شعله ور شی در فضا ممکن است دو سیاه چاله پرجرم درون آن باشد برخورد

درخشان در شب

شواهد بالا-انرژی ذرات استعداد از یک کهکشان دور پیدا شد nestled در اطلاعات گرفته شده توسط تلسکوپ فضایی کپلر در سال 2011.

تا به حال استعداد تا به حال دانشمندان را متوقف کرد برای پاسخ — اما دانشمندان در حال حاضر نشان می دهد با توجه به علمی آمریکا که از آن می تواند نشانه ای از یک پدیده برای اولین بار پیشنهاد در سال 2017: دو سیاه چاله ها بسته بندی در اطراف هر یک از دیگر به عنوان آنها برخورد می کنند.

اعماق فضا Dustup

در سال 2017 اخترفیزیکدانان دانیل d’orazio و Rosanne دی استفانو توضیح داد که چگونه یک جفت سیاه چاله پرجرم درون آن باشد در یک تصادف می تواند تولید یک استعداد مانند یک موجود در کپلر داده است. در تئوری این روند قابل مشاهده خواهد بود با توجه به عدسی گرانشی. اگر سیاه چاله ها خط تا با زمین و یک پاس در مقابل دیگر باید آن را پیچ و تاب و بزرگ کردن نور از پشت آن مانند یک لنز ساخت اشیاء نزدیک درخشش در زمينه x-ray تابش.

D’orazio و دی استفانو پیش بینی کرد که سیستم charmingly با نام مستعار “Spikey” باید استعداد مدتی دوباره این آمدن مارس — و آنها را آماده برای گرفتن این رویداد است.

نور شب

اگر Spikey می کند استعداد در ماه آوریل این تیم باید تا ده روز شاهد آن است.

اما حتی کارشناسان مطمئن نیستند که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد اگر آن را ندارد. اگر سیاه چاله ها به اندازه کافی نزدیک به آنها ممکن است ادغام به طور کامل و یا دیگری آنها فقط می تواند تا پایان چرخش هر یک از دیگر به طور نامحدود. در هر صورت ما منتظر یک زمان طولانی برای پیدا کردن جفت ارز انتظار نمی رود که برای رسیدن به یک ادغام دولت برای یکی دیگر از 100,000 سال است.

ادامه مطلب: دیدار با “Spikey” احتمال یک جفت از ادغام سیاه چاله پرجرم درون آن باشد [Scientific American]

بیشتر در سیاه چاله فیزیک: ناسا جدید سیاه چاله شبیه سازی را به طور کامل ذوب مغز خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im