سریع تر به یاد می آورد زمانی که شرکت های پزشکی را زنان مدیران

پزشکی محصول شرکت مانند آن است که دارو و تجهیزات پزشکی را به خاطر تصمیم گیری های کاملا متفاوت زمانی که زنان خود را به پیوستن به هیئت مدیره یک مطالعه جدید می یابد.

در موقعیت های تهدید کننده زندگی زمانی که معیوب محصولات پزشکی ممکن است کشتن یک کاربر شرکت با مدیران موضوع را به یاد می آورد خیلی بیشتر به سرعت. کمتر موارد شدید که در آن وجود دارد بیشتر در اختیار فراخوان تصمیم به یاد می آورد رخ می دهد بیشتر برای شرکت هایی که زنان در تابلوهای خود را.

هر دو از این یافته اشاره به یک مطلب اجتماعی آگاه و پاسخگو تصمیم گیری فرهنگ در مورد کیفیت محصول که زنان در یک شرکت هیئت مدیره.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله ساخت و خدمات مدیریت عملیات.

“مطالعه ما نشان می دهد که وجود دارد این است که یک تفاوت واقعی و مهم ایمنی نتایج برای مصرف کنندگان بین شرکت هایی که زنان در تابلوهای خود را و کسانی که نمی, می گوید:” جورج توپ استادیار عملیات و تصمیم گیری فن آوری در دانشگاه آیووا Tippie دانشکده کسب و کار.

شرکت با مدیران اعلام کرد به یاد می آورد از محصولات با جدی ترین زندگی-تهدید نقص 28 روز زودتر از در شرکت که در آن هیئت مدیره تمام شد و مرد. این است به 35% کاهش در زمان بین زمانی که این شرکت ابتدا آگاهی از نقص و زمانی که تصمیم گیری ساخته شده بود به یاد این محصول.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که شرکت با مدیران آغاز به یاد می آورد از نقص محصول که با شدت کمتر و آسان تر برای مخفی کردن از رگولاتور 120% بیشتر است. این شرایط اغلب درگیر بسته بندی و برچسب زدن به مسائل. این برابر است با 12 بیشتر از این نوع را به یاد می آورد در هر شرکت است.

یک سال پیش در کالیفرنیا شد اولین دولت نیاز است که تمام شرکت های دولتی که مقر آن در دولت باید حداقل یک زن مدیر. کمیسیون اروپا داشتیم که همه شرکت های مستقر در اروپا باید حداقل 40 درصد حضور زنان در تابلوهای خود را.

تحقیقات قبلی نشان داده است که زنان در مقایسه با مردان بیشتر در معرض خطر-مخالف دنبال قوانین بیشتر از نزدیک و در نظر بگیرید که چگونه تصمیمات خود را تحت تاثیر قرار یک آرایه وسیعی از ذینفعان.

در حالی که علاوه بر این از فقط یک زن مدیر تغییر چگونه یاد گیری ساخته شده بودند در مقایسه با شرکت های با یک تخته نر به یاد گیری ادامه به تغییر به عنوان هر اضافی است به هیئت مدیره اضافه شده. شدید به یاد می آورد به یاد می آورد بیشتر به سرعت و اختیاری کم شدت به یاد می آورد بیشتر رخ می دهد به عنوان هر اضافی زن مدیر پیوست.

این مطالعه متکی به یاد بیاورید اطلاعات به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست و فراخوان داده های زمان بندی از سازمان غذا و دارو. محققان تجزیه و تحلیل 4,271 پزشکی محصول به یاد می آورد از سال 2002 تا سال 2013 در سراسر 92 عموم معامله پزشکی محصول شرکت توسط FDA.

نویسندگان این مطالعه از دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج, کسب و کار, Lehigh University و دانشگاه آبرن.

منبع: دانشگاه ایندیانا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>