آهنگ سنسورهای شناسایی افراد راه رفتن

بسیاری از ماشین آلات می تواند تشخیص انسان توسط اثر انگشت و یا ویژگی های صورت. این صفات بیومتریک هستند که نه تنها آنهایی که مجموعه ای از افراد جدا از هم ، هر فرد راه رفتن راه رفتن منحصر به فرد است—و آنها می توانند نه تنها به عنوان شناسه اما همچنین به عنوان شاخص از خلق و خو و سلامت. یک تیم از محققان در حال حاضر توسعه یافته از راه دور سنسور است که تجزیه و تحلیل قدم به قدم با اندازه گیری دقیقه کف ارتعاشات. آنها با استفاده از این ارتعاشات به منظور شناسایی افراد خاص راه رفتن را از طریق ساخت و آزمون یک روش جدید دست کردن نظارت بر سلامت.

راه کسی که راه می رود “مانند یک اثر انگشت—آن را مانند یک امضا منحصر به فرد از خود می گوید:” Hae جوان, Noh که در ابتدا انجام تحقیقات به عنوان عمران و محیط زیست مهندس در دانشگاه کارنگی ملون است و پس از نقل مکان به دانشگاه استنفورد. آن را می تواند فاش کردن “که شما کجا هستید و چه نوع فعالیت شما انجام می دهند و یا حتی شناختی خود دولت است.” اگر سخت افزار سنسور تشخیص الگوی قدم به قدم نرم افزار می توانید تجزیه و تحلیل آنها به منظور بررسی یک فرد هویت. سیستم های مشابه انجام داده اند بنابراین با 95 درصد دقت می گوید ویر Phoha یک استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر در دانشگاه سیراکیوز بود که درگیر در کار جدید.

و الگوهای راه رفتن می تواند بیش از یک ID ساده. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات شما می توانند یاد بگیرند که از یک فرد راه رفتن—به طور خاص مرتبط با سلامت اطلاعات” Phoha می گوید. اگر کسی شروع به قرار دادن بیشتر وزن در یک طرف و یا دیگر به عنوان مثال تغییر در تعادل می تواند نشان دهنده یک مشکل عصبی. این اطلاعات می تواند کمک به پزشکان نظارت بر سالمندان و سایر بیماران در معرض خطر که می خواهند به طور مستقل زندگی می کنند: ردیابی افراد راه رفتن می تواند به نگه داشتن زبانه ها در سلامت خود را به طور مستقیم و بدون impinging در فضای خود را.

برای اندازه گیری این اطلاعات غنی امضا محققان قبلا به لباس افراد با دستگاه های پوشیدنی و یا آنها را پیاده روی ویژه تشک و یا تغییر کف پوش. اما Noh برق و مهندس کامپیوتر جزیره پرنس ادوارد ژانگ از دانشگاه کارنگی ملون و همکاران خود تصمیم به توسعه گام سنسور که کار از راه دور. دانشمندان در زمان استفاده از این واقعیت است که نمونه دیوارها و کف انتخاب کنید تا حتی ضعف ارتعاشات از فعالیت در فضای آنها باشد. “تماس با ما این سازه ها به عنوان سنسور’ که در آن ما با استفاده از این سازه های فیزیکی مثل ساختمان ها و پل ها به عنوان یک سیستم سنجش به طور غیر مستقیم نظارت بر انسان و محیط اطراف,” Noh می گوید.

سنجش ارتعاشات از صرف قدم به قدم نیاز به بسیار تیز آشکارسازهای. “به شما یک ایده چگونه حساس ما سنسور: زمانی که شما نشستن در صندلی یک متر فاصله ما با قرار دادن سنسور در زمین” ژانگ می گوید و “ما می توانیم احساس ضربان قلب خود را.” هر سنسور—استوانه ای دستگاه با ارتفاع چند سانتی متر—نشسته بر روی زمین و می توانید انتخاب کنید تا یک واکر در فاصله 20 متر, Noh می گوید. محققان توزیع چنین سنسور به عنوان یک آرایه در سراسر منطقه که در آن آنها می خواهند برای تشخیص قدم به قدم. اما در مشغول ساختن چنین حاد آشکارسازهای را انتخاب کنید تا مقدار زیادی بیشتر است. این تیم نیز تا به حال به “آموزش” سیستم جدید برای تشخیص این سیگنال از هر گونه سر و صدای پس زمینه.

“مبارزه با سر و صدا بزرگترین چالش ما” Noh می گوید و پرداختن به آن مورد نیاز هر دو سخت افزار و نرم افزار راه حل است. در سمت سخت افزار هر سنسور دارای یک تقویت کننده است که می تواند به طور خودکار تغییر مقدار یک آهنگ لرزش آن را افزایش می دهد. زمانی که یکی به نظر می رسد که از دورتر به آمپلی فایر تبدیل آن است. به عنوان سیگنال قوی تر می شود و تهدید به پایمال کردن سنسور تقویت کننده کاهش می یابد و حساسيت آن. Noh تشبیه این فرایند را از راه دور کنترل حجم یک سخنران: شنوندگان آن را بلندتر زمانی که آنها دورتر به منظور به شنیدن بهتر است اما به عنوان آنها نزدیک و صدا می شود بیش از حد شدید آنها شماره گیری آن را.

هنگامی که سنسور برداشت قدم به قدم نرم افزار طول می کشد. “ما فراموش مختلف سیگنال-پردازش و ماشین-یادگیری [تکنیک] به یاد چه چیزی است که انسان مربوط به سیگنال در مقابل سر و صدای دیگر است که ما علاقه مند” Noh می گوید. مانند داده از دیگر آهنگ-روش تشخیص (مثل زومیت یا فشار تشک) پیاده روی الگوهای اندازه گیری شده با این سنسور می تواند مورد استفاده برای تعیین هویت فرد و برخی از انواع مسائل مربوط به سلامت بالقوه. این تیم ارائه کار خود را در چندین همایش و سمینارها—اخیرا در جامعه به صورت تجربی مکانیک’ این فقط معین دیگر کنفرانس در ماه فوریه است.

راه سیستم نمایش واکر’ رفتار زندگی در یک مانیتور کامپیوتر ساخته شده یک محقق فکر می کنم بیشتر خارق العاده دستگاه. حوا معلم مدرسه ابتدایی, اصلی, مهندس و مدیر در حال ظهور اینترنت از چیزهایی که در شبکه های اینتل می گوید او علاقه مند به ایجاد یک فن آوری نسخه از “غارتگر نقشه”—جادویی طرح طبقه در کتاب هری پاتر و سری فیلم که “با استفاده از مراحل به صورت بصری به تصویر بکشد که در آن مردم هستند.” در دنیای واقعی چنین دستگاه ممکن است مسیر یک ساختمان را اشغال و اشیاء دیگر در زمان واقعی است. با الهام از معلم مدرسه ابتدایی را پیشنهاد کارنگی ملون تیم ساخته شده خود را تکرار ایجاد یک صفحه نمایش دیجیتال نشان می دهد که ردپای ظاهر می شود در یک طرح طبقه با ظاهر جادویی نقشه کاغذی.

داستانی غارتگر نقشه تنها به تصویر کشیده یک مکان اما محققان قابل حمل قدم به قدم سنسور می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر ساختمان مدرسه ابتدایی یادداشت ها. “برخی از الگوریتم های که آنها ایجاد کرده ایم را نتیجه انتقال آن چیزی است که خیلی جالب است,” او می گوید. “شما لازم نیست برای انجام تمام این کالیبراسیون به شکل مردم را امضا سراسر ساختمان—آنها از تکنیک های که برای شما انجام دهد.” یک بار آزمایشی سیستم “آموخته” امضای یک فرد راه رفتن سنسور آرایه می تواند تشخیص دهد که فردی در دفتر و یا در خانه. با توجه به دستگاه های’ قیمت—Noh برآورد هر مورد هزینه $10 به $20 به تولید و این واقعیت که آنها می تواند قرار داده شده در هر 20 متر به ایجاد یک تصویر از یک طبقه کامل—طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مدرسه ابتدایی نشان می دهد در واقع به نظر می رسد ممکن است.

قابلیت انجام این نوع نظارت را افزایش می دهد واضح نگرانی های حریم خصوصی و محققان تنها نشان می دهد فن آوری خود را برای استفاده باید با رضایت طرفین برنامه مراقبت های بهداشتی. از جمله سیستم های مانیتورینگ آنها توجه داشته باشید می تواند کمک به مراقبان که نیاز به دانستن زمانی که بیماران مسن ممکن است به احتمال زیاد به سقوط و یا بیمارستان های کودکان که می خواهند به تشخیص نشانه های ثبتشده از بیماری های مزمن مانند دیستروفی عضلانی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. برای کسانی که نمونه توسعه دهندگان ادعا, آهنگ سنسورهای خواهد حفظ حریم خصوصی بهتر از گفتن یک دوربین است که نیز قطاری از اطلاعات بصری. “این است که در واقع ایجاد شده به دلیل نگرانی های حریم خصوصی از نوع دیگری از نظارت بر مکانیسم های” ژانگ می گوید. و در سلامت مربوط به حالات او می افزاید: “من مایل به تجارت کردن یک کمی از اطلاعات برای جلوگیری از سقوط و به تشخیص بیماری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de