Fauci خوش بینانه در مورد COVID-19 واکسن هر چند ایمنی گمنام پیچیده توسعه

با جان میلیون ها نفر روی خط, محققان مشغول به کار در یک سرعت بی سابقه ای به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن.

اما این سرعت و به طور گسترده ای تبلیغ پیشرفت—افترا عظیم پیچیدگی و خطرات بالقوه درگیر است. محققان یک درک ناقص از coronavirus و با استفاده از فن آوری است که تا حد زیادی اثبات نشده.

در میان بسیاری از نگرانی: یک تعداد انگشت شماری از مطالعات در COVID-19 بازماندگان نشان می دهد که آنتی بادی های کلیدی سیستم ایمنی بدن پروتئین است که با عفونت مبارزه—شروع به ناپدید می شوند در ماه. که به رهبری دانشمندان نگران هستند که حفاظت ارائه شده توسط واکسن می تواند به سرعت محو شدن نیز هست. حتی برخی از سوال که آیا واکسن را واقعا پایان این بیماری همه گیر. اگر واکسن تولید محدود حفاظت در برابر عفونت کارشناسان توجه داشته باشید, مردم نیاز به ادامه با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله حتی پس از واکسن رول.

در عین حال در مصاحبه با KHN این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, گفت که او را “محتاطانه خوشبین” است که محققان را در غلبه بر موانع است.

“ما می دانیم که بدن می تواند پاسخ مناسب در برابر این ویروس” پس از دو عکس از یک واکسن در حال آزمایش Fauci گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که ما نمی قادر خواهد بود به منظور توسعه یک واکسن علیه آن.”

زیرا در مراحل اولیه آزمایشات شروع شد فقط چند ماه پیش, پزشکان نمی دانم چه مدت آنتی بادی در افراد واكسينه خواهد شد و آخرین, او گفت:.

دانشمندان را دریافت پاسخ به برخی از سوالات خود را از این کشور برای اولین بار در مقیاس بزرگ COVID-19 واکسن آزمایشی راه اندازی شده در این هفته توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن در 89 مکان در سراسر کشور است.

“هنگامی که ما یک محافظ پاسخ ما را ببینید که چه مدت آن طول می کشد” Fauci گفت.

“اگر ما نمی تواند به عنوان یک پاسخ به عنوان ما می خواهیم ما همیشه می توانید به یک تقویت کننده ،

پیشرو واکسن داوطلبان بر اساس رویکردهای جدید است که هرگز منجر به یک مجوز واکسن. مدرن, یک شرکت نسبتا جوان است و هنوز به تولید هر گونه تایید واکسن.

“حتی بیشتر از حد معمول به ما در ایجاد واکسن ما در حال قایقرانی در بازی uncharted آب” گفت: دکتر ویلیام Schaffner, استاد دانشگاه, دانشکده پزشکی.

اگر تایید یک COVID واکسن ایجاد شده توسط محققان در دانشگاه آکسفورد و داروسازی AstraZeneca خواهد بود که برای اولین بار مجوز واکسن به استفاده از یک ویروس است که باعث سرماخوردگی در شامپانزه ها اما نمی سلامت مردم است. دانشمندان با استفاده از ویروس سرماخوردگی به ارائه عناصر کلیدی از واکسن به بدن بیمار. در این مورد این ویروس ارائه ژن است که به دستور سلول به سنبله پروتئین است که کمک می کند تا رمان coronavirus وارد سلول.

مطالعات اولیه نشان می دهد که آکسفورد واکسن تحریک سیستم ایمنی بدن به عنوان در نظر گرفته شده. اگر واکسن موفق است, این آنتی بادی ها و سایر سلول های ایمنی را تشخیص داده و خنثی کردن سنبله پروتئین اگر آنها روبرو می شوند آن را دوباره حفاظت از مردم از بیماری است.

دو نامزد دیگر—یک واکسن از مدرن و یکی دیگر از Pfizer و BioNTech یک شرکت آلمانی—نیز تهیه شده با روش های نوین. آنها با استفاده از مواد ژنتیکی از coronavirus به نام messenger RNA یا mRNA.

بر خلاف سنتی واکسن که در معرض بدن به پروتئین ویروسی برای تحریک سیستم ایمنی بدن mRNA به عنوان یک دستورالعمل کیت گفتن بدن چگونه برای ساخت پروتئین های خود را. سیستم ایمنی بدن و سپس در پاسخ به ویروسی پروتئین با ساخت آنتی بادی است.

مدرن مقامات گفته اند که آنها قادر به تولید COVID-19 واکسن به سرعت در حال از آنجا که آنها تا به حال توسعه یافته تجربی واکسن در برابر دو کشنده coronaviruses—کسانی که باعث سارس و MERS—که از نزدیک مربوط به COVID-19 ویروس.

زمانی که این بیماری همه گیر ظهور, مدرن بهینه سازی کسانی که واکسن به هدف COVID-19, Fauci گفت: KHN. Fauci تیم تماس گرفت این شرکت روز پس از چین ساخته شده ویروس ژنوم ،

دو ماه بعد مدرن است واکسن آماده بود برای محاکمه به خاطر “98 درصد از کار علمی انجام شده بود,” Schaffner گفت. “آنها رفت و برگشت به این روش های علمی و اقتباس آنها را بسیار به سرعت. که موجب صرفه جویی در سال کار می کنند.”

اما وجود یک خطر بالقوه در تکیه به شدت بر اثبات نشده تکنیک های: فن آوری های جدید می تواند گاهی اوقات باعث مشکلات پیش بینی نشده و یا عوارض جانبی گفت: دکتر Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

برای تمام اختلافات خود را بیشتر از این واکسن در توسعه هدف سنبله پروتئین Adalja گفت. که به احتمال زیاد یک استراتژی برنده با توجه به موفق دامپزشکی coronavirus واکسن نیز هدف سنبله پروتئین است.

اما برخی از دانشمندان می گویند این روش یکسان نیز می تواند ما را آسیب پذیر است.

در حالت ایده آل دانشمندان باید تنوع نمونه کارها از واکسن در مورد هدف قرار دادن سنبله پروتئین کار نمی کند و همچنین محققان امید Adalja گفت. در حال توسعه یک واکسن است که به اهداف کلیدی دیگر پروتئین ها ممکن است به دانشمندان کمک کند به پرچین شرط خود را.

محققان در سراسر جهان در حال کار بر روی بیش از 165 واکسن; بیش از دو دوجین در حال حاضر در حال آزمایش در مردم است. اوایل مطالعات انسانی تمرکز بر ایمنی و پیدا کردن بهترین دوز. بعد از آزمایش های بالینی بزرگتر و اندازه گیری اثربخشی واکسن با مقایسه نتایج داوطلبان که دریافت واکسن با کسانی که از مردم داده شد.

Fauci گفت: او اطمینان توسط مطالعات اولیه نشان داد که مدرن واکسن برای ایمن خواهد بود. اگر چه برخی از داوطلبان تهیه شده تب و سردرد پس از واکسیناسیون این عوارض بودند و بدتر از آن ناشی از دیگر مجوز واکسن.

“که یک showstopper بر در همه,” او گفت:.

یک گیج کننده پاتوژن

برخی از COVID-19 مهم ترین اسرار شامل سیستم ایمنی بدن گفت: دکتر پل Offit مدیر واکسن مرکز آموزش کودکان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است.

Offit گفت: او را بهت زده توسط این واقعیت است که بخش کوچکی از مردم با COVID-19 را ندارد و هر گونه آنتی بادی علیه ویروس. او می داند که از هیچ ویروس دیگر است که این.

“ما تنها هفت ماه به این و ما تا به حال بسیاری از شگفتی گفت:” Offit یک عضو از موسسه ملی بهداشت تلاش برای توسعه واکسن و دارو برای درمان COVID-19. “این ویروس می کند چیزهایی است که هیچ ویروس می کند.”

این است که مانند پیشگیری از سرخک است. “آن را آسان تر برای ایجاد یک واکسن برای بیماری که مشورت ایمنی طولانی مدت” Offit گفت. مردم هرگز گرفتن سرخک بیش از یک بار. دو دوز واکسن سرخک تحریک ایمنی حفاظت از 97 درصد از مردم برای زندگی Offit گفت.

آن هم نه مانند گلودرد یا سوزاک که مردم می توانند با گرفتن چندین بار به این دلیل که باکتری ها که باعث آنها را مشتعل نمی ماندگار ایمنی. “همین دلیل است که ما لازم نیست که یک واکسن برای آنها” او گفت:.

برخی از coronaviruses علت علایم جدی تر از دیگران است. Coronaviruses است که باعث سرماخوردگی نمی تحریک ماندگار آنتی بادی است که یکی از دلایل مردم می گرفتن سرماخوردگی بارها و بارها Schaffner گفت.

مطالعات نشان می دهد که آنتی بادی در برابر کشنده تر coronaviruses کمی طولانی تر. آنتی بادی در برابر سندرم حاد تنفسی ویروس که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2003 و Middle East respiratory syndrome virus به نظر می رسد که در سال 2011 به نظر می رسد طی دو تا سه سال است.

مردم با علائم شديد از COVID-19 تمایل به بالاتر از سطوح آنتی بادی نسبت به کسانی که با موارد خفیف تر.

برخی از افراد موفق به تولید آنتی بادی زیرا آنها سیستم ایمنی بدن گفت: علامت Sangster یک استاد پژوهش در دانشگاه مرکز پزشکی روچستر.

حتی زمانی که مردم فراموش تولید آنتی بادی علیه این رمان coronavirus مطالعات نشان می دهد که آنتی بادی ممکن است آخرین طولانی است.

در اخیر مجله پزشکی نیوانگلند گزارش COVID-19 بازماندگان سطح آنتی بادی به سرعت در حال کاهش یافته است بیش از سه ماه در یک رای است که می تواند آنها را بدون هیچ گونه آنتی بادی در عرض یک سال است. کسانی که یافته های اکو نتایج یک گزارش ماه ژوئن در طبیعت پزشکی که سطح آنتی بادی شروع به کاهش دو تا سه ماه پس از عفونت است.

چنین گزارش های نگران اند برخی از دانشمندان که ترس است که آنتی بادی کاهش خواهد یافت فقط به عنوان به سرعت در میان افراد واکسینه شده در برابر COVID-19.

“یکی می خواهد یک واکسن است که طول می کشد بیش از دو ماه” Schaffner گفت.

دیگر آنتی بادی پژوهش شده است بیشتر دلگرم کننده است.

ژوئیه کاغذ پیدا کردم که COVID-19 عفونت “باعث قوی آنتی بادی خنثی پاسخ های پایدار برای حداقل سه ماه.” آنتی بادی به طور معمول افزایش طول عفونت پس از سقوط دوباره به عنوان سیستم ایمنی بدن به حالت عادی برمی گرداند گفت: Florian Krammer co-نویسنده این مطالعه که آنلاین منتشر شد قبل از اینکه تحت بررسی دقیق.

“آنچه ما در بر داشت به نظر می رسد مانند یک نرمال پاسخ آنتی بادی به یک عفونت ویروسی” گفت: Krammer یک استاد میکروبیولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک است.

مطالعات اولیه از مدرن واکسن نشان می دهد مردم سوار یک پاسخ ایمنی قوی پس از دو دوز Fauci گفت. اما از آنجا که اولین آزمایشات شروع شد فقط چند ماه پیش پزشکان هنوز نمی دانند که چگونه آنتی بادی در افراد واكسينه خواهد داشت.

ایالات متحده سرمایه گذاری در حدود 6 میلیارد دلار پتانسیل COVID-19 واکسن.

متضاد شواهد بر آنتی بادی “نباید دخالت با تلاش برای توسعه یک بی خطر و موثر واکسن” اضافه شده Fauci اشاره کرد او را تشویق نتایج اولیه آزمایش های بالینی. “دوام واکسن ممکن است بسیار خوب است.”

دکتر مایکل واتسون که در حال توسعه مدرن را COVID-19 واکسن گفت که او امیدوار است افراد واكسينه خواهد شد یک پاسخ ایمنی قوی تر از کسانی که بیمار توسط coronavirus. او گفت: ممکن است این ویروس نه تنها آلوده سلول بلکه dampens سیستم ایمنی بدن و سرکوب پاسخ آنتی بادی.

یک واکسن است که شامل تنها یک بخشی از این رمان coronavirus—یک پروتئین است که آن را اجازه می دهد تا وارد سلول—ممکن است قادر به تحریک تولید آنتی بادی بدون سرکوب پاسخ ایمنی واتسون گفت. فقط زیادی از مطالعات بالینی نشان خواهد داد که آیا این مورد است.

خاطراتی که نمی محو

وجود دارد بیشتر به سیستم ایمنی بدن نسبت به آنتی بادی است.

بدن نیز محافظت حافظه سلول های T که می تواند تشخیص ویروسی تهدید به تحریک تولید آنتی بادی حتی پس از سالها گفت: دکتر جفری Klausner, استاد بیماری های عفونی در UCLA. حافظه سلول های T می تواند باعث تحریک سلول B به ایجاد آنتی بادی در حالی که آموزش سیستم ایمنی بدن دیگر بازیکنان به مبارزه با ویروس در راه های مختلف.

“T-سلول ها مانند هادی از یک سمفونی” Klausner گفت. “این چند پیچیده اسلحه از سیستم ایمنی بدن با هم کار می کنند مانند یک سمفونی برای کنترل عفونت.”

حتی اگر آنتی بادی خرد شدن در طول زمان سلول های حافظه اغلب می تواند دوباره پر کردن عرضه و جلوگیری از آلوده بیماران از ابتلا خطرناک, علائم Sangster گفت.

مطالعات جدید نشان می دهد افرادی که زنده ماندن COVID-19 توسعه هر دو حافظه سلول های T و سلول B. یک کاغذ و حتی مستند حافظه T-سلول —که می تواند دستور سلول های دیگر به ایجاد آنتی بادی در بازماندگان از سال 2003 سارس بیماری همه گیر.

Fauci گفت: آن را خیلی زود به دانستن چه نوع از نقش سلول های T را در دفاع در برابر رمان coronavirus.

محققان تر خواهد شد پاسخ قطعی در مورد واکسن ناشی از ایمنی به COVID-19 در ماه های آینده پس از تکمیل زیادی دقیق محاکمه ده ها هزار نفر از داوطلبان Offit گفت. واکسن سازندگان گفته اند که آنها برنامه ریزی برای مطالعه محصولات خود را از ایمنی و اثربخشی حتی پس از تصویب برای اندازه گیری دراز مدت اثر نیز برای تشخیص عوارض جانبی نادر است که به نظر نمی رسد در کوچکتر و کوتاه تر مطالعات.

در علاوه بر این به مدرن را محاکمه AstraZeneca گفت: نتایج حاصل از یک مطالعه مداوم از 50,000 داوطلبان باید در دسترس این سقوط.

با بسیاری از واکسن ها در توسعه Adalja گفت: این مشکل را می دانیم که یکی ثابت خواهد کرد که امن ترین و موثر ترین.

“اولین واکسن ممکن است واکسن نهایی که همه با استفاده از” او گفت:.

و برخی از واکسن ها ممکن است کار بهتر در جمعیت های خاص از دیگران Offit گفت. برای مثال مطالعات ممکن است دریابید که یک شات با این نسخهها کار به خوبی به خصوص در کودکان در حالی که دیگری بهتر محافظت افراد مسن است. “قطعا وجود دارد بسیاری برای یادگیری,” او گفت:.

در حالت ایده آل پزشکان می خواهم تمام واکسن به عنوان موفق به عنوان سرخک شات Offit گفت. اما یک COVID-19 واکسن می تواند بیشتر از نزدیک شبیه آنفولانزا و واکسن روتاویروس که نمی جلوگیری از عفونت های, اما به طور چشمگیری کاهش خطرات ناشی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. اگر چه برخی از مردم که از دریافت واکسن آنفولانزا هنوز آنفلوانزا عفونت خود را تمایل به بسیار خفیف تر از آن دسته از افرادی که نمی واکسینه شوند.

“شما می خواهم به یک واکسن است که محافظت در برابر بیماری شدید و آن را به احتمال زیاد خواهد شد” Offit گفت. “اما مردم هنوز هم ممکن است خفیف عفونت و هنوز هم ریختن ویروس و هنوز گسترش آن” حتی پس از واکسینه شوند.

اگر که اتفاق می افتد Offit گفت: این واکسن ممکن است سرعت گسترش این بیماری همه گیر به عنوان آنجا که مردم باید امیدوار بود. “شما هنوز هم نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله” به منظور کاهش گسترش ویروس Offit گفت. “آن را به هر دو—واکسن و این اقدامات بهداشتی—برای شکست دادن ویروس.”

KHN ویرایشگر آرتور آلن کمک به این داستان.

KHN (قیصر سلامت نیوز) غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه KFF(قیصر بنیاد خانواده) که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme