان می دهد که مغز ما بسیار حساس هستند به تجربه تنها بودن. در زمان فیزیکی, فاصله, ما ممکن است مجبور به پرداخت توجه ویژه به افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و/یا ممکن است محدود کرده اند دسترسی به فن آوری های دیجیتال. این افراد ممکن است تجربه بسیار شدید در نسخه های اجتماعی فاصله که ممکن است اثرات منفی بر سلامت روان خود را.

چیزی برای نگه داشتن در ذهن که همه ما در برخورد با این مجبور انزوای اجتماعی– با هم.

* توجه داشته باشید که قبل از مطبوعات است نه کارشناسی نشده است; این یک نسخه اولیه از مقاله خود را. نهایی خود را روی کاغذ ممکن است برخی از تجدید نظر اما ربکا Saxe به من گفت که نتیجه گیری اصلی این مطالعه بعید است به تغییر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de