مواد غذایی ریخته شده در طول همه گیر می آید با انتشار یک برچسب قیمت

ویدئوها نشان سیل شیر عجله پایین تخلیه منتشر شده در رسانه های اجتماعی این ماه وضوح نشان دادن صنعت کشاورزی زیان در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از کسب و کار و مدارس بسته در پاسخ به اجتماعی فاصله اقدامات مزارع در مقیاس خود را از دست داده مشتریان عادی و بسیاری تا به حال به پرتاب کردن مواد غذایی است. تفکیک آن ریخته محصولات کشاورزی می تواند در ایجاد گازهای گلخانه ای است که حرارت آب و هوا.

هنگامی که مواد غذایی مانند گوجه فرنگی ریخته است به محل های دفن زباله و یا انباشت اشیاء بدست آمده تا به عنوان زباله های بی هوازی فرآیند شکستن محصول و انتشار گاز متان.

“این نوع از زباله های مواد غذایی من فکر می کنم که بیشتر نگران کننده ای به مردم این است که تنها با دیدن آن ریخته و آن را شما می دانید فقط putrefying و سپس انتشار بیشتر گاز متان گفت:” شان Pessarra یک 32 ساله کشاورز و horticulturist در پریویل, ارک.

رشد محصولات زراعی آن در وهله اول تولید خود را تولید گازهای گلخانه ای پس از اضافه کردن بیشتر گازهای خروجی از زباله است مانند “سوختن شمع در هر دو به پایان می رسد گفت:” Pessarra که با این نسخهها کار با Heifer, ایالات متحده آمریکا, غیر انتفاعی با تمرکز بر آموزش کشاورزان چگونه به یک دستمزد زندگی می کنند از طریق کشاورزی پایدار.

Pessarra را در مقیاس کوچک مزرعه سبزیجات کمپوست مواد غذایی است که به فروش می رسد که محدودیت های زباله در مقایسه با معمولی مزرعه. اما آن را هنوز هم متحمل ضرر و زیان اقتصادی از جمله 4000 دلار ارزش اسفناج و کاهو او انتظار می رود به فروش برساند.

سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند که ایالات متحده در کشاورزی و صنعت به عنوان یک کل کمک 10 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2018 از جمله اکسید نیتروژن و متان و دی اکسید کربن.

یک منابع طبیعی شورای دفاع از گزارش در سال 2017 یافت می شود که زباله های مواد غذایی حساب برای حداقل 2.6 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده برابر با تولید گازهای گلخانه ای از بیش از 37 میلیون خودرو.

هیچ کس نمی داند دقیق تاثیر اخیر میگردد. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در گذشته که مواد آلی تخلیه از مزارع لبنی می تواند شکستن به میکروارگانیسم ها که نایاب اکسیژن در آب است. که می تواند آسیب زندگی دریایی و اگر آن را مصرف تمام اکسیژن باعث پوسیدگی است که انتشار خود را متان.

الیزابت بالکان مدیر NRDC را زباله های مواد غذایی, مواد غذایی و کشاورزی برنامه گفت: عمده اثرات آب و هوا از زباله های مواد غذایی اتفاق می افتد قبل از آن مواد غذایی است که در واقع پرتاب: “از انرژی آب و منابع استفاده می شود که در رشد و تولید و توزیع و ذخیره سازی و حمل و نقل مواد غذایی است.”

بالکان استفاده از زباله در مزرعه های لبنی به عنوان مثال.

به عنوان شیر ریخت پایین تخلیه به دلیل آن را “نمی تواند به مصرف کننده در زمان” اتلاف انرژی استفاده می شود در طی پاستوریزاسیون و بسته بندی مایعات جایگزین برگ “عظیم گازهای گلخانه ای رد پای” بالکان گفت.

یکی از فیلم های برجسته در رسانه های اجتماعی آمد از نیکی Boxler از Boxler مزرعه های لبنی در غرب نیویورک.

“این هفته با ما تماس بگیرید برای شروع به ریختن شیر به دلیل پردازش گیاهان کامل و وجود دارد هیچ جایی برای آن به با توجه به بسته شدن رستوران ها و مدارس و خدمات غذایی” Boxler نوشت: در یک صدای جیر جیر مارس 5.

“زباله در یک مقیاس گسترده’

بسیاری از مزارع در مقیاس نمی تواند انطباق با زنجیره تامین اختلال در زمان برای جلوگیری از ریختن محصولات خود را.

“آنها واقعا نمی تواند مجددا با ابزار تجهیز به سرعت به نوبه خود آن پیاز را به 10-کیسه پوند به ارسال به یک فروشگاه مواد غذایی” گفت: Jennifer کاپلان یک سیستم غذایی مربی در موسسه آشپزی امریکا در سنت هلن کالیفرنیا.

مزارع بزرگ’ ناتوانی در دریافت محصولات خود را به مصرف کنندگان می تواند منجر به بی سابقه زباله, او گفت:.

“وجود دارد رفتن به یک نوع از زباله های مواد غذایی در یک مقیاس گسترده است که من فکر نمی کنم ما تا کنون دیده ام قبل از اینکه به صداقت” کاپلان گفت.

اگر چه به نظر می رسد به یک راه حل واضح برای ارسال این محصولات در جایی مانند یک بانک مواد غذایی که مشکل بیش از حد در دراز مدت هنگامی که وجود دارد محدود تبرید ظرفیت و کمبود نیروی کار.

Pessarra گفت: شیوه های کشاورزی پایدار مانند کمپوست می تواند کمک به مزارع کاهش ضایعات مواد غذایی و آب و هوا, تاثیر, اما که ممکن است مدت زمان طولانی.

“برای راه اندازی این سیستم این سرعت … آن را فقط بیش از حد طولانی” Pessarra گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>