Fauci: اقدام دیر خواهد بود “بدیهی” را به معنای مرگ و میر کمتر

در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به طور متناوب تبریک خود را برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و به دنبال جدید سپر بلا برای آسیب آن را انجام داده خود را بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید آن را “آشکار” است که بسیاری از coronavirus مرتبط با مرگ و میر می تواند مانع شده اند.

“دوباره این” چه باید, چه, می تواند,'” Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان. “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.”

“بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار که” Fauci اضافه شده است.

Fauci دیدگاه یک استارک یادآور فقط چگونه به شدت دولت آمریکا موفق به اندازه کافی پاسخ به این بحران جهانی است. آن را کمک نمی کند هر کسی که در حال حاضر به ساکن در ادراک — اما ما می تواند امید که Fauci نظرات در خدمت به عنوان یک ضربه در شلوار به دولت به سطح شیب دار تا تلاش های خود را برای مبارزه با کروناویروس و در نهایت یادگیری درس های بسیاری از آن را از دست رفته در طول راه.

برای مثال پزشکان از مدت ها اصرار شده است به صورت گسترده در دسترس تست برای کمک به مقامات بهداشت بهتر پیگیری شیوع. با این اطلاعات مقامات می تواند به طور موثر تر توزیع منابع و مراقبت های بهداشتی. و حتی با برخی از آنتی بادی آزمون آماده برای رفتن دولت تعطیل تست سایت به جای اضافه کردن بیشتر.

“ما یک توصیه” Fauci گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان بسیار طولانی به عمل می کنند. “اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. اما ما — آن است که آنچه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im