FDA تصویب آزمون است که شما را اسکن تف Coronavirus

FDA فقط صادر اضطراری با استفاده از مجوز جدید کروناویروس آزمون است که تجزیه و تحلیل بزاق به جای تکیه بر یک سواب بینی wedged تمام راه را به پشت بینی است.

اگر تست جدید توسعه یافته در دانشگاه راتگرز سلول و DNA مخزن (RUCDR) مستقر است در مقیاس آن می تواند کمک به ایجاد تست به مراتب بیشتر قابل دسترس است. آن را نیز تجویز آزمایش های بسیار امن تر برای کارکنان پزشکی.

“این بدان معنی است که ما دیگر مجبور به قرار دادن متخصصان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر ابتلا به عفونت با انجام نازوفارنکس یا اوروفارنکس مجموعه” RUCDR فن آوری مدیر اندرو بروکس گفت: در آزادی مطبوعات. “ما می توانیم حفظ ارزش تجهیزات حفاظت شخصی برای استفاده در مراقبت از بیمار به جای تست.”

بروکس اضافه شده است که برای بهداشت و درمان کارگران در قرنطینه گرفتن یک تست بزاق آن را بسیار آسان تر می دانم زمانی که آنها دیگر عفونی و هنگامی که آن را امن برای بازگشت به کار بدون قرار دادن بیماران خود را در معرض خطر.

“ما می تواند به طور قابل توجهی افزایش تعداد افراد تست شده و هر روز به خود مجموعه ای از بزاق بیشتر سریع و مقیاس پذیر از گرد و خاک مجموعه” بروکس گفت. “همه از این ترکیب خواهد شد که تاثیر فوق العاده ای بر تست در نیوجرسی و در سراسر ایالات متحده است.”

اما تست ایده آل خواهد تجزیه و تحلیل نمونه خون به جای بزاق, است که دقیق تر آن را به عنوان کمتر احتمال دارد به از دست ویروس. همچنین یک آزمایش خون می تواند اندازه گیری ایمنی بدن یک بیمار پاسخ به COVID-19 به دیدن اگر آنها ساخته شده تا مقاومت به عفونت های آینده چیزی جدید راتگرز آزمون نمی تواند انجام دهد.

اما در شرایطی که به طور گسترده ای توزیع شده در آزمایش خون, محاسن یک تست بزاق بیش از سواب بینی ایستاده به نفع بسیاری از مردم — و می تواند کمک به این کشور بهتر گرفتن در این شیوع.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>