برای فروش: آزمون است که می گویند که آیا شما تا کنون به حال COVID-19

تعدادی از شرکت های ایالات متحده در حال حاضر فروش آزمون است که می تواند تشخیص حضور COVID-19-مبارزه آنتی بادی در یک بیمار خون. به عبارت دیگر آنها می توانید تست اگر شما تا کنون به حال به ویروس و آیا بدن شما ساخته شده است یک ایمنی.

در برخی موارد اداره آزمون در کمتر از 15 دقیقه به عنوان سریع شرکت ،

هیچ یک از این شرکت ارائه شده را دریافت چراغ سبز از سازمان غذا و دارو و آزمون باید برای تجویز می شود در مراکز بهداشتی به عنوان یک FDA گفته سخنگوی شرکت سریع.

ارائه شده توسط تست مواد مخدر شرکت های عرضه PeopleG2 و ToxTest هزینه حدود 25 دلار پاپ [نوبه خود از عبارت!] و تجزیه و تحلیل خون گرفته شده از طریق یک انگشت ساده-خراش.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی (HHS) بخش نبوده است مبارک در مورد روند.

در مصاحبه با فاکس و دوستانHHS بالا رسمی برت Giroir گفت که “بسیاری از آنها تقریبا همه آنها شده اند نه از طریق FDA مجوز و ما بسیار نگران آن است که بسیاری از آزمون ها واقعا نه تنها دقیق” به عنوان به نقل از تپه.

“ما روشها و ما اعتبار که آزمون خوب هستند” Giroir اضافه شده است. “و به زودی به عنوان ما انجام دهید که شما را شنیدن از ما بسیار در مدت کوتاهی احتمالا در هفته آینده به مردم اطمینان از آنهایی که واقعا کار می کنند و نمی وجود دارد خواهید بود واقعا ملی تست طرح در اطراف این آنتی بادی آزمایش به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

آنتی بادی آزمایش می تواند تحت یک مجموعه خاص از شرایط و با مصوبات دولت در محل — اجازه می دهد که کارگران برای بازگشت به کار هر چه زودتر آنها به عنوان توسعه ایمنی.

اما مقدار زیادی از بلندی سوال باقی می ماند در سراسر زمان آزمون. این هنوز مشخص نیست مثلا اگر حضور آنتی بادی می دهد مردم با ایمنی کامل — و برای چه مدت.

ما همچنین نمی دانیم که چه مدت طول می کشد تا پس از توقف علائم برای بیمار دیگر نمی تواند مسری است.

اما سازمان ملل در سراسر جهان امیدوار هستند. انگلستان خدمات بهداشت ملی در تلاش است به رول از 100,000 آنتی بادی آزمایش یک روز را به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. فنلاند نیز آغاز شده است تست داوطلبان برای coronavirus آنتی بادی های این هفته است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>