جراحان زن در حال درمان وحشتناکی

به عنوان یک مرد جراح من میگردند که حرفه ای اجازه می دهد تا همکاران زن به مانند شهروندان درجه دوم. من به تماشای زنان جراحان دریافت قلدری مورد آزار و اذیت و تبعیض توسط همتایان مرد خود. من را دیده اند یک تعداد بی شماری از حرفه خود فرو ریختن در مقابل چشمان من. من دیده خود اشک. من را دیده اند آنها را به یک سوراخ عمیق افسردگی و هرگز دوباره. و من خجالت می گویند که برای مدت زمان طولانی من هیچ چیز در مورد آن.

تحقیقات جدید است که نور درخشان بر روی همه گیر از آزار جنسی و ارعاب و تعصب در جهان ما از عمل جراحی—اما این چیزی است که پزشکان در مورد شناخته شده برای چند دهه. آن است که عمیقا در فرهنگ ما ریشه دوانده پزشکی—و این نیاز به تغییر. در حالی که بقیه جهان به نظر می رسد استقبال از #MeToo جنبش ما در حال اجرا هستند از آن است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از موارد سوء استفاده در حال رفتن unaddressed. و این است که منجر به فرسودگی شغلی و افکار خودکشی در میان جراحان.

همچنین بد برای بیماران. هنگامی که یک فرد مکان زندگی در دست یک جراح یکی فرض می شود که او و یا او فوق العاده متمرکز بر بیمار بودن. اما چگونه می تواند به جراحان در انجام بهترین خود را اگر آنها در حال مبارزه با محل کار سوء استفاده ؟

مانند بسیاری از نر جراحان من شده اند از ترس به صحبت می کنند تا از ترس است که آن را از بین ببرد شهرت من در میان ارشد جراحان در قدرت هستند که بیشتر از مردان است. من به تنهایی نیست. “مردان تماشاگران. آنها می دانند که چیزی اشتباه است. آنها می دانند که کسی با استفاده از این وضعیت است. اما آموزش پزشکی سلسله مراتبی است و بسیاری از مردان پیدا کردن آن سخت به چالش کسی با قدرت بیشتر می گوید:” Zeno فرانکو استاد در کالج پزشکی ویسکانسین. و رک و پوست کنده بسیاری از نر جراحان نمی مراقبت به اندازه کافی برای انجام این کار.

یک مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که حدود یک سوم از فولاد کارآموزان در ایالات متحده تجربه تبعیض جنسیتی و یا کلامی و فیزیکی. نزدیک به دو سوم از جراحان زن-در-آموزش تجربه تبعیض جنسیتی و یک در پنج است که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت—اغلب توسط ارشد نظارت جراحان. یکی دیگر از بررسی نشان داد که 58 درصد از زنان آمریکا جراحان با تجربه آزار و اذیت جنسی در سال گذشته و بسیاری از حوادث گزارش شده است. شایع ترین دلیل: “ترس از تاثیر منفی بر زندگی حرفه ای من.”

تبعیض و سوء استفاده در حال وقوع روزانه برای بسیاری از زنان جراحان; عاملان شامل همکاران و بیماران و خانواده های آنها و پرستاران می گوید: ارغوان Salles محقق در محل اقامت در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. “این یک بیماری همه گیر” او می گوید. “نه فقط یک بازیگر بد.” چرا که زنان کمیاب دانشگاهی عمل جراحی می گوید: Karyn ساقی استاد جراحی در سیدنی کیمل کالج پزشکی دانشگاه توماس جفرسون “آنها اقلیت در تلاش برای متقاعد کردن اکثریت است. و پیش رفتن بر اساس شهرت در میان همکاران ساخت آن آسان برای یک فرد حرفه ای برای نابود شود برای صحبت کردن. برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی در محل کار او اشاره می کند بسیاری از زنان جراحان متوسل به تحقیرآمیز قوانین زمین مانند “همیشه پوشیدن پیراهن خود را تحت مالش یا دیگری نر جراحان خواهد نگاه کردن در قفسه سینه خود را.”

مردان باید اذعان کرد که تبعیض و آزار و اذیت در عمل جراحی یک مشکل باتلر می گوید و آنها نیاز به گام تا. زمانی که ما شاهد جنسیتی ما نیاز به حمایت از قربانی و از تماس همکاران ما و یا مطمئن شوید که رهبری در حال انجام کاری درباره آن. زمانی که ما ایده های بزرگ از زنان جراحان در حال تنزیل یا undeservingly اعتبار به مردان ما می تواند کامپیوتر را در مکالمه. ما می توانیم التماس ما موسسات به استخدام و ترویج عادلانه. ما می خواست که آنها اذعان حقوق زنان و زایمان.

من خودم شروع به بالا بردن این مسائل با همکاران مرد من. برخی فکر می کنم مشکل این است که پر از شکوفه و چند خشمگین هستند. اما من احساس خشنودی می بینیم که بسیاری از آنها در حمایت از این تلاش است. ما تا به حال تعداد مکالمات در اطراف موضوع و بیشتر شده اند بسیار پربار با زنان احساس راحتی به اشتراک گذاری داستان های خود را از سوء استفاده. من مصرانه از جراحان در موسسات دیگر شروع به صحبت کردن به عنوان به خوبی. آنها ممکن است ترس که در حرفه خود می تواند در معرض خطر اما ما همکاران زن نمی دریغ به چوب گردن خود را برای ما. اجازه دهید آنها را نشان می دهد که آنها تنها نیستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>