احساس می کنم مثل حافظه خود را لغزش است? این تقویت مغز آنلاین بسته نرم افزاری شما را در شکل

ما COVID-عصر جدید “طبیعی” است که به وضوح تأثیر اقتصاد ما سیستم بهداشت و درمان ما در اجتماعی زندگی می کند و حتی راه ما اعتراض. اما آنچه در مورد خاطرات ما? در تابستان گذشته تحقیقات جدید نشان داد که افزایش استفاده از اینترنت ممکن است نه تنها مانع ما توانایی تمرکز بر روی یک کار واحد اما راه ما ذخیره اطلاعات در مغز ما. یک سال بعد ما در حال صرف زمان بیشتر در اینترنت از همیشه قبل از, و آن را ممکن است زمان از نظر ما کار کردن مغز ما در راه همان است که ما کار بدن ما است.

نهایی حافظه کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری ارائه می دهد که دقیقا. از طریق هفت دوره و 20 ساعت آموزش شما خواهید آموخت که واقعی تکنیک های برای کمک به شما در بهبود حافظه خود را, تمرکز, و بیشتر. در حال حاضر فوتوریسم خوانندگان می توانید طول عمر دسترسی به تمام موارد فوق برای یک بار قیمت $19.99 از StackSocial. کردم زمان اضافی در دست های خود را? مغز شما تمرین.

در اینجا یک طعم و شامل دوره های:

بهبود حافظه برای مبتدیان

این غیر معمول نیست به فرض که حافظه است که به سادگی چیزی است که ما را با دنیا و واقعی هیچ کنترل بیش از است. حافظه شروع به لغزش? باید سن. نمی تواند به یاد داشته باشید که در آن شما با قرار دادن کلید های خود را? شما باید فراموشکار. اما حقیقت این است که حافظه تکنیک می تواند مورد مطالعه و تسلط و این البته ایده آل, راهنمای. شما یاد بگیرند و تکنیک های بهبود حافظه شما می توانید در زندگی روزمره خود از کریس نمو حافظه متخصص در پشت وبلاگ برتر برای بهبود حافظه میباشد. “این Mnemo خلیج”

کامل بهبود حافظه دوره

این دوره نیز به رهبری کریس نمو بررسی همه چیز از تاریخ و حافظه بهبود حافظه-تقویت فعالیت های شما می توانید اعمال روزانه است. شما دریافت راهنمایی و ترفندها از کارشناسان حافظه و حتی شیرجه رفتن به این که چگونه این تکنیک ها می تواند به بهبود زندگی خود را به عنوان یک کل.

قدرت تمرکز: تقویت مغز

تا کنون شنیده ام از دو نظریه مغز? شما پس از اتمام این 1.5 ساعت دوره محور بر بهبود توانایی خود را به تمرکز. البته رهبری گرگوری Caremans بنیانگذار مغز آکادمی و متخصص کمک کننده به کارآفرین سی ان ان و اقتصاد. کامل شامل ترم و شما باید با عملی تکنیک برای بهبود تمرکز خود را بر مغز و عملیات.

Neuroplasticity: چگونه به Rewire مغز خود را

انعطافپذیری عصبی است که همه در مورد توانایی خود را برای تغییر عادات و قالب های جدید. بله, آن را در واقع ممکن است این دوره شامل 30 تمرینات کمک می کند. دوباره به رهبری گرگوری Caremans این دوره است که کمتر در مورد تئوری و بیشتر در مورد دست در رویکرد به تغییر راه شما فکر می کنم و عمل می کنند.

با نهایی حافظه تسلط, بسته نرم افزاری شما بالاتر از چهار دوره به علاوه سه ، هر دوره به طور معمول هزینه $199 زمانی که به طور جداگانه خریداری کرد بنابراین بسته نرم افزاری است که محدود به زمان فرصت برای جذب این دانش در زمانی که مغز ما ممکن است به آن نیاز دارید. نگاهی به یک استراحت از جریان را نشان می دهد و خواندن اخبار و مغز شما تمرین. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.


فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>