‘مواد غذایی’ برای کودکان و نوجوانان افزایش درآمد و طول عمر

کودکانی که از خانواده ها دسترسی به کمک های غذایی بیشتر آموزش و پرورش زندگی می کنند طولانی تر و کمتر احتمال دارد به تکیه بر کمک های دولتی و یا زندانی به عنوان آنها رشد می کنند تا پژوهش می یابد.

محققان به بررسی اثر فدرال مواد غذایی تمبر برنامه در حال حاضر به نام طرح کمک های غذایی مکمل برنامه بر روی کودکان بین مفهوم و سن پنج سالگی در طی دوره زندگی خود را.

این مطالعه نشان می دهد که کودکان با دسترسی بیشتر به منابع اقتصادی قبل از سن پنج سالگی تجربه یک افزایش قابل توجهی در آموزش بزرگسالان هستند بیشتر احتمال دارد به لحاظ اقتصادی خودکفا در بزرگسالی در یک زندگی با کیفیت بالاتر محله به عنوان بزرگسالان و کمتر احتمال دارد به زندانی. افراد با دسترسی به مواد غذایی به عنوان کودکان نیز دیگر زندگی می کنند.

این اعداد حاکی از قابل اندازه گیری بازده سرمایه گذاری با توجه به نویسندگان این مطالعه. افراد با حمایت از مواد غذایی و یا ضربه محکم و ناگهانی بالاتر مادام العمر درآمد و کمتر احتمال دارد به تکیه خود را بر روی کمک های فدرال و یا هزینه های عمومی دلار با توجه به حبس.

یعنی با محاسبه چه مقدار پول یک فرد خواهد تولید در مالیات بر درآمد و همچنین با تکیه بر کمک های دولت—محققان دریافتند آن ارزان تر است برای دولت فدرال به صرف پول صف مقابل با ارائه منابع غذایی به کودکان ارائه آن منابع است.

“نتایج ما نشان می دهد که دسترسی به مواد غذایی در دوران کودکی به عواقب برای بزرگسالان رفاه می گوید:” مطالعه coauthor مارتا بیلی, استاد اقتصاد و استاد تحقیقات در جمعیت مرکز مطالعات و تحقیقات در دانشگاه میشیگان و موسسه تحقیقات اجتماعی. “یافته های ما پیامدهای مهمی برای بحث فعلی در مورد شبکه امنیت اجتماعی.”

برای مطالعه محققان به دنبال 17.5 میلیون آمریکایی متولد شده در ایالات متحده بین سال 1950 و 1980. این نمونه شامل گروه های متولد شده در قبل ، حین و بعد از غذا تمبر برنامه نورد. با لینک کردن داده ها از سال 2000 ما سرشماری 2001-2013 جامعه آمریکا نظرسنجی—یک بررسی سالانه به رهبری آمریکا سرشماری به منظور تشخیص اینکه چگونه دولت فدرال و بودجه توزیع و اداره تامین اجتماعی, محققان قادر به تعیین بزرگسالان نتایج از کودکان در معرض این مواد غذایی در برنامه.

آنها ارزیابی این نتایج در شش راه:

  • توسط فردی سطح آموزشی و حرفه ای دستیابی و یا سرمایه انسانی شاخص;
  • خود را در خودکفایی اقتصادی اندازه گیری شده توسط خود را به مشارکت در نیروی کار و سطح نیاز به کمک دولت;
  • کیفیت محله مسلم با ارزش خانه ناخالص اجاره خانه یا آپارتمان مالکیت;
  • خود توانایی جسمی و سلامت;
  • حبس نرخ;
  • و بقای خود برای سال 2012.

به بررسی مزایای اوایل دوران کودکی دسترسی به مواد غذایی تمبر نسبت به هزینه از برنامه های این تیم به دنبال یک چارچوب است که محاسبه آنچه به نام “حاشیه مقدار از بودجه عمومی است.” این MVPF است که نسبت به سود سیاست برای دریافت کنندگان آن به خالص هزینه به دولت است. محققان دریافتند که MVPF از دوران کودکی مواد غذایی تمبر برنامه حدود 56—که بدان معنی است که این برنامه در نهایت جبران دولت هزینه های چشمگیر.

“هنگامی که تجزیه و تحلیل اجزای خودکفایی اقتصادی شاخص پیدا کنیم که در دوران کودکی قرار گرفتن در معرض مواد غذایی را کاهش می دهد احتمال این که افراد دریافت درآمد از برنامه های عمومی به عنوان بزرگسالان می گوید:” coauthor هیلاری Hoynes استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “این نشان میدهد که شبکه امنیت اجتماعی برای خانواده ها با کودکان خردسال ممکن است در بخش پرداخت هزینه برای خود کاهش اتکا به حمایت دولت در دراز مدت است.”

بیلی و Hoynes’ نویسندگان از دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. نتایج خود را به نظر می رسد به عنوان یک مقاله به کار در اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de