فوریه ماه کامل 2020: A (نوع) ‘فوق العاده’ برف ماه افزایش می یابد با جیوه

ماه کامل از ماه فوریه به نام برف ماه رخ خواهد داد در شرق ایالات متحده آمریکا در ساعت اندکی از یکشنبه, فوریه. 9 مورد یک روز قبل از رسیدن به حضیض, نزدیک ترین نقطه به زمین در مدار خود — ایجاد یک ماه کامل است که به نظر می رسد کمی بزرگتر از حد متوسط است.

ماه را می شود به طور رسمی کامل برای ناظران در سواحل شرق ایالات متحده در فوریه. 9 در 2:33 p. m. EST (0733 GMT) با توجه به ناسا SkyCal. در شهر نیویورک طلوع است در 4:41 p. m. به وقت محلی در شب از Feb. 8 و غروب است صبح روز بعد در 7:27 a. m. با توجه به timeanddate.com. غروب آفتاب شب از Feb. 8 در 5:21 بعد از ظهر

ماه خواهد بود در صورت فلکی لئو شیر و آن را آشکار عرض 0.55 درجه است. به طور متوسط در ماه به نظر می رسد 0.52 درجه عرض بنابراین تفاوت در اندازه دشوار خواهد بود برای دیدن هر اما اختصاصی ترین ناظران و اکثر مردم آن را نمی خواهد بود قابل توجه است. (برای مرجع مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو اقدامات در حدود 10 درجه در سراسر.)

مرتبط با: ماه: 10 شگفت آور قمری حقایق

دلیل ماه به نظر می رسد بزرگتر این است که ماه در حضیض می رسد و یا نقطه در مدار بیضوی است که در آن نزدیک به زمین در حدود 36 ساعت پس از رسیدن به آسمان. در 3:28 بعد از ظهر به وقت EST (2028 به وقت تهران) در فوریه. 10 ماه خواهد بود 223,980 مایل (360,461 کیلومتر) از زمین, با توجه به heavens-above.com محاسبات. به طور متوسط فاصله بین زمین و ماه است که در مورد 240,000 مایل (384,400 متر). وقتی ماه به اوج می رسد — آن دورترین نقطه از زمین — on Feb. 26 از آن خواهد شد در مورد 252,449 مایل (406,278 متر) به دور است.

زمانی که ماه کامل همزمان با حضیض آن به نام “supermoon” — اما در این مورد, ماه کامل را از دست حضیض حدود یک روز و نیم. وجود تعاریف مختلف از supermoon — برخی از طبقه بندی آن به عنوان یک حضیض است که دقیقا همزمان با کامل فاز ماه در حالی که دیگران کمی آرام تر در مورد اینکه آیا یک حضیض باید در همان روز.

“‘Supermoon’ نیست رسمی فصل های دوره و هیچ شرکت فنی تعریف برای آن منابع مختلف گاهی اوقات اختلاف نظر دارند” پرستون Dyches ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت گفت: Space.com در یک ایمیل.

Supermoons نیست چیزی است که هر کسی با توجه به تا اواخر دهه 1970 زمانی که یک ستاره شناس (و نه یک ستاره شناس) ابداع اصطلاح برای یک ماه است که در 90 درصد از آن نزدیکترین رویکرد به زمین (حضیض). این فصل برای مدت یک ماه که مصادف با حضیض است “perigean ماه کامل” است که نام مورد گرفتار نشده.

ماه کامل اتفاق می افتد زمانی که ماه دقیقا در طرف مقابل از زمین از خورشید است. بسیاری از زمان, ماه روشن شده توسط نور خورشید. یک بار در در حالی که اگر مدار ماه حمل آن را درون سایه زمین به عنوان اتفاق افتاده است در ماه ژانویه 2019 که این ماه گرفتگی. فوریه ماه کامل خواهد شد “از دست” سایه زمین چون مدار ماه است که کمی کج شده (یا تمایل) پنج درجه نسبت به صفحه مدار زمین و در نتیجه زمین نمی تواند به طور مستقیم بین خورشید و ماه.

مرتبط: چرا گرفتهای خورشیدی اتفاق نمی افتد هر ماه (انیمیشن)

از طریق دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک که ماه کامل به نظر می رسد تقریبا نحو تحملناپذیری روشن است. در حالی که آن را خطرناک به یک چشم می توان آن را سخت به نقطه جزئیات. چرا که وجود دارد هیچ سایه به هر کنتراست — ما در حال دیدن سطح ماه در موقع ظهر در ماه پس از خورشید (از دیدگاه یک فرد ایستاده در ماه) به طور مستقیم در بالای سر. که گفت: ماه فیلتر در دسترس هستند که می توانید برخی از ویژگی های ایستادگی کردن. اگر یکی منتظر چند روز بعد از ماه کامل و یا مشاهده از چند روز قبل از سایه ها را با جزئیات بیشتر.

از آنجا که ماه در صورت فلکی لئو آن خواهد بود بین ستاره Regulus درخشان در لئو و کرچک و Pollux که درخشان ترین ستاره در صورت فلکی برج های دوقلو. کرچک و Pollux خواهد بود به سمت راست ماه به عنوان یک به نظر می رسد به غرب بعد از نیمه شب در فوریه. 9. ماه خواهد بود در حدود 52 درجه بالای افق در نیویورک و به عنوان یک نوبت جنوبی می توان دید صورت فلکی سنبله و ستاره درخشان Spica. شمال دب اکبر را به نظر می رسد وارونه با اشاره به ستاره قطبی شمال و به عنوان یک چشم به سمت افق را Capella, درخشان ترین ستاره در صورت فلکی ارابهران.

یک روز بعد از ماه کامل در فوریه. 10 در 6:48 p. m. EST (1148 GMT) سیاره عطارد را به بیشترین کشیدگی شرقی یا بزرگترین جدایی از خورشید در آسمان به سمت شرق است. که به معنی آن قابل مشاهده خواهد بود پس از غروب آفتاب هر چند برای ناظران در midnorthern عرض آن هنوز هم نزدیک به افق — حدود 16 درجه بالا در غروب آفتاب است که در 5:24 بعد از ظهر در نیویورک است. آن را برخی از زمان برای این سیاره برای تبدیل شدن به قابل مشاهده است به دلیل تابش خیره کننده خورشید است اما skywatchers باید قادر به گرفتن آن را به عنوان آسمان تیره تر می شود. (و لطفا به یاد داشته باشید که شما هرگز نباید به طور مستقیم در خورشید!)

مرتبط: چگونه به ‘گریزان سیاره’ عطارد در آسمان شب در ماه فوریه

ماه کامل سهام آسمان با تعدادی از زمستان روشن صور فلکی. در طول ماه فوریه جبار شکارچی قابل مشاهده است تقریبا تمام شب شروع شب بالا در شرق-جنوب شرقی. در نزدیکی جبار هستند برج ثور گاو و برج های دوقلو. فقط به سمت جنوب شرقی جبار است Canis Major بزرگ, سگ خانه به شباهنگ, درخشان ترین ستاره در آسمان است. هر سه صور فلکی به اندازه کافی روشن است که آنها نمی تواند ضعف های ماه کامل, حتی در مناطق شهری است.

چگونه “برف ماه” نام خود را

با توجه به کشاورز پیر سالنامه بهمن ماه کامل است به نام “برف ماه” از آنجا که در midnorthern عرض های جغرافیایی که زمانی که آب و گرایش به سردترین و snowiest. با توجه به انتاریو بومی سواد ائتلاف به Ojibwe (یا Anishinaabe) مردم آن را به نام Mkwa Giizis خرس ماه. که کری آن را به نام Kisipisim یا بزرگ Moon توصیف آن را به عنوان زمانی که “حیوانات نیست و حرکت در اطراف و trappers شانس کمی برای ابتلا به آنها را.”

این Tlingit از شمال غربی اقیانوس آرام تماس فوریه full moon S’eek Dís یا خرس سیاه ماه در حالی که Haida آن را به نام Hlgit’ún Kungáay یا “غاز ماه” با توجه به Tlingit ماه و جزر و مد آموزش منابع منتشر شده توسط دانشگاه آلاسکا در فربنکس.

در نیمکره جنوبی, مارس است که در طول تابستان و مائوری نیوزیلند توصیف ماه قمری در ماه فوریه تا مارس (به عنوان بین اندازه گیری پی در پی قمر جدید با ماه کامل در نیمه راه بین) به عنوان Poutū-te-رنگی یا “محصولات در حال حاضر برداشت” با توجه به این دانشنامه از نیوزیلند.

در چین سنتی قمری, تقویم, تماس, فوریه lunation ماه اول Zhēngyuè و آن زمانی است که سنتی چینی, سال نو قمری جشن گرفته است.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im