برای کودکان و نوجوانان, ناامنی غذایی است که در مورد بیش از گرسنگی

برای کودکان ناامنی غذایی به معنی نه تنها غذا بلکه غم و اندوه و استرس یک مطالعه جدید نشان می دهد.

پدر و مادر که تجربه ناامنی غذایی ممکن است فکر می کنم آنها در حال محافظت از کودکان خود را از خانواده خود مواد غذایی که خوردن آنها کمتر و یا غذاهای مختلف بنابراین بچه های خود را مجبور به.

اما کودکان ممکن است به دانستن بیشتر در مورد ناامنی غذایی—دولت بودن بدون دسترسی قابل اطمینان به مقدار کافی مقرون به صرفه مواد غذایی مغذی—از پدر و مادر خود را به آنها اعتبار بدهد ،

“طولانی-برگزار فرض این است که پدر و مادر را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای محافظت از کودکان خود را از ناامنی غذایی می گوید:” سیندی لئونگ استادیار علوم تغذیه در دانشگاه میشیگان و محقق این مقاله در مجله آکادمی تغذیه و رژیم های غذایی.

“مطالعه ما نشان می دهد که کودکان نه تنها آگاه است که خانواده خود را ناامنی غذایی, اما آنها همچنین روانی نهفته در آن است.”

“وجود دارد خیلی بیشتر به مواد غذایی از زمانی که شما به اندازه کافی ندارد. آن اثرات خود را در سلامت جسمی و روانی خود را به خوبی بودن…”

محققان صحبت به 60 کودکان سنین 7 تا 14 از منطقه خلیج سانفرانسیسکو. کودکان مورد بحث و نگرانی در مورد داشتن غذای کافی نیست و در مورد پدر و مادر خود را به خوبی بودن و خشم و نا امیدی در مورد کمبود مواد غذایی; خجالت خود را در مورد وضعیت خانواده; فشار بر خانواده دینامیک با توجه به ناامنی غذایی و غم و اندوه بیش از داشتن غذای کافی نیست.

“ما فکر می کنیم از ناامنی غذایی فقط به عنوان یک مواد غذایی مشکل است, بنابراین مداخلات ما به ارائه مواد غذایی—این که آیا این است که از طریق مواد غذایی از مواد غذایی بانک های غذای رایگان در مدرسه و یا یک EBT کارت برای خرید مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی” لئونگ می گوید و اضافه کرد که در حالی که این برنامه ها بسیار مهم است, آنها کافی نیست.

“مواد غذایی است که بیش از کالری است. وجود دارد خیلی بیشتر به مواد غذایی از زمانی که شما به اندازه کافی ندارد. آن اثرات خود را در سلامت جسمی و روانی خود را به خوبی بودن و مداخلات ما به آدرس ناامنی غذایی باید تمرکز فراتر از فقط ارائه مواد غذایی است.”

لئونگ می گوید او امیدوار است که این مطالعه را اضافه کنید به یک خط رو به رشد پژوهش به دنبال ارتباط میان مواد غذایی ناامنی روانی استرس و بیماری های مزمن.

“بخشی از دلیل ما این مطالعه در تلاش برای درک میزان که کودکان از نظر روانی تحت تاثیر ناامنی غذایی چگونه آنها مقابله با استرس و, آیا استرس بالقوه ساز و چگونه ناامنی غذایی اثرات سلامت کودکان و نتایج رشد,” او می گوید.

موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im