پر کردن قطب شمال با حیوانات غول می کند تغییر آب و هوا

طول می کشد یک ارتش

به منظور حفاظت از قطب شمال از نابسامانی های تغییر آب و هوا یک تیم از دانشمندان در یک طرح عجیب و غریب.

ایده, ایسنا , گزارش, است که برای پر کردن قطب شمال با انبوهی از چرای حیوانات مانند گوزن و گاومیش کوهان دار امریکایی است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن پرمافراست منجمد توسط پایمال آن — ترفند آنها می گویند می تواند صرفه جویی 80 درصد از قطب شمال را پرمافراست تا سال 2100.

Stomping زمین

وقتی که برف می افتد در قطب شمال, آن را در واقع به عنوان یک لایه عایق بین خاک و مقدار-بیشتر-منجمد هوا در بالای آن CBS گزارش. تغییر آب و هوا و بدتر که عایق را تهدید می کند اجازه می دهد تا خاک را حرارت افزایش یابد به نقطه ای که پرمافراست شروع به گرم شدن.

که در آن حیوانات در می آیند. با توجه به شبیه سازی های منتشر شده در ماه گذشته در مجله طبیعتبزرگ گیاهخواران نه تنها پراکنده برف عایق به عنوان آنها راه رفتن در اطراف, اما همچنین کمک به مهر و جمع و جور خاک در زیر آنها را.

گرفتن شلوغ

پرسش از امکان سنجی طاعون مطالعه ،

“مگر اینکه این طرح برای پوشش میلیون ها کیلومتر مربع با اسب و گاومیش کوهان دار امریکایی و گوزن چگونه می تواند این احتمالا هر گونه تاثیر قابل توجهی?” ریک Thoman, آب و هوای متخصص بین المللی در قطب شمال و مرکز تحقیقات گفت: CBS.

ادامه مطلب: انتشار گله ای از حیوانات به قطب شمال می تواند کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا مطالعه می یابد [ایسنا]

بیشتر در پرمافراست: ذوب قطب شمال است و انتشار سم و بیماری و زباله های هسته ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>