Fauci: بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند منجر به “درد و رنج و مرگ”

در روز سه شنبه آمریکا COVID-19 مشاور دکتر Anthony Fauci خواست سنا در برابر زودتر از موعد بلند مستند محدودیت.

فشار نصب از رئیس جمهور تهمت به از سرگیری زندگی عادی و عملیات کسب و کار در ایالات متحده اما Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی معتقد است که انجام این کار خواهد بود نابخردانه نیویورک تایمز گزارش. با عجله بلند مستند, او می گوید, را در کروناویروس جدید شیوع بیماری و افزایش مرگ و میر.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا [سلامت نیروی کار و حقوق بازنشستگی] کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر” Fauci گفت: NYT. “اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

مقامات جمهوری خواه بلافاصله به عقب رانده در برابر Fauci پس از آن علنی شد که او رفتن به احتیاط در برابر بازگشایی این NYT گزارش. اندی Biggs, یک نماینده مجلس از ایالت آریزونا متهم Fauci از ترس و ناامیدی در توییتر.

اما اعداد را پشتیبانی نمی کند بازگشایی متحده: غیرقابل اجرا دستورالعمل های فدرال می گویند که دولت باید دو هفته کاهش در موارد جدید COVID-19 قبل از بلند کردن اجسام مستند اقدامات است. اکثر متحده هنوز برای رسیدن به این هدف با توجه به NYT.

“ما در حال بازگشایی بر اساس علم” دکتر Thomas R. فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: NYT. “ما در حال بازگشایی بر اساس سیاست و ایدئولوژی و فشار است. و من فکر می کنم آن را برای پایان دادن به بد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>