کمتر از زنان می میرند زمانی که پوشش بیمه درمان ناباروری

زمانی که ایالات متحده نیاز به شرکت های بیمه برای ارائه پوشش درمان ناباروری 20 درصد کمتر مرگ مادران در دوران بارداری و زایمان و یا مدت کوتاهی پس از تولد, تحقیق در می یابد.

نزدیک به 11 درصد از زنان سنین 15-44 و 21 درصد در حال حاضر متاهل, بدون فرزند در زنان گزارش با داشتن مشکل گرفتن باردار و حمل یک کودک به مدت اما درمان های باروری مانند ivf می تواند گران قیمت و اغلب نیاز به تلاش برای موفق شدن. درمان ناباروری اغلب تحت پوشش بیمه, مگر اینکه دولت دستور مستلزم آن است که شرکت های بیمه ارائه طرح های بیمه است که پوشش روش.

بین 1977 تا 2001, 15 متحده موظف به پوشش بیمه ای برای درمان ناباروری در برخی از فرم با توجه به Joelle Abramowitz, نویسنده سرب از مطالعه است که به بررسی مرگ و میر مادران نرخ در زنان در ایالات متحده است که موظف به پوشش درمان ناباروری در مقایسه با ایالات متحده است که نمی.

“یافته های قبلی نشان می دهد که مقرر شد موثر در افزایش دسترسی به درمان ناباروری, اما کمتر کار کاوش چگونه حکم تحت تاثیر قرار مادری از سلامت می گوید:” Abramowitz, دستیار تحقیقات دانشمند در نظرسنجی مرکز تحقیقات در دانشگاه میشیگان و موسسه تحقیقات اجتماعی.

پوشش بیمه ای برای درمان ناباروری

Abramowitz یافت برای زنان وجود دارد 3.4 مرگ و میر کمتر از هر 100000 تولد 20% کاهش از ميانگين 16.9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 در ایالات متحده است که موظف به پوشش درمان ناباروری. نتایج او به نظر می رسد در مجله باروری و نازایی تفسیر وب سایت, باروری و نازایی گفت و گو.

تحلیل متمرکز بر زنان سفید سنین 35-49—اکثر زنان با استفاده از روشهای کمک باروری است که سن 30 و بین سال های 1981-1988. به بررسی پيامدهای مادری در این Abramowitz در مقایسه با ایالات متحده است که به تصویب رسید مقرر به کشورهای که نمی, تصویب حکم, قبل و بعد از لوایح خود را. سپس هنگامی که حکم تصویب شد او مورد بررسی آنچه اتفاق افتاده است به مرگ و میر مادران روند.

چرا کاهش مرگ و میر مادران?

“من انتظار می رود قبل از این تحقیقات که وجود دارد خواهد بود یک افزایش در مرگ و میر مادران. اما دلایلی وجود دارد که چرا ما انتظار می رود برای دیدن یک کاهش خطر و همچنین” Abramowitz می گوید.

برخی از این دلایل می تواند این باشد که به دلیل درمان ناباروری مانند IVF آنقدر گران, زنان بدون بیمه ممکن است سعی کنید ریسک روش برای اطمینان از IVF موفق است. علاوه بر این زنان شامل تجزیه و تحلیل شد و به احتمال زیاد مرفه تر و دسترسی به بیمه درمانی خصوصی به منظور بهره مندی از حکم.

Abramowitz نتایج نشان می دهد که مقرر شد در ارتباط با نظر آماری تفاوت قابل توجهی با نرخ مرگ و میر مادران برای مادران سفید اما نه برای سیاه. که ممکن است به دلیل پایه و میر مادران نرخ متفاوت با مسابقه و اقلیت ممکن است همان دسترسی به کارفرما حمایت پوشش بیمه.

Abramowitz می گوید: داشتن یک درک کاملتری از اثر حکم مانند این مهم است زیرا آن را اطلاع رسانی می تواند در آینده تصمیم گیری سیاست—و همچنین داشتن یک تصویر کامل تر از سلامت زنان است.

“ما باید در مورد مراقبت از سلامت زنان تحت این درمان و نتایج برای آنها, اما به جای آن ما در حال تمرکز بر روی باروری خود و نتایج خود را برای کودکان” Abramowitz می گوید.

“پیدا کردن این اثر نشان می دهد اهمیت بیشتر تحقیقات سلامت زنان و مرگ و میر مادران, اما فقدان اطلاعات خوبی مانع از چنین تحقیقاتی. جمع آوری بهتر اطلاعات اجازه می دهد محققان به بهتر بررسی عوامل مرتبط با سلامت مادران موجب صرفه جویی در زندگی زنان و بهبود رفاه خود.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>