صاف COVID-19 منحنی

چه شده است بهترین سیاست عمومی برای مقابله با خطر سلامت از Coronavirus COVID-19? این سوال در ذهن همه است.

عاقلانه است که به تلاش و یادگیری از وضعیت فعلی در چین که در آن نرخ COVID-19 عفونت خاموش شد به عنوان یک نتیجه از یک مستند و ایتالیا که در آن بیمارستان ها و پزشکان باید به زندگی و مرگ تصمیم گیری در مورد بیماران به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد تخت برای درمان همه نیاز دارند. این مرگ و میر کسری از افراد آلوده به نظر می رسد بالاتر منظور از قدر زمانی که بیمارستان ها به سر می برند پس از سرکوب میزان عفونت های جدید در خدمت این هدف مهم از اجازه دادن به کسانی که نیاز به درمان می شود.

اگر ما چیزی در جریان امور است به احتمال زیاد به بدتر به طور چشمگیری در هفته های آینده. برای ارزیابی چگونه شرایط بد ممکن است اجازه دهید به بررسی در دسترس عموم داده است.

ما برای اولین بار طرح نشان می دهد در این گزارش تعدادی از عفونت ها در طول زمان است. برای هر کشور-ویکیپدیا است به طور مداوم به روز رسانی وب سایت با لینک به اصل منابع رسمی مانند سازمان بهداشت جهانی و موسسات تحقیقاتی و سلامت وزارتخانه است. این رسم منحنی نشان می دهد تعداد تجمعی از شناخته شده عفونت در هر کشور به عنوان یک تابع از تاریخ. رنگی نقاط نشان می دهد وضعیت فعلی به عنوان این نوشته در 15 مارس.

اعتبار: اندی Burkert

اطلاعات نمایشگاه رشد نمایی در همه کشورها به جز چین و کره جنوبی. به دلیل رشد سریع در اوایل اقدام بسیار مهم در تعدیل تعدادی از عفونت. Extrapolating منحنی تمام راه را به لبه جعبه حاکی از آن است که ایالات متحده را به یک میلیون عفونت در آغاز ماه آوریل با چهار میلیون و اسپانیا در مورد 0.1 میلیون دلار برای انگلستان و هلند و سوئد بود. اگر هیچ اقدام موثر است گرفته شده توسط در تاریخ 10 آوریل ایالات متحده و کشورهای اروپایی می تواند رسیدن به 10 میلیون.

این دو برابر شدن بار به نظر می رسد به تکامل به عنوان نشان داده شده در طرح. این مقادیر نشان دهنده دامنه منحنی رشد به طور متوسط بیش از یک دوره هشت روز.

اعتبار: اندی Burkert

اما تعداد موارد گزارش شده باید کمتر از تعداد واقعی عفونت. بسیاری از کشورها از جمله آمریکا محدود شد تا زمانی که به تازگی در دسترس بودن COVID-19 کیت های آزمایش. ممکن است که وجود دارد بسیاری از موارد بیشتر از کسانی که در گزارش های عمومی. ما در برچسب های آن “نامرئی عفونت.” کره جنوبی انجام بسیاری از تست های بیشتر از ایالات متحده و موفق مسطح منحنی آن. این COVID-19 آزمون در ایالات متحده مثبت کسری بود که سه تا 10 برابر بزرگتر از کره جنوبی بنحوی قابل توجهی نامرئی جمعیت.

اگر اصلاح عامل با توجه به “نامرئی جمعیت” یک عامل است و از حدود 10 و تنها حدود 20 درصد از افراد آلوده علائم نشان می دهد (بر اساس الماس شاهزاده کشتی کروز آمار) سپس تعداد واقعی افراد در معرض coronavirus در این زمان است که در حال حاضر پنج میلیون نفر است. این نشان میدهد: (i) با حدود 2 درصد مرگ و میر کسری از جمعیت آلوده حداقل 100000 نفر خواهد مرد; و (ii) ما تنها در حدود 10 برابر شدن بار به دور از داشتن بسیاری از جمعیت در سراسر جهان آلوده شدن اگر هیچ اجتماعی فاصله ایجاد شده است. با توجه به این که اندازه گیری به دو برابر زمان است چند روز این نشان میدهد که مهار نشده رشد نمایی را اشباع در یک ماه منتهی به برخی از 100 میلیون مرگ و میر. اما اگر بسیاری از کشورها صاف منحنی همانطور که همه ما امیدواریم که پس از آن اشباع را در یک زمان بسیار طولانی و تعداد مرگ و میر می تواند کاهش می یابد.

چه همه این دلالت? خردمندترین سیاست در لحظه ای است که به “صاف منحنی” و طول دو برابر شدن بار به عنوان آنجا که ممکن است با سرکوب تعاملات اجتماعی. این ویروس می کند خود را در آن. آن است منتقل می شود توسط انسان و برای بقای چند روز بر روی سطوح آلوده. به صاف و منحنی ها و همه ملت ها باید تعامل بلافاصله در اجتماعی فاصله و همچنین در آزمایش های گسترده و جامع جداسازی بیماران با COVID-19 علائم و افرادی که تا به حال شده است در تماس با اين بيماران است.

این سیاست را کاهش ازدحام در بیمارستان ها و به حداقل رساندن مرگ و مير در کوتاه مدت. اما یکی باید نگه دارید در ذهن است که در آن نه از بین بردن virus خواهد شد به احتمال زیاد منجر به یک yo-yo رفتار—که در آن به عنوان به زودی به عنوان تحرک افراد فعال در ماه از شرکت گسترش COVID-19 سر گرفته خواهد شد. گسترش اشباع خواهد شد پس بیشتر از جمعیت آلوده به هوا توسط آنجلا مرکل و یا یک واکسن است که به طور گسترده ای توزیع شده در حدود یک سال است.

این سیاست های کوتاه مدت را ندارد به در نظر گرفتن تاثیر اقتصادی است که می تواند منجر به یک رکود اقتصادی به دلیل از دست دادن درآمد توسط کسب و کارهای کوچک گردشگری, مسافرت و سرگرمی بیش از یک دوره طولانی از زمان. پیامدهای مالی همراه با اجتماعی و روانی تاثیر یک مستند می تواند به وخامت معیشت بسیاری از جوامع است. شرایط بد اقتصادی می تواند منجر به مرگ و میر افراد با درآمد پایین هستند که بیشتر در معرض رکود اقتصادی. باید وجود داشته باشد یک نقطه شیرین است که توازن منفی در ارتباط با ازدحام بيمارستان ها در مقابل رکود اقتصادی است. این نقطه باید هدف بلند مدت است که سیاست گذاران در هدف.

به طور کلی وجود دارد هیچ شکی نیست که بسیاری از مردم خواهد شد در معرض COVID-19. همانطور که در حال حاضر به تأخیر انداختن رشد بسیار مهم است برای کاهش تعداد مرگ و میر که COVID-19 خواهد متراکم کردن. وضعیت مشابه به انتظار پس از یک ساعت یک عجله قبل از رانندگی اتومبیل های ما به منظور به حداقل رساندن مرگ و میر از برخورد. استراتژی بهینه از سیاست گذاران باید برای خرید زمان به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که بیمارستان ها را نمی شود به سر می برند. بیایید همه با هم کار کنند برای پهن کردن منحنی رشد بالا نشان داده شده است. با انجام این کار ما می تواند صرفه جویی در زندگی بسیاری از. و همانطور که در تلمود: “هر کس موجب صرفه جویی در زندگی تنها موجب صرفه جویی در تمام جهان است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de