مالی اضطراب می تواند تلفات در مدرسه عملکرد

حتی در مناطق که در آن معلمان کسب و بالاتر از میانگین ملی مالی اضطراب ممکن است بر عملکرد شغلی که می تواند عواقب قابل توجهی برای دانش آموزان آنها آموزش محققان گزارش.

محققان می خواستم به بررسی آنچه اتفاق می افتد به مدارس که معلمان نمی نگه داشتن سرعت به عنوان هزینه زندگی موج در تعدادی از شهرهای آمریکا.

داده های نظر سنجی از بیش از 2 ، 000 معلمان در سان فرانسیسکو Unified School District (SFUSD) نشان داد که معلمان با تجربه اقتصادی بیشتر استرس از ما کارگران به طور کلی. چه چیزی بیشتر معلمان سطح مالی اضطراب پیش بینی رفتارهای مانند حضور و غیاب و احتمال آنها را ترک خواهد کرد و کار خود را.

“مالی و اضطراب تا تاثیر واقعی بر روی معلمان نگرش و رفتار” می گوید: Elise Dizon-راس یک دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش (GSE) و نویسنده سرب از مطالعه در Aera باز. “این فقط یک احساس فازی—آن را به یک تجربه واقعی با پیامدهای جدی برای مدارس.”

اضطراب در معلمان

از طریق یک همکاری مداوم بین سان فرانسیسکو و یکپارچه مدرسه های منطقه ای و فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش محققان فرستاده نظرسنجی برای تقریبا تمام منطقه را در K-12 معلمان برای اندازه گیری شیوع و الگوهای مالی اضطراب. نزدیک به 70 درصد تکمیل شده بررسی.

بررسی سوالات مطرح شده در مورد چگونه اغلب پاسخ دهندگان به وضعیت مالی آنها باعث می شود احساس اضطراب و چه آسان یا دشوار است برای آنها را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن در هر ماه و چقدر سخت خواهد بود به پرداخت هزینه های غیر منتظره از $1,000.

این نظرسنجی همچنین خواسته پاسخ دهندگان در مورد مجموع درآمد خانوار وام های دانشجویی مالکیت خانه کودک هزینه های مراقبت و عوامل دیگر برای گرفتن یک عکس فولر از وضعیت مالی خود را. محققان اقتباس برخی از سوالات نظر سنجی از یک سروی اقتصادی-آمریکایی ها در سراسر کشور انجام شده همان سال برای بازار, یک رادیو عمومی اخبار برنامه.

محققان دریافتند که این معلمان بودند بطور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به تجربه اقتصادی اضطراب از نمونه ملی. نزدیک به نیمی از SFUSD معلمان (48%) گزارش شده است که اغلب نگران وضعیت مالی فعلی خود در مقایسه با تنها 17 درصد از بزرگسالان شاغل در بازار بررسی.

محققان همچنین تعجب اگر معلمان مالی اضطراب متنوع بر اساس ویژگی های مختلف مانند سن و نژاد و جنسیت و منطقه تخصص یا سال تجربه. بسیاری از این ویژگی ها نیست مربوط به مقدار اقتصادی اضطراب معلمان گزارش شده است.

“من کمی شگفت زده برای پیدا کردن چگونه سازگار شد” Dizon-راس میگه. “اساسا هر کس در سراسر هیئت مدیره بود و احساس آن است.”

سن مهم

این یکی از عوامل است که آیا پیش بینی سطوح بالاتر سن: جوان, معلمان با احتمال بیشتری به بیان اقتصادی اضطراب در سراسر همه از اقداماتی است که محققان نشان می دهد که احتمالا با توجه به درآمد پایین تر حقوق کمتر به احتمال زیاد بخشی از درآمد خانوار و بیشتر احتمال دارد به اجاره و یا در غیر این صورت در صورت بالاتر هزینه های مسکن اگر آنها جدید به شهر و یا بازار کار است.

محققان شامل یک سری از سوالات در مورد معلمان نگرش ها و رفتارهای سپس همسان بررسی داده های اداری با سوابق از منطقه است. از لحاظ اقتصادی اضطراب معلمان تمایل به بیشتر نگرش منفی در مورد شغل خود به حال بدتر حضور داشتند و 50 درصد بیشتر احتمال دارد به ترک منطقه ظرف دو سال از گرفتن نظرسنجی.

“از لحاظ اقتصادی اضطراب معلمان بیشتر به احتمال زیاد به ترک شغل خود را در SFUSD اما آنها همچنین به احتمال زیاد برای ابراز علاقه به دنبال نقش رهبری در برخی از نقطه در آینده” Dizon-راس میگه. “این نشان می دهد که آنها به ترک شغل خود را به دلیل آنها دیگر نمی خواهید به یک مربی. آنها نمی خواهند برای خروج از این حرفه ها در کامپیوتر است.”

مطالعه ارائه می دهد بینش به استراتژی است که می تواند در حمایت از معلمان در مواجهه با استرس های مالی خود را انتخاب شغلی پایدار است. فراتر از واضح—افزایش حقوق که ممکن است به لحاظ سیاسی امکان پذیر مناطق و سیاستگذاران می تواند مراحل توسعه یارانه مسکن برای معلمان و نزدیک به مدارس, محققان نشان می دهد.

“معلمان در سان فرانسیسکو رفت و آمد هستند و فاصله بسیار طولانی است که قابل دفاع و باعث می شود آنها را مقدار زیادی از اضطراب” Dizon-راس میگه. در سان فرانسیسکو منطقه را آغاز کرده است با همکاری مسئولان شهرستان برای ساخت 100 واحد مسکن مقرون به صرفه پیچیده برای منطقه مربیان در حال حاضر میله میله برای باز کردن در سال 2023.

نه فقط سن فرانسیسکو

این مطالعه همچنین نشان می دهد جایگزین سیستم های پشتیبانی که برخی از معلمان به عدم, به خصوص کسانی که در واحد درآمد خانوار. مسکن حق الزحمه کم هزینه وام, یا بحران مالی کمک های مالی—برنامه به طور معمول طراحی شده برای کم درآمد جمعیت می تواند مناسب در هزینه و شهرهای با درآمد متوسط حرفه ای مانند معلمان که باید از لحاظ جغرافیایی پراکنده.

در حالی که سان فرانسیسکو یک مثال قابل توجه از یک شهرستان که در آن هزینه زندگی در حال افزایش است به سرعت در حال مطالعه اشاره می کند که چالش های مشابه تعدادی از شهرهای دیگر به طور معمول در نظر گرفته شده در میان گران ترین, از جمله هوستون, Denver, آتلانتا و Nashville.

“هستند بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور که هزینه های زندگی در جریان است تا به سرعت و درآمد معلمان و دیگر با درآمد متوسط و حرفه ای است نه نگه داشتن سرعت با آنچه مردم نیاز دارند به راحتی زندگی می کنند که در شهرستان” Dizon-راس میگه. “این است که به موضوع به طور فزاینده ای برای مناطق در سراسر کشور است.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه براون; دانشگاه کالیفرنیا در ارواین; کریستوفر نیوپورت دانشگاه; و استنفورد. نقره به بنیاد استنفورد GSE انگیزه صندوق برای پروژه های در سان فرانسیسکو Unified School District, موسسه آموزش علوم و بنیاد ملی علوم تامین می شود ،

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de