رد پای پیدا کردن می تواند یک “جام مقدس” از Pterosaur تحقیقات

پس pterosaur فسیل شد برای اولین بار کشف بیش از دو قرن پیش دانشمندان فاقد مدرک چگونه اعضای اولیه این گروه از پرواز خزندگان از ترياس یا ژوراسیک دوره راه می رفت زمین. اما در حال حاضر برای اولین بار شناخته شده ردپای چنین pterosaurs کشف شده در جنوب فرانسه در حال واژگون شدن پیشنهادات که آنها وسیع و یا دست و پا چلفتی واکر که تلاش می کرد زمانی که در خاک ریشه دوانده—و یا که آنها قدم بر روی پاهای عقبی خود مانند پرندگان.

حتی اگر بیش از 30 سایت در سراسر جهان را به همراه داشت فسیل pterosaur ردپای در چند دهه گذشته همه مانده بودند توسط pterosaurs می داند به عنوان pterodactyloids—یک گروه که شایع بود در اواخر ژوراسیک و در طول کرتاسه. بعد از این pterosaurs مانند بالداربیدندان و Quetzalcoatlus, کوتاه, بدون دم و بدون دندان, فک و برخی به اندازه کوچک هواپیما.

اکنون دیرینه شناسان فرانسوی گزارش در Geobios که آنها پیدا کرده اند trackways غیر pterodactyloid pterosaurs. این گروه بزرگ شامل اوایل کمتر تخصصی pterosaurs که بسیاری از آنها هنوز هم تا به حال دندان و همچنین دم بلند مانند ماهی خوار Rhamphorhynchus.

“[تا به حال] این زودتر pterosaurs را به طرز عجیبی هرگز چپ هر trackways” می گوید شناس مایکل حبیب از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بود که نه درگیر در تحقیقات جدید است. “در مقابل ما صدها آهنگ را از pterodactyloids. این امر منجر به قبل از پیشنهاد توسط متخصصان که زودتر pterosaurs فقیر بودند در حال حرکت بر روی زمین است.”

کوچک pterosaurs راه رفتن adeptly در تمام چهار دست و پا سمت چپ یک سری از trackways مانند این یکی در یک ساحل در حدود 150 میلیون سال پیش.

برخی از کارشناسان حتی فرض بر این حیوانات “قادر به راه رفتن بر روی زمین و تنها کوهنوردان می گوید:” شناس و سرب نویسنده مطالعه Jean-Michel Mazin ساخته شده است که پیدا کردن در یک سایت به نام Pterosaur ساحل در Crayssac فرانسه. محققان مدتها به دنبال فسیل برای تایید توانایی راه رفتن این حیوانات او می افزاید: “تا زمانی که ما کشف برای اولین بار بدون ابهام و غیر pterodactyloid ردپای ما بسیار خوشحال بودند.”

کاوش های باستان شناسی در حفاری های انجام شده از سال 2000 تا 2014 متناوب به جلو و عقب ردپای فرم چهار trackways هر یک فقط بیش از یک متر ، فرد ردپای حدود سه سانتی متر در طول و چپ بودند توسط pterosaurs که اندازه کوچک و پرندگان و وزن تنها 100 گرم راه می رفت و در تمام چهار دست و پا. دیرینه شناسان قادر به برآورد چگونه حیوانات که در سمت چپ ردپای بودند توسط اندازه و عمق چاپ و فاصله بین آنها.

اگر چه Crayssac مراتب داخلی امروز 150 میلیون سال پیش در اواخر ژوراسیک آن mudflat در سواحل کم عمق دریا. اینجا حیوانات—از جمله دایناسورها pterosaurs لاک پشت و تمساح و خرچنگ—سمت چپ برداشت در گل و لای و شن و ماسه که شد حفظ و به عنوان فسیل.

در نگاه اول, آهنگ های جدید کشف شده توسط Mazin و شرکت خود نویسنده ژوئن Pouech—که همراه با Mazin است بر اساس در یک موزه در Pterosaur ساحل—به نظر می رسد کسانی که از pterosaurs. اما وقتی مشخص شد که موجودات است که آنها را ترک کرده بود و پنج انگشتان خود عقبی پا, دانشمندان متوجه اهمیت کامل از آنچه که آنها پیدا کرده بود. Pterodactyloids تا به حال تنها چهار پا در عقبی پا; غیر pterodactyloids تا به حال پنج Mazin می گوید.

این trackways همچنین نشان داد که این اوایل pterosaurs جبهه پا کرده بود, انگشتان پا که رو به جلو به جای اینکه پیچ به سمت, به عنوان دیده می شود در آهنگ های خود را بعد از بستگان. “حتی اگر آنها از نظر مورفولوژی بسیار متفاوت از pterodactyloid آهنگ جدید trackways به وضوح نشان داد که عدم pterodactyloids شد چهارپا و خوب واکر” Mazin توضیح می دهد.

Mazin و Pouech باید “کشف و توصیف زیبا فسیلی trackway بود که به وضوح در سمت چپ توسط یکی از زودتر انواع pterosaurs,” حبیب می گوید و اضافه کرد که ردپای نشان می دهد هیچ مدرکی از این حیوانات در حال ناکارآمد در حال حرکت بر روی زمین است. “کشف خود شمارنده این ایده که زودتر pterosaurs قادر به راه رفتن و یا اجرا موثر است.”

الیزابت مارتین-Silverstone یک pterosaur متخصص در دانشگاه بریستول در انگلستان که آیا بخشی در این کار می گوید: فسیلی است “میخ آخر بر تابوت این ایده که بازال pterosaurs شد بی دست و پا و ناشیانه راه رفتن در اطراف و قطعا از این ایده که در اوایل pterosaurs ممکن است دوپا.” آنها نه تنها در راه رفتن روی چهار دست و پا “اما آنها در اطراف نقل مکان کرد به سرعت و با سبک” او می افزاید.

اگر چه این آهنگ از pterodactyloid pterosaurs داشت و در 1950s شده است طولانی و خسته کننده صبر کنید برای پیدا کردن شواهد خود را چگونه زودتر دراز دم بستگان نقل مکان کرد و بر روی زمین می گوید علامت Witton که مطالعات pterosaurs در دانشگاه پورتسموث در انگلستان است. او به بررسی مقاله توصیف تحقیقات جدید بود اما نه درگیر در مطالعه خود را. “این یکی از آن” جام مقدس ” اکتشافات است که ما مدت طولانی نیاز به پاسخ به یک لیست از سوالات در مورد اوایل pterosaur زیست شناسی,” او می گوید. “این یک قدم رو به جلو برای pterosaur علم است.”

پیدا کردن و به سرعت تغییر دیدگاه ها در اوایل pterosaurs معنی paleoartists را مجبور به بازگشت به تخته رسم به تجدید نظر موجود بازسازی در این حیوانات Witton می گوید. “ایده از آنها bipeds یا تنبل sprawlers هستند و از پنجره به بیرون” او می افزاید.

در حال حاضر که فسیلی شکارچیان باید یک ایده بهتر از آنچه به دنبال این احتمال وجود دارد که بیشتر در اوایل pterosaur trackways خواهد یافت. از جمله اکتشافات ممکن است آشکار سرنخ بیشتر در مورد راه رفتن با سرعت و استقرار. اما این یافته می تواند بسیار نادر است زیرا این حیوانات به ندرت آمد به زمین معنی ردپای خود را ادامه خواهد داد باارزش اکتشافات. “آنها به نظر می رسد واقعا کمتر شایع در مسیر فسیل شاید به این دلیل که آنها واکر بلکه کوهنوردان و یا صخره ساکنان” مانند برخی از پرندگان دریایی امروز Mazin می گوید.

حتی اگر غیر pterodactyloids راه می رفت ندرت این معنی نیست که آنها ناتوان از انجام این کار با توجه به حبیب. “آنها ممکن است ترجیح نوردی در درختان دور از شکارچیان,” او می گوید. “اکثر pterosaurs از تریاس و ژوراسیک بودند و معمولی در اندازه و می خواهم که تا به حال مقدار زیادی از زمین های مبتنی بر شکارچیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im