برای اولین بار شناخته شده فرازمینی پروتئین احتمالا خال در شهاب سنگ

یک تیم تحقیقاتی ادعا کرد که این برای اولین بار شناخته شده فرازمینی پروتئین و لکه های آن را در یک سنگ فضایی که سقوط به زمین در 30 سال پیش.

دانشمندان به رهبری مالکوم McGeoch از پیچیده Corp. در رودخانه سقوط, ماساچوست, تجزیه و تحلیل شهاب سنگ Acfer 086 که فرود در الجزایر در سال 1990. با دقت بالا اسپکترومتری جرمی نشان داد که حضور یک رمان پروتئین McGeoch و تیم خود نوشت: در یک مقاله جدید که در دسترس آنلاین قبل از مطبوعات و سایت arXiv.org.

این پروتئین که محققان پیشنهاد خواستار “hemolithin,” متشکل از زنجیره ای از اسیدهای آمینه گلیسین و hydroxyglycine و همچنین آهن و اکسیژن و اتم لیتیوم محققان گزارش شده است. و hemolithin است به طور قابل توجهی غنی شده در deuterium یک ایزوتوپ سنگین هیدروژن است که ویژگی های یک نوترون در هسته اتم همراه با یک پروتون. (هسته “عادی” اتم هیدروژن یک پروتون اما هیچ نوترون.)

مرتبط با: 6 به احتمال زیاد مکان برای زندگی بیگانه در منظومه شمسی

چنین deuterium غنی سازی به نظر نمی رسد در اسیدهای آمینه است که فرم در اینجا بر روی زمین و پس از آن “نشان می دهد protosolar دیسک یا مولکولی ابر منشاء” McGeoch و همکاران خود نوشت: در این مقاله که ارسال شده است به یک مجله و در حال حاضر تحت بررسی دقیق. (شما می توانید به عنوان خوانده شده قبل از مطبوعات و به صورت رایگان در اینجا.)

“این اولین گزارش از یک پروتئین از هر فرازمینی منبع” دانشمندان اضافه شده است.

به روشنی محققان نیست این ادعا که hemolithin شواهدی از حیات بیگانه. اما کشف اگر آن را نگه می دارد تا هنوز هم علاقه زیادی به astrobiologists. که دلیل آن را نشان می دهد که بسیار پیچیده شیمی از نوع به کار گرفته شده توسط زندگی به عنوان ما آن را می دانم در زمین رخ می دهد از توافق خود را در اعماق فضا. (پروتئین هستند اسب های کاری از سلول های انجام طیف گسترده ای از وظایف را برای موجودات زنده.)

مفهوم آن این خواهد بود که آن را یک معجزه برای واجد شرایط بیوشیمیایی سیستم های دریافت و در حال اجرا — و که در نتیجه زندگی ممکن است گسترده در سراسر جهان هستی است.

این مفهوم است که به سختی outré دیگر به دلیل محققان racking تا بیشتر و بیشتر شواهد شیمی پیچیده اتفاق می افتد فراتر از زمین است. مولکولهای آلی بزرگ چرخشی در ضخامت جو زحل ماه بزرگ تیتان برای مثال و اسیدهای آمینه — بلوک های ساختمان پروتئین ها — یافت شده در شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار.

اما این بحث از مفاهیم اولیه است; مقاله جدید است که هنوز هم تحت بررسی دقیق ، و نه هر کس است که پردازنده با نتایج.

من تحت تاثیر این گزارش گفت:” جفری بادا برجسته استاد دریایی شیمی بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو Scripps موسسه اقیانوس شناسی.

“مشکل اصلی این است که وقوع hydroxyglycine که به دانش من هرگز قبل از اینکه گزارش شده در شهاب سنگ ها و یا در آزمایش های زیستی. و نه آن را در بر داشت در هر پروتئین” بادا که منافع پژوهش شامل ژئوشيمی و اسیدهای آمینه و آلی cosmogeochemistry و جستجو برای حیات بیگانه گفت: Space.com از طریق ایمیل. “این اسید آمینه است که یکی از عجیب و غریب برای پیدا کردن در یک شهاب سنگ و من بسیار مشکوک از نتایج.”

Space.com رسیده به نویسنده مسئول از مطالعه جدید جولی McGeoch از دانشگاه هاروارد بخش سلولی و مولکولی زیست شناسی. او گفت که او خواهد بود خوشحال به بحث در مورد کاغذ — اما تنها پس از آن را تصویب کرده است بررسی دقیق.

بنابراین در ارتباط باشید; ما ممکن است شنیدن بیشتر در مورد امکان فرازمینی پروتئین در نه چندان دور آینده.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im