انگشت صدمات ممکن است یک نشانه به کودک آزاری

کودکان با یک مستند تاریخچه سوء استفاده یا غفلت هستند و 23 درصد بیشتر احتمال دارد دچار یک انگشت آسیب قبل از سن 12 سالگی یک مطالعه جدید می یابد.

محققان با استفاده از یک ایالت نیویورک پایگاه داده که آهنگ های پزشکی تخلیه پرونده برای شناسایی 79,108 کودکان از نوزادی تا 12 سال که به دنبال درمان اورژانس بین سال های 2004 تا 2013 برای انگشت صدمات مانند قطع عضو آسیب بافت و یا خرد کردن از مجموع 4,870,299 کودکان در پایگاه داده است. سپس آنها را مورد تجزیه و تحلیل طبی کودکان تاریخ رکورد برای مستندات سوء استفاده.

“ما دریافتیم که کودکانی که تا به حال کدگذاری شده است در برخی از نقطه با سوء استفاده فیزیکی با احتمال بیشتری به آن نیز آورده شده است در برای درمان نوک انگشتان صدمه می گوید:” منجر نویسنده آلیس چو استادیار جراحی ارتوپدی و رئیس بخش ارتوپدی اطفال در راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی.

نوک انگشتان آسیب رخ می دهد در طول زمانی که یک کودک درمان می شود تقریبا یا زمانی که مصرفکننده انتقاد شدید یک درب و یا مراحل در دست خود. “وجود دارد یک نوع آسیب است که 100 ٪ اخباری از کودک آزاری اما همه عوامل خطر می تواند اضافه کردن. پس از نوک انگشتان صدمات عمدتا وارده توسط شخص دیگری—اعم از عمدی یا اتفاقی باید آن را به یک سیگنال به پزشکان به نگاه عمیق تر به کودک تاریخچه پزشکی برای نشانه غفلت و یا سوء استفاده فیزیکی می گوید:” چو.

پزشکان ممکن است گمان سوء استفاده اگر پدر و مادر با ارائه مبهم تاریخ با اظهارات متناقض در صورتی که تاخیر به دنبال درمان و یا اگر کودک در مرحله رشدی است که مغایر با این نوع از آسیب او اشاره می کند.

“در حال حاضر اطفال, انگشت صدمات به طور معمول در نظر گرفته نمی آسیب سوء استفاده اما یک اتفاقی تروما و یا یک کودک دست و پا چلفتی که انگشت خود را گرفتار در, درب,” او می گوید. “پزشکان نیاز به دیدن این موارد به عنوان ممکن است آسیب ناشی از سوء استفاده یا بی توجهی به طوری که آنها می تواند در بالاتر هشدار در طول ارزیابی است.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله جراحی دست جهانی آنلاین.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im