مجله مد کباب SpaceX را Dorky فضایی

روز شنبه, SpaceX بود برای راه اندازی یک جفت از فضانوردان ناسا به فضا برای اولین بار قبل از اینکه کمتر-از-شرایط آب و هوایی مطلوب مجبور کنترل ماموریت به اسکراب تاریخی راه اندازی.

این Elon Musk-led شرکت فضایی قرار دادن در یک نمایش بزرگ. چادری در فضای مربوط به اینده مناسب حسن نیت ارائه میدهد از SpaceX, NASA فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی رو فرش قرمز درمان به عنوان آنها راه خود را به ناسا لوگو-آراسته تسلا مدل X که آنها را سوار به تاریخی راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

اما نه همه خوشحال است با پر زرق و برق لباس فضایی طراحی شده است.

“یک جعبه سفید بالا با جزئی جزئیات زوج با جعبه سفید با شلوار جزئی جزئیات?” GQ مشارکت نویسنده تایلر Watamanuk نوشت: در مقاله اخیر برای مردان, شیوه زندگی, مجله, محکوم SpaceX را طراحی و انتخاب.

“این است که ایستگاه فضایی بین المللی نه Everlane!” Watamanuk اضافه شده و اشاره کرد که “در برخی از راه, طراحی احساس عمدا روند نامطلوب پرداخت هیچ ذهن به سبک معاصر و یا حتی بزرگتر از جهان طراحی شده است.”

“به نظر می رسد مانند خودرو اثاثه یا لوازم داخلی” Gizmodo کارکنان خبرنگار ویتنی کیمبال نوشت: در یک پست. “به نظر می رسد مانند Tron. به نظر می رسد مانند یک نیمه به پایان رسید قدرت رنجر. به نظر می رسد مانند یک تسلا-حمایت نسکار tracksuit.”

دیگر fashionistas بودند مهربانتر به طراحی.

“در واقع چه SpaceX مناسب برای بیرون کشیدن بیشتر از همه این است که جیمز باند و لباس مخصوص مهمانی رسمی اگر آن را دوباره طراحی توسط تونی استارک به عنوان یک ارتقا برای [‘Star Trek’ کاپیتان] James T. کرک بعدی ماجراجویی بزرگ” ونسا فریدمن رئیس مد منتقد نیویورک تایمز نوشت: در یک شنبه تفسیر قطعه.

“آنها آویزان شیلنگ دستگیره و سیم های سنتی مناسب,” او اضافه شده است.

کت و شلوار را طراح خوزه فرناندز یک کهنه کار هالیوود که مشغول به کار در فیلم از جمله “انتقامجویان” و “Batman v Superman.” زرق و برق دار طراحی مهندسی معکوس برای دیدار با سفر به فضا مورد نیاز — نه راه دیگری در اطراف.

اما صحبت از آویزان شیلنگ و دستگیره ناسا خود را برای آینده آن آرتمیس ماموریت به ماه به نظر می رسد کاملا متفاوت است. آژانس جبار خدمه بقای سیستم با توجه به ویژگی های ترافیک برج-نارنجی طراحی با NASA-آبی تر و تمیز.

چکمه مانند یک جفت از اینده آدیداس. کلاه تداعی آپولو ماموریت. و دستکش می تواند اساسا توان اسنوبورد از صرفا نقطه نظر زیبایی شناختی.

این مایع سرد سفارشی نصب به هر فضانورد و ویژگی های یک کیت بقا از جمله حافظ زندگی, نجات, چاقو, چراغ قوه, سوت, و میله های نور.

در این freakin’ فضایی که آماده برای هر چیزی. تابع طول می کشد مقدم بر فرم آن را طراحی شده به مانند یک فضا کت و شلوار یک لباس رسمی.

جزئیات بیشتر: با سلام SpaceX: ما سزاوار کولر فضایی [GQ]

بیشتر در SpaceX: کنترل ماموریت است که به لحاظ اجتماعی فاصله طی امروز SpaceX راه اندازی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>