Fauci: Coronavirus احتمالا در اطراف برای همیشه لطفا برای

کاخ سفید بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci روز چهارشنبه هشدار داد که بعید است از کروناویروس که باعث COVID-19 هرگز به طور کامل به دور.

“آن است که بسیار موثر در توانایی خود را برای انتقال از انسان به انسان است که من فکر می کنم ما در نهایت کنترل آن است. من واقعا نمی بینید ما بین بردن آن” Fauci گفت TB داد در مصاحبه روز چهارشنبه به نقل از CNBC.

اما نه همه از دست رفته است.

“من فکر می کنم با ترکیبی از خوب بهداشت عمومی اقدامات مدرک جهانی گله ایمنی و واکسن که من امیدوارم و احساس می کنم با احتیاط خوش بینانه است که ما را دریافت کنید, من فکر می کنم زمانی که ما قرار داده و هر سه نفر از کسانی که ما را در این که آیا آن را در این سال یا سال آینده” Fauci اضافه شده است.

این سناریو خواهد بود بسیار بهتر از امروز با تلفات آمریکا خزنده به بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در هر روز.

“ما آن را به یک سطح پایین است که ما نمی خواهد در موقعیت ما در حال حاضر برای یک دوره طولانی از زمان,” او گفت:.

Fauci اظهارات به نظر می رسد در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها ادعا کرد که coronavirus را به سادگی ناپدید می شوند.

“خوب, این ویروس خواهد شد ناپدید می شوند” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: فقط دیروز به نقل از ان بی سی. “آن ناپدید خواهد شد.”

با وجود آن خوش بینی رئیس جمهور تن به تغییر قابل توجهی در این هفته است.

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راهی است که در آن است”

اعتماد عمومی را در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد ویروس کاهش قابل ملاحظه ای با آمریکایی ها هنوز هم قرار دادن مراتب بیشتر اعتماد به آنچه کارشناسان می گویند با توجه به نظرسنجی های اخیر.

واقعیت ترسناک است. در بسیاری از ایالات متحده نمی تواند بیشتر از شکست دادن ویروس. موارد هنوز هم سر به فلک کشیده در چند متحده با مجموع تعداد موارد تایید شده در مورد به صلیب چهار میلیون آستانه. تعداد کل آمریکا مرگ می ایستد در بیش از 143,000.

“ما قطعا در پایان بازی” Fauci بستری در TB داد ، “قطعا ما برنده بازی در حال حاضر. ما در حال ضرب و شتم آن.”

Fauci توضیح داد که چگونه منحصر به فرد این وضعیت با کروناویروس متفاوت از بسیاری جهات از قبلی ویروسی همه گیر از جمله سارس در اوایل 2000s.

“من هرگز دیده می شود عفونت است که در آن شما باید یک طیف گسترده ای به معنای واقعی کلمه هیچ عوارضی در نسبت قابل توجهی از جمعیت به برخی از که بیمار با علائم جزئی به برخی که بیمار به اندازه کافی در بستر هفته,” او گفت:.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de