اهداف مالی را CFOs کمتر احتمال دارد به افشای تقلب

شرکت مدیران مالی (CFOs) انجام یک کار بزرگ تشخیص نشانه هایی از تقلب بالقوه اما کمتر احتمال دارد به صدای نگرانی های خارجی زمانی که این شرکت تحت فشار برای دیدار با مالی هدف یک مطالعه جدید نشان می دهد.

“یکی از دور پیام در اینجا این است که حسابرسان و سرمایه گذاران رگولاتور و سایر ذینفعان باید آماده برای شناسایی پرچم قرمز خود را به جای انتظار مدیریت این مساله می گوید:” جو Brazel استاد حسابداری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و نویسنده مسئول مقاله در فصلنامه اخلاق کسب و کار.

“است که می تواند چالش برانگیز پس از تحقیقات نشان می دهد بسیاری از این ذینفعان نیست که ماهر به عنوان مدیران مالی در تشخیص تقلب پرچم قرمز.”

محققان استخدام 204 مدیران مالی—از جمله CFOs و کنترل—که مشغول به کار به صورت خصوصی و یا عمومی برگزار می شود شرکت های مستقر در ایتالیا.

“هنگامی که فشار بر روی مدیران همین حالا یک سوت. آنها تعطیل.”

آنها به شرکت کنندگان در یک مجموعه مالی و غیرمالی اطلاعات مشابه مواد که CFOs نقد و بررسی در پایان سال مالی و پس از آن از آنها خواست تا برای پاسخ به یک سری از سوالات به عنوان اگر آنها بازیگری در نقش CFO.

محققان تقسیم شرکت کنندگان به چهار گروه تقسيم شدند. آنها به یک گروه است که این شرکت تحت فشار قابل توجهی برای دیدار با مالی هدف و به آنها داده است که شامل تناقضات آنها می تواند مشاهده و به عنوان پرچم قرمز یا شاخص های بالقوه تقلب.

یک گروه زیر فشار بودم اما بدون دریافت پرچم قرمز. یک گروه دریافت پرچم قرمز بود اما نه تحت فشار به این هدف. و یک گروه تا به حال هیچ پرچم های قرمز و بدون فشار برای دیدار با یک هدف.

محققان دریافتند که مدیران مالی ماهر بودند در شناسایی از پرچم های قرمز و حضور پرچم قرمز ساخته شده و آن را بیشتر احتمال دارد که شرکت کنندگان خواهد گزارش داخلی خود را به مدیر ارشد اجرایی (CEO) در مورد هر گونه پتانسیل خروج از پذیرش شیوه های حسابداری.

شرکت کنندگان که کشف پرچم قرمز بودند و نه تحت فشار مالی نیز بیشتر احتمال دارد به نگرانی های خود را به خارجی احزاب مانند خود حسابرس اگر شرکت نمی آدرس بالقوه تقلب.

اما اگر تحت فشار مدیران مالی شد به طور قابل توجهی کمتر مایل به رویکرد خارجی احزاب است.

“به عبارت دیگر واقعا مهم حالات—هنگامی که فشار بر روی مدیران اصلا ضربه سوت” Brazel می گوید. “آنها تعطیل.”

این پژوهشگران همچنین دریافتند که دو متغیر دیگر نقش مهمی. مدیران شده بود که با شرکت خود را برای مدت زمان طولانی تر شد به احتمال زیاد به نگه داشتن آرام در مورد نگرانی های خود را. و CFOs که از حسابداری پس زمینه شد خیلی بیشتر احتمال دارد به عمومی با نگرانی های خود را از CFOs از مالی یا بانکی پس زمینه.

“به طور کلی زمانی که یک شرکت تحت فشار به آمار مالی هدف مدیران احساس می شود که در کوتاه مدت آسیب دمیدن سوت در پرچم قرمز بیش از حد بالا بود به خطر—حتی اگر آن می تواند منجر به حرفه ای خراب کردن اگر هر گونه تقلب همیشه به نور آمد,” Brazel می گوید.

“این احتمال وجود دارد زیرا در این حالات ما ارائه شده وجود دارد احتمال این که گزارش پرچم قرمز به خارجی احزاب می تواند در نتیجه یک شکست برای دیدار با مالی هدف و که می تواند منجر به ورشکستگی شرکت.

“در حالی که مدیران مالی بسیار خوب در شناسایی پرچم قرمز است و می تواند با اتکا به گزارش داخلی آنها تمایلی به گزارش تقلب احتمالی عموم هنگامی که فشار در است.

“این نیز شایان ذکر است که این مطالعه با شرکت کنندگان در ایتالیا بود اما با الهام از مسائل هستند که از جهانی نگرانی” Brazel می گوید. “و این یافته ها مطابق با آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن در دیگر بازارهای بزرگ—از جمله ایالات متحده است.”

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>