FEMA گزارش هشدار داد از همه گیر آسیب پذیری ماه قبل از COVID-19

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال هشدار داد سال گذشته که یک بیماری همه گیر ناشی از یک رمان سویه های آنفولانزا را فلج پاسخ این کشور قابلیت های رانندگی میلیون ها نفر از مردم را به ضعف بیمارستان.

این گزارش که نوشته شده بود قبل از coronavirus برای اولین بار ظاهر در چین ارائه شده این prescient پیش بینی: سیل از بیماران ایجاد “کمبود تجهیزات پزشکی, تجهیزات, تخت و بهداشت کارگران است.”

FEMA هشدار صادر شده در ماه جولای پیش بینی با دقت خیره کننده اجتماعی و اقتصادی و شخصی ویرانی که در جریان همه گیر باعث شده است.

در این گزارش آمده است که قبلا شرح داده شد پیش نویس همکاری با کاخ سفید از سیاست علم و فناوری و دیگر سازمان فدرال.

با جزئیات در مورد گسترده اجتماعی “فاصله” و “ازدحام بیمارستان ها و مراکز درمانی” دولت فدرال فاجعه آژانس فراهم می کند و شاید قوی ترین تناقض از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که دامنه از زمان همه گیر نشده اند می تواند پیش بینی.

این گزارش همچنین تضعیف دیدگاه توسط FEMA مدیر پیتر Gaynor که به دنبال منحرف کردن مسئولیت این بیماری همه گیر را آسیب گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی مسئول بهداشت عمومی. Gaynor شد FEMA معاون مدیر زمانی که این گزارش منتشر شد.

FEMA نیست پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط E&E News, دیروز صبح.

یک کلید بخش از 37 صفحه گزارش که به نظر می رسد در حوزه های مختلف خطرات رو به ملت است نه جمله روایت زیر تیتر “همه گیر سناریو.” این توصیف یک دنباله ای از فجایع که آشکار به عنوان یک “جدید (رمان) سویه ویروس آنفلوانزا” گسترش در سراسر ایالات متحده و آلوده 30 درصد از مردم ،

در این سناریو “معمولی واکسن آنفولانزا در حال بی اثر در برابر جریان فشار و CDC تخمین می زند که یک واکسن جدید می تواند ماه به دور از تولید انبوه” روایت پیش بینی دقیق مراجعه کننده به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

“به دلیل همه گیر اجتماعی فاصله است در اثر گسترده. خدمات پلیس و آتش و دولت و دیگر خدمات ضروری مختل با توجه به اجتماعی فاصله و کارمند غيبت. کسب و کارهای نزدیک و در نتیجه در یک مقیاس بزرگ از دست دادن خدمات” روایت همچنان ادامه دارد.

با میلیون ها نفر از افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و میلیون ها نفر بیشتر به دنبال سرپایی درمان های پزشکی “بیمارستان ها به سرعت تحت الشعاع” این گزارش می گوید.

و presaging فعلی عدم پنکه ماسک و COVID-19 تست کیت, این گزارش می گوید که در این بیماری همه گیر سناریو “وجود دارد کمبود تجهیزات پزشکی, تجهیزات, تخت و بهداشت کارگران است.”

FEMA و مقامات بهداشت فدرال که کنترل این کشور ذخایر اضطراری تجهیزات پزشکی مواجه شده اند انتقاد در روزهای اخیر پس از فرمانداران و بیمارستان ها قادر به تهیه منابع کافی.

اگر چه FEMA گزارش دریافت کرده است و تقریبا هیچ توجه عمومی از آنجا که آژانس آن نوشته شده و در اواخر ماه جولای سند به احتمال زیاد بخوانید و تایید شده توسط هر آژانس فدرال که در معاملات با حوادث و حالات اضطراری سابق FEMA معاون مدیر تیموتی منینگ در مصاحبه ای گفت:.

“اگر این منتشر شده بود توسط FEMA آن رفت و از طریق موافقت و پاک شد همه مربوط به آژانس های فدرال گفت:” منینگ که زد FEMA ملی آمادگی اداره است و در حال حاضر مشاور ارشد در Pacific Disaster Center, یک گروه تحقیقاتی.

“این کاملا نشان می دهد که سازمان های فدرال’the شغلی کارمندان دولت و رهبری ارشد از سازمان های فدرال’were آگاه و توافق کردند که جهانی همه گیر شد و یک تهدید واقعی برای این کشور است که نیاز به برنامه ریزی برای” Manning گفت.

این گزارش به نام ملی تهدید و خطر شناسایی و ارزیابی ریسک شناسایی “بزرگترین تهدیدات و خطرات” به ایالات متحده با توجه به مقدمه.

این تحلیل نیز با هدف تعیین پیشرفت های مورد نیاز برای جلوگیری از کاهش و در پاسخ به فجایع بالقوه. این تجزیه و تحلیل را پوشش می دهد هر بخش از جمله تمام سطوح دولت و بخش خصوصی و گروه های غیر انتفاعی.

FEMA مشغول به کار در این گزارش با ده ها تن از ادارات فدرال و سازمان از جمله کاخ سفید از سیاست علم و فناوری, the FBI, HHS و وزارت دفاع.

در تجزیه و تحلیل پتانسیل فجایع FEMA آغاز شده با یک لیست از 59 تهدیدات و خطرات و محدود کردن آن به نه سناریو خواهد بود که فاجعه بار ترین, از جمله یک بیماری همه گیر ناشی از یک رمان سویه ویروس آنفلوانزا است.

دیگر مخرب ترین حالات شامل عمده و طوفان و زمین لرزه و “فضا و آب و هوا” که ضربه قدرت در سراسر کشور. دو فاجعه بار سناریو حذف شده از نسخه عمومی این گزارش از آنجا که آنها “بیش از حد حساس برای شمول است.”

این FEMA گزارش منتشر شده ماه قبل از دیگر مدارک فدرال هشدار داد و از رهبران حکومت مورد تهدید رمان ویروس گونه است.

یک گزارش توسط کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی که تخمین زده می شود بیش از 500 ، 000 مرگ و میر و ویرانی اقتصادی از یک آنفولانزای همه گیر شد, نوشته شده در سپتامبر.

گزارش دیگری نوشته شده در اکتبر شبیه سازی یک بیماری همه گیر است که مهاجرت از چین به ایالات متحده و آلوده 30 درصد از ساکنان ایالات متحده. FEMA کار کرده و از نزدیک با HHS در همه گیر شبیه سازی با کد نام “Crimson سرایت.”

به گزارش پرسش در مورد اینکه آیا برگ برنده دولت در عمل به سرعت به اندازه کافی به سرعت گسترش رمان کروناویروس در آمریکا و اینکه آیا دولت فدرال شده اند باید آمادگی بیشتری برای وقوع.

این گزارش همچنین تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که مانند یک بیماری همه گیر نمی تواند پیش بینی شده است.

“هیچ کس تا کنون فکر می کردم از اعداد مثل این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 18, زمانی که CDC گزارش 10,442 COVID-19 عفونت در ایالات متحده است.

در مارس 19, زمانی که CDC گزارش 15,219 داخلی عفونت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت. هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

COVID-19 تن کشته 14,700 مردم در ایالات متحده و آلوده بیش از 434,000 دانشگاه جانز هاپکینز دیروز گزارش داد.

این FEMA گزارش نیست شواهدی وجود دارد که مقامات فدرال بودند غفلت و نادیده گرفته نوشته هشدارهای گفت: Manning سابق FEMA رسمی اشاره کرد که گزارش نسبتا جدید است.

“وجود ندارد احتمالا زمان کافی برای کار به بودجه چرخه چیزهایی که شروع به آدرس کمبود خطاب که در تحلیل” منینگ گفت. “من مطمئن هستم که آن را به تولید مکالمات اما این کافی نیست زمان. که واقعیت چگونه این همه کار می کند.”

اگر چه FEMA ملت های رسمی آژانس فاجعه تهمت قرار نیست FEMA مسئول فدرال در پاسخ به COVID-19 تا مارس 13. HHS شد هماهنگی پاسخ تا آن زمان.

در مارس 12, دوجنسي, از FEMA مدیر و یک تهمت منصوب گفت: خانه حمل و نقل و زیرساخت های کمیته “من شخصا به هر حال نمی مکالمات” با HHS.

دوجنسي, sidestepped سوال در مورد اینکه آیا FEMA باید درگیر شده اند هر چه زودتر با این بیماری همه گیر و اینکه آیا این سازمان دانست و در مورد عواقب احتمالی شیوع مربوط به یک رمان سویه ویروس آنفلوانزا است.

“آیا این واقعا عادلانه می گویند شما تا به حال هیچ هشدار در مورد این؟” ABC News’ مارتا Raddatz خواسته Gaynor در راهپیمایی 22 مصاحبه.

“بهداشت عمومی ماموریت پزشکی قانونی نهفته است با HHS,” Gaynor پاسخ داد. “من ماموریت FEMA قبل از این [بود] بلایای طبیعی ملی و کسانی که حوادث فاجعه بار است که اتفاق می افتد.”

FEMA آمده است در زیر افزایش نظارت آن را به عنوان مسئول توزیع اورژانس های پزشکی, لوازم و تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان PPE به جان متحده و بیمارستان ها.

روز سه شنبه دو مقام ارشد آمریکا گفت Gaynor در نامه ای که “آژانس مات و تحول فرآیندهای در حال به وضوح جلسه نیاز است که جوامع را در حال حاضر برای PPE و تجهیزات پزشکی.” نامه نوشته شده توسط Homeland Security رئیس Bennie تامپسون از می سی سی پی و خانه نظارت و اصلاحات رئیس کارولین Maloney نیویورک.

نمایندگان مجلس و فرمانداران در حال بازجویی ظرفیت استراتژیک ملی ذخایر یک مخزن از منابع است که توزیع شده است در بهداشت عمومی در شرایط اضطراری.

اگر چه ذخایر کنترل HHS, FEMA اولیه مشتری, بهره برداری از آن حداقل ده بار از این ذخایر در سال 1999 ساخته شده و اخیرا هنگامی که طوفان دوریان آمار سواحل جنوب شرقی ایالات متحده در ماه اوت است.

در انبار نیست طراحی شده برای رسیدگی به تقاضا برای 50-دولت همه گیر مانند COVID-19. FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: در بیانیه اخیر که آژانس را “برنامه ریزی مفروضات” برای همه گیر اذعان کرد که ذخایر تنهایی نمی تواند تحقق تمام الزامات در دولت و قبیله ای ،

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات ابراز نا امیدی دیروز با FEMA و گفت: متحده با توجه به تشکیل یک کنسرسیوم برای خرید اضطراری تجهیزات پزشکی به طوری که آنها مجبور به رقابت در برابر یکدیگر.

“زمانی که من در دولت فدرال-FEMA موثر بود و حمل و نقل کارمند. آنها را خرید. آنها منتشر شده به ایالات متحده. که ساده ترین سیستم گفت:” کومو بود که از وزارت مسکن و توسعه شهری در دوران ریاست جمهوری کلینتون در دوره دوم.

“اگر دولت فدرال را به انجام آن گزینه B’let ایالات متحده به عنوان یک کنسرسیوم بود خرید کنسرسیوم” کومو افزود: “به دلیل آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که در آن قرار می گیرد یک پیشنهاد و شیکاگو مکان دیگری پیشنهاد, کالیفرنیا, مکان های پیشنهاد دیگری که فقط جنون.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>