FDA شناسایی اولین کمبود دارو مقصر Coronavirus–اما نمی خواهد نام دارو

برای اولین بار از زمان شیوع کروناویروس شروع غذا و دارو گزارش شده است کمبود دارو به دلیل تولید “موضوع” با یک ماده فعال دارویی “مربوط به یک سایت تحت تاثیر coronavirus.” این آژانس را فاش نمی کند نام دارو باعث انتقاد بیش از نگرانی کمبود اطلاعات می توانید آن را دشوار است به برنامه ریزی برای نیازهای بیمار.

در بیانیه صادر شده پنج شنبه شب FDA توضیح داد که نامش ذکر نشده كننده گزارش کمبود اما ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر. در این بیانیه اضافه شده است که “این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد گزینه های دیگر است که می تواند مورد استفاده توسط بیماران” و این که FDA در حال همکاری با این شرکت و دیگر تولید کنندگان برای کاهش کمبود.

عدم انتشار نام مواد مخدر, اما مطرح hackles.

آن را “کاملا مضحک به انتشار چیزی شبیه به این را بدون دارو نام” توییتی ارین فاکس آهنگ های کمبود و هدایت مواد مخدر-اطلاعات خدمات در دانشگاه یوتا مراقبت های بهداشتی است که در چهار بيمارستان.

“دلیل (برای داشتن این نام از مواد مخدر) است که می توان آن را به عنوان نشانه به چه مدت کمبود در ماه مه گذشته پس از شرکت های دارویی لازم نیست که به ارائه یک رود مدت در اطلاعیه خود را. … این مهم است که بدانید که داروهای کوتاه به برنامه ریزی برای بیماران است.”

FDA سخنگوی توضیح داد: این نام از مواد مخدر در نظر گرفته شده است اطلاعات محرمانه تجاری است.

“در حالی که تولید کنندگان از نظر قانونی ملزم به گزارش دارو اختلال در عرضه به FDA آنها ملزم به ارائه اطلاعات دقیق در زنجیره تامین خود را که ما نیاز به نظارت بر عرضه مواد مخدر پس از شروع شیوع” که سخنگوی ما نوشت.

“ما نیاز به همکاری از شرکت های دارویی به منظور به دست آوردن اطلاعات دقیق به ما فعالانه گام برای کاهش کمبود دارو و شرکت کمتر خواهد بود مایل به ارائه داوطلبانه این اطلاعات اگر آنها نمی تواند اعتماد FDA به افشا تجاری و اطلاعات محرمانه مانند مواد مخدر, نام شرکت, نام و یا محل دقیق امکانات.”

کمبود شده اند و انتظار می رود پس از حدود 80 درصد از مواد فعال دارویی در چین ساخته شده است که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و به شدت مختل زنجیره تامین جهانی برای همه نوع از محصولات. جنریک ها در خصوص به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار, از هند دارو سازان عرضه بسیاری از تقلیدی دارو به جهان اما به شدت تکیه بر تولید کنندگان مواد.

ماه گذشته FDA صادر کرده است یادآوری به بیش از 180 کنندگان در مورد الزامات مورد نیاز برای آگاه ساختن آژانس از پیش بینی اختلال در عرضه و از آنها خواست برای ارزیابی زنجیره تامین. آنها همچنین از شناسایی حدود 20 داروهای دیگر که منبع مواد تشکیل دهنده و یا مواد مخدر به پایان رسید محصولات صرفا از چین اما هیچ یک از این در تامین کوتاه مدت هستند و یا در نظر گرفته بحرانی مواد مخدر.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 28 سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im