آتش نشانان حمله خواهد کرد Blazes به سرعت برای جلوگیری از Coronavirus

آتش نشانان طرح را غیر منتظره ای رویکرد تهاجمی به مبارزه با آتش سوزی در سال جاری در تلاش برای جلوگیری از جرم تخلیه و encampments در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آتش سوزی در دولت مقامات گفته اعضای کنگره دیروز که هدف آنها این است که به سرکوب آتش سوزی به سرعت به پیش نیاز برای تخلیه پناهگاه و وسیع اردوگاه های پایه برای آتش نشانان در زمانی که خطر ابتلا به ویروس باقی می ماند بالا است.

“کلید برای همه ما این است که یک مهاجم حمله اولیه. نگه داشتن آتش سوزی کوچک” تام پورتر رئیس کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش (Cal آتش) گفت: یک گروه از آمریکا برگزار شد که یک فروم در مورد چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار سرکوب آتش سوزی.

“ما همچنان به نگاه راه هایی برای کاهش بزرگ ما حوادث و نیاز به پایگاه بزرگی اردوگاه. که به مهم ترین چیزی که” پورتر گفت. کال آتش نیز می خواهد برای به حداقل رساندن نیاز به بزرگ پناهگاه که به کار گرفته اند صدها نفر از مردم در حال فرار از گذشته آتش سوزی در کالیفرنیا است.

این استراتژی تهاجمی به این معنی که بخش های آتش را جلوگیری از اجازه دادن به برخی از آتش سوزی سوختگی به بهبود سلامت جنگل در دراز مدت. تحقیقات نشان داده است که مدیریت آتش با حداقل سرکوب می سازد مناطق بیابانی بیشتر انعطاف پذیر به فاجعه blazes با تنوع پوشش گیاهی و افزایش ذخیره آب.

“از زمان به زمان ما سعی می کنیم اجازه می دهد تا آتش به مدیریت منابع و منافع” مایک مورگان مدیر کلرادو بخش پیشگیری از آتش سوزی و کنترل گفت: آمریکا.

اما در این سال نیست.

“هنگامی که شما اضافه کردن پیچیدگی های کروناویروس و COVID به آن معادله است که فقط می آید جدول. است که حتی یک گزینه است. خطرات بیش از حد بزرگ” مورگان گفت. “ما در حال تلاش برای انجام بسیاری از کار را به مطمئن شوید که ما در گرفتن این آتش سوزی در اوایل.”

ملی و بین آتش مرکز هفته گذشته گفت که “قابل توجهی بزرگ آتش بالقوه” است که انتظار می رود در ماه ژوئیه در سراسر طیف گسترده ای از نوار غربی ایالات متحده کشش از نیومکزیکو از طریق آریزونا و یوتا, نوادا, شمال کالیفرنیا و به آیداهو, اورگان و واشنگتن است.

در ماه اوت و سپتامبر از مناطق مهم wildfire بالقوه متمرکز خواهد بود در شمال کالیفرنیا و شمال غربی نوادا اورگان و واشنگتن غربی مونتانا آتش مرکز نوشت: در ماه ژوئن را wildfire چشم انداز.

انجمن دیروز می آید که آمریکا سعی می کنید برای ساخت پشتیبانی از 3 تریلیون دلار کاهش مالیات و هزینه های لایحه که شامل پول برای ایالت ها و محلات را به حفظ آتش نشانان و دیگر کارکنان. اندازه گیری چهره های اپوزیسیون از جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور تهمت بیش از هزینه های آن.

New Mexico State جنگل لورا مک کارتی گفت: دیروز فروم که فدرال پول کمک خواهد کرد که آتش نشانی در این سال است.

“برای نگه داشتن آتش سوزی کوچک ما نیز نیاز به حمایت سالانه تخصیص بودجه برای دولت, آتش, کمک, که آماده متحده برای مهاجم حمله اولیه از طریق فعالیت هایی است که طیف وسیعی از آموزش به قرارداد هواپیما” مک کارتی گفت.

از راه دور جلسه دیروز بود یک جلسه کمیته و با حضور تنها توسط دموکرات ها در خانه, طبیعی, کمیته منابع و مقامات آتش از کشورهای دموکراتیک با فرمانداران.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net