ماهیگیری اهداف ” سوپر-urinators که اکوسیستم نیاز

بسیار فعال افراد تلقی “سوپر-urinators” کلید به حفظ اکوسیستم بهداشت, تحقیق در Bahamian حرا مصب می یابد.

مطالعه می یابد که فرد خاکستری و cubera خلق کرده است که بیشترین زمان صرف شنا و جستجوی غذا برای مواد غذایی نیز گسترش بالاترین سطح از مواد مغذی ضروری نیتروژن در سراسر خور در ادرار.

به دفع فضولات سهم از فعال ترین افراد تقریبا دو برابر مقدار کل نیتروژن که در غیر این صورت حضور در اکوسیستم. که فوق العاده کود بیشتر به معنی رشد گیاه و مواد غذایی بیشتر در پایه وب غذایی.

“در هر جامعه رفتار افراد کلیدی می توانید outsized اثرات خود را در اکوسیستم—فکر می کنم استیو جابز می گوید:” دریایی بوم یعقوب Allgeier دستیار استاد در دپارتمان بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه میشیگان. “کمیت رفتار افراد کلیدی در جمعیت های در حال ظهور frontier در محیط زیست با پتانسیل upend ما چگونه تعریف تنوع زیستی و تلاش ما برای حفظ آن است.”

Allgeier نویسنده سرب از یک مقاله در علم پیشرفت است که گزارش یافته های یک مطالعه که رادیو-ردیابی 33 خاکستری خلق کرده و 25 cuberas در حرا به صف خور در Abaco جزیره در باهاما در سال 2006 و 2007.

یک مطالعه بزرگتر خواهد radio-مسیر حدود 500 Abaco جزیره ماهی برای اطلاعات بیشتر در مورد تغذیه خود رفتار است.

این تصویر بزرگ هدف از این پژوهش این است که درک چگونه بعید است اما منبع تجدید پذیر کود—ماهی دفع می شود استفاده می شود برای تحریک ماهی تولید و بهبود امنیت غذایی برای مردم زندگی در اکوسیستم گرمسیری.

در علم پیشرفت, Allgeier و همکارانش گزارش در حالی که فعال ترین خلق کرده بود outsized تاثیر بر اکوسیستم و سلامت آنها نیز به احتمال زیاد به توسط ماهیگیران تفننی که جایزه خود را از رفتار جسورانه و مبارزه است.

خاکستری و cubera اهمیت حمایت مهم تجاری و امرار معاش شیلات در سراسر کارائیب و به طور سنتی برداشت شده توسط فتوشاپ و ماهیگیری با قلاب و خط. فتوشاپ به طور معمول اهداف ماهی با اندازه بدن در حالی که ماهیگیری تمایل به انتخاب به صورت جسورانه و یا بیشتر افراد فعال.

فعال ماهی و نیتروژن

Allgeier و همکارانش با استفاده از مدل های کامپیوتری برای شبیه سازی برداشت از انواع مختلف از افراد و متوجه شد که انتخابی حذف از فعال ترین snappers کاهش نیتروژن در اکوسیستم تا 69 درصد.

“نتایج ما را به چالش گونه محور تعریف تنوع زیستی و ارائه شواهدی وجود دارد که نقش افراد ممکن است نیاز به توان بیشتر آشتی در چگونگی رویکرد ما به حفاظت و نگهداری از اکوسیستم تابع” Allgeier و نویسندگان نوشتن.

برای این مطالعه محققان جراحی کاشته فرستنده به ماهی حفرات بدن و نه گیرنده های پراکنده شدند در طول مطالعه سایت. محققان با استفاده از آکوستیک تله متری داده ها و مدل های ریاضی برای برآورد مقدار نیتروژن فردی ماهی عرضه شده و تا چه اندازه آنها گسترش مواد مغذی در سراسر اکوسیستم.

آنها دریافتند که میزان نیتروژن عرضه شده توسط این دو اهمیت جمعیت—دفع از طریق آبشش های خود را به عنوان آمونیوم—بود تقریبا معادل سایر منابع نیتروژن ترکیب شده است. و فعال ترین ماهی کمک بیشتر نیتروژن.

“در حرا مصب که ما مورد مطالعه ما نشان می دهد که وجود دارد این است که تقریبا دو برابر مقدار کود در اکوسیستم با توجه به افرادی که در حال نامتناسب کود” Allgeier می گوید. “ما پس از آن نشان می دهد که ماهیگیری به طور خاص انتخاب برای این فوق العاده مهم افراد است که به نوبه خود به طور نامتناسبی اثرات منفی بر روی اکوسیستم.”

فوق العاده urinators

در مطالعه بیماری های عفونی نشان می دهد افرادی که توانایی بالا در آلوده کردن دیگران—فکر می کنم حصبه مری به نام فوق العاده-پخش. قبل از این مفهوم ظهور آن تا به حال مدت طولانی است که فرض بر این است که تمام افراد آلوده تا به حال برابر شانس انتقال عفونت به دیگران است.

به طور مشابه در مدیریت ماهی و بازی جمعيت در آن فرض بر این است که افراد در درون جمعیت تقریبا معادل و که از دست دادن هر فرد مشابه اثرات بر اکوسیستم Allgeier می گوید. اما تنوع در میان افراد در یک جمعیت در حال حاضر موضوع رشد علائق تحقیقاتی.

Allgeier اشاره به overachieving ماهی در Bahamian حرا مصب به عنوان “نامتناسب کود.” به سادگی به خاطر شما می توانید از فکر می کنم آنها را به عنوان فوق العاده urinators.

بیش از دهه گذشته Allgeier و همکارانش چسب و با هم هزاران نفر از بلوک های خاکستر به ایجاد 38 صخره های مصنوعی در عمق کم خلیج در Abaco جزیره در شمال باهاماس که در آن پژوهش صورت می گیرد.

نویسندگان این مقاله از دانشگاه میشیگان ایالتی یوتا دانشگاه محیط زیست منطقی Research, Inc., دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و دانشگاه واشنگتن است.

بودجه برای این کار در آمد از بنیاد ملی علوم. یک کمک مالی از Packard بنیاد حمایت از تحقیقات آینده در سوپر-urinators و اکوسیستم.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>