Fauci: این ویروس ساخته شده بود و نه در یک آزمایشگاه شما احمقها

در یک مصاحبه جدید با National Geographic, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و به صورت عمومی از آمریکا در مبارزه با کروناویروس Anthony Fauci ساخته شده است آن را کاملا روشن — دوباره — که شواهد قویا نشان می دهد coronavirus ایجاد نمی شد در یک آزمایشگاه در چین است.

“اگر شما نگاهی به تکامل این ویروس در خفاش ها و آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر [شواهد علمی] بسیار به شدت متمایل به سمت این می تواند نه به طور مصنوعی و یا عمدا دستکاری” Fauci گفت: National Geographic. “همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که [این ویروس] تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد گونه است.”

Fauci شد در پاسخ به تئوری های توطئه که رونق گرفت در رسانه های اجتماعی ادعا چین ایجاد شده coronavirus در داخل یک آزمایشگاه در ووهان کانون شیوع.

مقامات ایالات متحده از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن —باید parroted عناصر این نظریه هر چند هر دو داخلی و بین المللی سازمان های اطلاعاتی نیز موفق به نوبه خود شواهد برای آن است.

Fauci همچنین هشدار داد در مورد دوم قوی تر از موج COVID-19 موارد بعد از این سال اشاره کرد که تست نیاز به سطح شیب دار تا قبل از آن.

“شرم بر ما اگر ما به اندازه کافی تست های آن زمان این اصطلاح بازگشت ممکن است رخ دهد در پاییز و زمستان” او گفت که او نمی “فکر می کنم این احتمال وجود دارد که این ویروس فقط رفتن به ناپدید می شوند.”

در عین حال او هنوز امیدوار است که یک واکسن در دسترس خواهد بود به طور کلی جمعیت در اوایل ژانویه. را که اتفاق می افتد بسیاری از انواع مختلف واکسن را تست کنید. “شما می خواهید تعداد زیادی از عکس در هدف. ما می خواهیم چهار یا پنج نامزد که ما را از وجود دارد همه در یک مدت زمان معقول” Fauci گفت: National Geographic.

Fauci است به خصوص امیدوار در مورد “mRNA واکسن” که با استفاده از این ویروس را از مواد ژنتیکی برای ساخت پروتئین باعث واکنش سیستم ایمنی بدن اشاره کرد که “وعده بزرگ” است و زمان آن طول می کشد برای به دست آوردن مصونیت است “واقعا بسیار چشمگیر است.”

ادامه مطلب: Fauci: هیچ شواهد علمی coronavirus ساخته شده بود در یک آزمایشگاه [National Geographic]

بیشتر در coronavirus اطلاعات غلط: دولت فرانسه: هیچ کوکائین نیست درمان CORONAVIRUS

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>