برای موسسات علمی نژادی آشتی نیاز به پرداخت غرامت

در میان تظاهرات و مکالمات نژادپرستی در زیر چند نمونه از خشونت پلیس علمی موسسات reevaluating رویکرد خود را برای برخورد با ضد سیاه نژادپرستی—extant تاریخی یا نمادین است. برای مثال در یکشنبه, ژوئن 10, بخش بزرگی از جامعه علمی و کارکنان برجسته مجلات) شرکت در یک اعتصاب که در آن هدف این بود که به تأمل در چگونه مردم سیاه و سفید—دانشجویان و کارآموزان و کارکنان و هیات علمی درمان می شوند و چگونه ما می توانیم علمی پارادایم فراگیر تر.

این شامل چندین مداوم سیاست بحث در اطراف آن تنوع و شمول و خیلی خاص بورس در مورد چگونه ما به یاد داشته باشید و جشن چهره های تاریخی. برای مثال جامعه برای مطالعه تکامل (SSE) یکی از با نفوذ بسیاری از جوامع علمی درگیر در یک بحث بر سر تغییر نام یک جایزه معتبر که در حال حاضر یادبود Ronald A. فیشر (the R. A. فیشر جایزه). فیشر پیشگام مدرن ژنتیک جمعیت و یکی از تاثیر گذار ترین دانشمندان قرن گذشته است. تاثیر و نفوذ او به عنوان بزرگ در ژنتیک آن را به عنوان آمار دوم ارائه گسترده تر اثر انگشت: بسیاری از آنچه هر تجربی دانشمند (از سلول زیست شناسی تجربی اقتصاد) آموخته است در مورد طراحی تجربی و تحلیل های مربوط به ایده های پیشگام توسط Ronald A. فیشر.

بحث در اطراف فیشر شامل میراث او به عنوان بنیانگذار و حامی برای اصلاح نژاد. بحث در اطراف بزرگداشت Fisher خلاصه می شود که آیا خود شناسههای—امار شناس, متخصص ژنتیک و eugenicist—می تواند و یا باید از هم جدا شوند. اگر فیشر او را دیدم اصلاح نژاد کار به عنوان یک فرمت مناسب از تحقیقات آماری در ژنتیک چرا ما باید قاچ و تاس خود را میراث و جشن تنها بخش ما تایید است ؟

بحث در اطراف فیشر (که قبل از سال 2020 و نه محدود به جامعه برای مطالعه تکامل) شبیه دیگر لغو قابل توجه ارقام اخیرا 2019 defrocking از جیمز واتسون توسط Cold Spring Harbor Laboratory. اما که R. A. فیشر شده متوفی بیش از نیم قرن است از تفاوت های مهم به عنوان سلب فیشر یک افتخار نیاز به کمی بیش از keystrokes. در این راه فیشر تغییر نام بحث شبیه بزرگتر گفتگو در مورد چگونه ما به یاد داشته باشید چهره های تاریخی. این موضوع نقش بسیار پر کننده در بحث های اطراف حذف مؤتلفه بناهای تاریخی در نقاط مختلف ایالات متحده است. اختلاف در سراسر آثار که بزرگداشت آمار و ارقام از کنفدراسیون جای تعجب است پرثمر و شامل ایده هایی که در نهایت مفید مرتبط با گفتمان علم را به همین ترتیب تضاد گذشته است.

استدلال در حمایت از از بین بردن بناهای تاریخی و آثار ساده هستند: برخورد با یک نژادپرست گذشته شامل تصمیم گیری دشوار به فاصله خود از تجلیل نژادپرستانه افراد و ایده ها حتی اگر این اعداد و ارقام بودند برجسته در زمان خود. مخالف بلکه مترقی آرگومان فراخوانی نیاز به تعامل با ما نژادپرست گذشته اما نشان می دهد که مؤتلفه آثار باید باقی می ماند. ایده این است که آمریکایی ها در حال حاضر بد در به خاطر سپردن و خرید و فروش با ما مشکل تاریخی و از بین بردن این آثار باعث می شود پس از نژادی, فانتزی, آسان تر برای فروختن.

از همه مهمتر “نگه داشتن آنها را” استدلال ارائه می دهد راه حل های عملی: به جای تخریب بناهای تاریخی از مؤتلفه رهبران ما باید ساختمان بزرگتر بناهای تاریخی به اطناب و آفریقایی-آمریکایی مبارزان آزادی شاید حتی در مجاورت آن متفق بناهای تاریخی. انجام این کار به ما می دهد یک دو برای یک: با ترک های قدیمی و بناهای تاریخی ما اذعان مرکزیت مؤتلفه ژنرال در تاریخ آمریکا (حتی اگر برای بدتر) اما همچنین نشان می دهد که چگونه ما احساس می کنیم در مورد علت امروز با داشتن آنها به مراتب بیشتر بزرگتر مجسمه برای مثال Harriett Tubman بزرگ آمریکایی ازاد.

بحث بر سر این که آیا به تغییر نام جایزه که افتخار R. A. فیشر و گسترده تر بر چگونگی موسسات علمی می تواند در مبارزه با نژادپرستانه میراث قرض می تواند از این رویکرد: این بحث باید در مورد آنچه که ما به نام به اندازه آن چیزی است که ما را تغییر نام دهید. و کمتر به طور مستقیم آن را تاکید می کند که حذف کافی نیست: ما باید برای ساخت همه چیز. در این راستا آشتی در جوامع علمی شبیه غرامت جنبش در ایالات متحده آمریکا—گفت و گو که برجسته سرسام آور هزینه های برده داری نشان می دهد که سیاست باید اصلاح آن از طریق بازپرداخت در قالب کمک های پولی و/یا ساختاری بهبود.

غرامت یک مفهوم مفید نه لزوما به دلیل وجود هر گونه بدهی به طور مستقیم بازپرداخت به سیاه و سفید, دانشمندان, اما به دلیل آن برجسته است که موثر آشتی همیشه می آید در هزینه. این مهم است زیرا بیش از حد اغلب, عمل ترمیم شکسته موسسات می باشد نیاز است که ما انقلابی کمی بیشتر از ما قوانین و مقررات. حقیقت این است که نسل تعمیر آسیب است مانند قانون اول ترمودینامیک: تغییر تنها می توان از یک فرم به دیگری. ما نمی تواند پیشرفت به صورت رایگان.

که مورد آنچه که درست تغییر نگاه مانند?

به تحریک و تشجیع کردن این بحث, من می توانم به عنوان مثال شخصی: برای همه R. A. فیشر مخرب میراث من به مراتب کمتر مشکل توسط یک جایزه به نام بعد از او از من با من رفتار برخی اعضای هیات علمی و دانشجویان (و من می توانم تایید می کنند که من به تنهایی در این روحیۀ).

در ادامه, تعمیر نژادپرستی در علم را شامل بهبود روزانه تجربه حرفه ای از دانشمندان (آنهایی که در ارتباط برقرار کردن با #BlackintheIvory هشتگ در رسانه های اجتماعی به عنوان مثال). و این شامل یک صدای ناهنجار و خشن از شیوه و سنت تعصبات و هنجارهای که برخی از آنها بیشتر به چالش کشیدن به درک چه رسد به آدرس با سیاست. تعمیر موسسات مورد ایجاد یک حرفه ای که در آن سیاه و سفید ما دانش آموزان و همکاران احساس می کنید به اندازه کافی راحت به رشد و شکوفا من به سادگی نمی ميانگين بود به اندازه کافی راحت به بازی موسیقی مورد علاقه خود را در آزمایشگاه, اما به خلاق باید ایده های خود را به چالش کشیده و کشت و مهمتر از همه قادر به شکست و دوباره سعی کنید, به راحتی (به عنوان هر خوبی آموزش دیده دانشمند باید).

سیاه و تجربه در امریکا شده است به طور منظم analogized توسط دانشمندان به عنوان “خیش قناری.” است که به دلیل تاریخچه نژادپرستی و مرتبط با آن موسسات کسانی که توهین که ممکن است بر امریکا را تحت تاثیر قرار خواهد سیاه و سفید آمریکایی ها و بیشترین شدت. ما پیدا کردن یک مثال مناسب با COVID-19 بار در ایالات متحده, که در آن بیش از یک چهارم از مرگ و میر شده اند آفریقایی-آمریکایی است.

وقتی که می آید به پرداختن به نژادپرستی در موسسات علمی تراژدی از این واضح است که یک فرصت است. این نشان می دهد که بخش بزرگی از رفع یک مسابقه مشکل این است که در پرداختن به این مسائل است که تاثیر می گذارد چرا که هر چه به جنبه های شکسته در مورد این حرفه هستند به احتمال زیاد به خصوص شکسته به صورت سیاه و سفید آن شرکت کنندگان است. که این شکسته شیوه های مغرضانه باید بیشتر انگیزه ما را به عمل در حال حاضر و به شدت. بیشتر مرمت خاص پل سوخته به جوامع که شانه بی بار است که یک ویژگی از این جبران; گفت که علم شکسته است برای هر کس که می گویند “همه زندگی موضوع” اما نه که علم را گسترده نقص هستند آشکار محل که در آن تعصبات نژادی زندگی می کنند.

این التماس یک “تخریب و بازسازی” رویکرد اساسی ارکان حرفه ای: یک بازنگری کامل از موسسه اعتبار هنجارهای همکاری, نگارش, چاپ و نشر, روند, ارتقاء, ایده بسیار شایسته سهم و غیررسمی مفاهیم آنچه هوشمند ایده واقع است.

این فرایند ممکن است آشکار به عنوان یک دو برابر را در موجود تنوع و شمول شیوه (که تا حد زیادی تمرکز بر روی تعداد زیادی از بدن از طریق پذیرش فرصت های تحقیقاتی و علمی استخدام) و در حال گسترش به underexplored terrains: رسمی کشت سیاه و دانشگاهی رؤسای ویراستاران در رقابتی مجلات و برنامه افسران در سازمان های مالی است.

اگر استناد تعصب در برابر سیاه و سفید دانشمندان در ادبیات علمی و سپس معیارهای مانند H-index باید رندر همه اما بی معنی است. اگر دانش آموزان تبعیض علیه سیاه و سفید خود را معلمان و مشاوران و سپس دانش آموز ارزیابی باید همه اما نادیده گرفته شده است. اگر سیاه پژوهشگران در مقایسه با نسبت جمعیتی در وظایف که شامل تعامل جامعه و علوم ارتباطات, سپس این باید ارزش به عنوان مقالات علمی به جای بیهوده و بیمعنی extracurriculars. اگر کمتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند واقعا خلاقانه تر (به عنوان مطالعات نشان می دهد) اما نه برای آن پاداش و سپس شیوه های استخدام باید مجددا شود. اگر سیاه و سفید دانشمندان در حال جریمه شدن در اعطای بررسی پانل به دلیل انتخاب خود را از موضوع و سپس متخلف پنل باید اوراق و بازسازی شده است.

برخی از این نمونه ها hypotheticals و به عنوان پرسش مطرح شده به دلیل تحقیق اولین گام در آشتی. پرسیدن سوال نباید, اما, خدمت به عنوان یک پایه برای عمل است. به جای آن باید تمرکز توجه ما بر روی آن به عمل می کنند.

کامل reimagining از یک پارادایم با سابقه ای طولانی در علم آسان نخواهد بود. اما در سراسر کشور تظاهرات آغاز شد که به عنوان پاسخ به racialized خشونت پلیس باید fomented برخی بسیار مهم امتحانات درباره هدف از پلیس و عدالت کیفری. مناطق دیگر از جامعه می توانند از مزایای مشابه انعکاس چون antiracism در علم خواهد بود و در مورد خیلی بیشتر از به چالش کشیدن متعصب greybeards از ما گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de