FDA و مصرف کنندگان ممکن است برای تلفن های مبتنی بر غذاهای دریایی’ برچسب

شرکت به دنبال تجاری محصولات دریایی ساخته شده از سلول های ماهی یا صدف باید با استفاده از اصطلاح “همراه مبتنی بر” در برچسب محصول بر اساس یک مطالعه جدید.

هر دو سازمان غذا و دارو و وزارت کشاورزی ایالات متحده نیاز به محصولات غذایی به یک “مشترک و یا معمول نام” در برچسب خود را بنابراین مصرف کنندگان می توانید انتخاب آگاهانه در مورد آنچه که آنها در حال خرید.

این مطالعه توسط ویلیام هالمن یک استاد که صندلی انسانی اداره محیط زیست دانشکده محیط زیست و علوم زیستی در دانشگاه راتگرز-نیوبرانزویک برای اولین بار برای ارزیابی چه نام باید بر روی برچسب برای محصولات دریایی به بهترین دیدار هر دو قانونی و مصرف کننده معیارهای پذیرش.

“نتایج نشان می دهد که تلفن های مبتنی بر’ بهترین نام وقتی که می آید به جلسه هر دو مقررات FDA و به احتمال زیاد پذیرش مصرف کننده از این محصولات رمان,” هالمن می گوید.

“شرکت کنندگان قادر به بگویید که همراه مبتنی بر غذاهای دریایی محصولات متفاوت بود از “وحشی گرفتار” و ” مزرعه مطرح شده محصولات اما مشاهده آنها را به عنوان به همان اندازه مغذی و فقط به عنوان علاقه مند به مزه و آنها را خرید.”

تقاضا برای غذاهای دریایی همچنان به افزایش, اما عرضه جهانی آسیب پذیر است و نمی تواند نگه داشتن سرعت. با تولید فقط بخش هایی از ماهی است که مردم خوردن و نه از ابتلا یا افزایش آنها تمام تلفن های مبتنی بر محصولات دریایی انتظار می رود به ارائه سالم و پایدار جایگزین خواهد شد که نگاه طبخ و طعم همان معمولی غذاهای دریایی.

آنها نیز همان ویژگی های تغذیه ای و مزایای بهداشت و درمان به عنوان پرورشی و وحشی, گیر افتاد, غذاهای دریایی, اما رایگان خواهد بود عطارد microplastics و دیگر آلاینده های زیست محیطی.

در این مطالعه در مجله علوم غذایی, 3,186 مصرف کنندگان خواسته شد به بررسی یکی از هفت بالقوه نام به عنوان به خوبی به عنوان “وحشی گرفتار” و “مطرح” نشان داده شده در تصاویر واقع بینانه بسته های سالمون و تن ماهی و یا میگو. نام آزمایش عبارت بودند از: “همراه مبتنی بر غذاهای دریایی” “cell-کشت غذاهای دریایی” “کشت غذاهای دریایی” “کشت غذاهای دریایی” و عبارت “تولید شده با استفاده از تلفن همراه و آبزیان” “کشت از سلولهای _ _ _ _” و “رشد کرده است به طور مستقیم از سلول های ____.”

تحت مقررات FDA مشترک و یا معمول نام باید به وضوح تشخیص یک نوع محصول جدید از کسانی که مصرف کنندگان در حال حاضر آشنا. برای تلفن های مبتنی بر غذاهای دریایی این به معنی انتخاب یک نام است که سیگنال به مصرف کنندگان است که این محصول متفاوت از وحشی گرفتار و مزرعه مطرح غذاهای دریایی. چرا که این محصولات نیز باید همان پروتئین به عنوان معمولی ماهی و صدف نام انتخاب شده نیز نیاز به سیگنال است که مردم حساسیت به غذاهای دریایی نباید خوردن این محصول است.

این مطالعه همچنین تصریح می کند که این نام دیده می شود مصرف کنندگان به عنوان یک مدت مناسب برای شناسایی محصول و در آن بی اعتبار کردن یا مبتنی بر سلول و یا محصولات معمولی است که از مطالعه خارج شدند تست اصطلاحاتی مانند “آزمایشگاه-رشد” “مصنوعی” “کشتار-رایگان” و “ظلم و ستم است.”

این مطالعه نشان می دهد که شرایط با کلمه “تلفن” در آنها از جمله “همراه مبتنی بر” و “تلفن همراه-کشت” مشغول به کار بهترین در کمک به مصرف کنندگان درک کنند که این محصولات نه مزرعه مطرح شده و نه وحشی, گیر افتاد.

نام “سلول مبتنی بر” و “تلفن همراه-کشت” بودند و نه به طور قابل توجهی متفاوت در بسیاری از اقدامات کلیدی ساخت “تلفن همراه-کشت” نیز یک برنامه به طور بالقوه قابل دوام نام و نام خانوادگی. مصرف کنندگان مشاهده هر دو به عنوان مناسب برای شناسایی محصول و آنها را به همان اندازه نیز در سیگنالینگ که مردم حساسیت به غذاهای دریایی نباید خوردن محصولات.

این محصولات با برچسب “تلفن-بر اساس” دیده می شد توسط شرکت کنندگان به عنوان به همان اندازه مطلوب به عنوان “وحشی گرفتار” و “مطرح” محصولات دریایی در حالی که کسانی که با برچسب “تلفن-کشت” شد نشان می دهد که “همراه مبتنی بر غذاهای دریایی” بهتر است مشترک و یا معمول نام به نظر می رسد بر روی محصولات.

این مطالعه به حال پشتیبانی از BlueNalu سن دیگو-بر اساس سلولی و آبزی پروری شرکت به رهبری لو Cooperhouse مدیر سابق راتگرز مواد غذایی مرکز نوآوری. هالمن در خدمت به عنوان مدیر راتگرز مواد غذایی موسسه سیاست و ریاست FDA خطر ارتباطات کمیته مشورتی. او خدمت در کمیته پیشرفت علم ارتباطات از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de